Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.09.2003, 22:45   #16
Dayhemous
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.09.2003
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 19
Dayhemous w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: MBlast po raz kolejny...

Cytat:
Doradzcie mi cos jeszcze, bo mam juz tego naprawde dosyc. Myslalem, ze mam juz spokoj i nie mam juz zadnych pomyslow, co mozna z tym zrobic...
Czesc,

Jezeli jest to wirus, i dodatkowo z seri blastworm mozesz wylaczyc "wylaczanie sie", ponizej instrukcja krok po kroku
Natomiast czytajac objawy nie jestem przekonany ze to akurat wlasnie wirusek... no coz nie zaszkodzi ci sprobowac ...
oto instrukcja jak to zrobic:
(sorki za english - tak bylo szybiej)

______________________________________________
Click Start > Run. The Run dialog box appears.
Type:
SERVICES.MSC /S
in the open line, and then click OK. The Services window opens.


In the left pane, double-click Services and Applications, and then select Services. A list of services appears.
In the right pane, locate the Remote Procedure Call (RPC) service.

----------------------------------------------------------------------CAUTION: There is also a service named Remote Procedure Call (RPC) Locator. Do not confuse the two.
----------------------------------------------------------------------

Right-click the Remote Procedure Call (RPC) service, and then click Properties.
Click the Recovery tab.
Using the drop-down lists, change First failure, Second failure, and Subsequent failures to "Restart the Service."
Click Apply, and then OK.

----------------------------------------------------------------------
CAUTION: Make sure that you change these settings back once you have removed the worm.
Dayhemous jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.09.2003, 06:11   #17
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzieki, zaraz bede czytal i zobacze, co to da
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2003, 06:57   #18
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Re: Re: MBlast po raz kolejny...

Cytat:
Dayhemous napisa***322;(a)
In the left pane, double-click Services and Applications, and then select Services. A list of services appears.
In the right pane, locate the Remote Procedure Call (RPC) service.

----------------------------------------------------------------------CAUTION: There is also a service named Remote Procedure Call (RPC) Locator. Do not confuse the two.
---------------------------------------------------------------------
Od razu jednak pojawily sie watpliwosci, wie ktos moze, jak sie te dwie uslugi nazywaja w polskim windowsie?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2003, 08:23   #19
Dayhemous
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.09.2003
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 19
Dayhemous w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
oki

1.) odpalasz uslugi -> Services.msc /s
2.) kliknij na zakladke "Typ uruchomienia" -> ladnie sie posegreguja na automatyczne i reczne
3.) ten co masz wylaczyc nazywa sie "ZDALNIE WYWOLYWANIE PROCEDUR RPC jest ostatni z serii automatycznych na liscie.

4.) Nie pomylisz, bo ta "do pomylenia" nazywa sie: LOAKIZATOR USLUGI ZDALNEGO WYWOLYWANIA USLUGI RPC i jest w seri "reczne"

Mysle ze znajdziesz to bez problemu

Pozdrawiam:
Dayhemous aka Arthur'o

PS. Nadal nie jestem przekonany ze to wirus ...
Dayhemous jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2003, 10:04   #20
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Dzieki jeszcze raz za podpowiedz. Zrobilem tak, jak mowiles i... od jakis dwoch minut mam juz pewnosci, ze w moim przypadku nie chodzi o wirusa (komputer wlasnie sie zrestartowal). Tak wiec dzieki za pomoc, ale to nie to. Bede sie teraz zastanawial nad jakas inna przyczyna tego problemu i chyba wroce do punktu wyjscia - czy to nie jest wina dostawcy internetu czyli TPSA? Sadzicie, ze to mozliwe?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2003, 10:25   #21
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
Dzieki jeszcze raz za podpowiedz. Zrobilem tak, jak mowiles i... od jakis dwoch minut mam juz pewnosci, ze w moim przypadku nie chodzi o wirusa (komputer wlasnie sie zrestartowal). Tak wiec dzieki za pomoc, ale to nie to. Bede sie teraz zastanawial nad jakas inna przyczyna tego problemu i chyba wroce do punktu wyjscia - czy to nie jest wina dostawcy internetu czyli TPSA? Sadzicie, ze to mozliwe?
Mnie sie wydaje, ze to raczej niemozliwe...
pozdro

ps - sorka, za tak krotka odpowiedz, na dodatek, ktora nic nie wnosi sensownego do tematu, ale po prostu chcialem powiedziec swoje zdanie...
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.09.2003, 12:39   #22
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Smartek napisa***322;(a)
Mnie sie wydaje, ze to raczej niemozliwe...
pozdro

ps - sorka, za tak krotka odpowiedz, na dodatek, ktora nic nie wnosi sensownego do tematu, ale po prostu chcialem powiedziec swoje zdanie...
Kazda opinia jest dla mnie cenna (no chyba, ze pracujesz w TPSA )
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.