Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.06.2008, 22:07   #1
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Metallica Chorzów 28.05.08

trochę późno bo nie było kiedy napisać kto był to wie jak było

takiej set listy nikt nawet sobie nie wyobrażał ze zagrają

w sumie wygrałem 4paka bo założyłem sie ze nie zagrają nic z St. anger i rzeczywiście nie zagrali i chwała im za to

set lista

1. Creeping Death
2. For Whom the Bell Tolls
3. Ride the Lightning
4. Harvester of Sorrow
5. The Unforgiven
6. ...And Justice For All
7. Devil's Dance
8. Disposable Heroes
9. Welcome Home (Sanitarium)
10. Master of Puppets
11. Whiplash
12. Nothing Else Matters
13. Sad but true
14. One
15. Enter Sandman
16. Last Caress
17. So What
18. Seek And Destroy

line up jak by ktoś nie wiedział

James Hetfield (Vocals, Guitar)
Lars Ulrich (Drums)
Kirk Hammett (Guitar, background vocals)
Robert Trujillo (Bass, background vocals)

takie pamiątkowe foto

z prawej ja jak by ktoś nie wiedział
-cdrinfo.jpg
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.06.2008, 22:20   #2
Matefusz
Guru
 
Avatar użytkownika Matefusz
 
Data rejestracji: 10.10.2004
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 3,001
Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Matefusz jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie mia***322;em przyjemno***347;ci by***263; ale ca***322;***261; set list***281; ju***380; przes***322;ucha***322;em. Oczywi***347;cie z koncertu w Chorzowie
__________________
Matefusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2008, 22:26   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
by***322;em ju***380; 3raz na metallice i ju***380; na pewno po raz ostatni ;0 do mnie nowy materia***322; nie przemawia a ka***380;dy ich koncert jest da mnie taki sam , fajny motyw z flag***261; , w pi***261;tek policjanci
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2008, 22:41   #4
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@- Deckard -

hmmm nie zgodzę sie z tobą taki sam koncert to od ponad 15lat gra Iron i to sie nudzi widziałem 3x w PL i 3x w EU i na marginesie mam bilet do W-wy który z chęcią odsprzedam

a Metallica potrafiła sie odbić po latach SOLD OUT

grają trasę na której nic nie promują tylko grają to co lubią ludzie słuchać (mówię o fanach takiego grania)

jeśli ktoś nie patrzył co grali na poprzednich koncertach tej trasy (nie nalezę do takich) to każdy kawałek wzbudzał zaskoczenie które powalało na kolana

niestety lat mam ile mam i nie dało mi być w `87 na ich pierwszym koncercie w PL gdzie grali materiał z 4 pierwszych płyt (dla mnie tylko te sie liczą)
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 06:38   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jack Daniels nie gra ju***380; w zespole i przestali wydziwia***263;, wr***243;cili do korzeni.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 11:34   #6
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Metallica to dobra grupa muzyczna ale dla mnie co***347; za...mocna. Wol***281; tradycyjniejsze d***378;wi***281;ki ManowaR. Ale NEM to pi***281;kna piosenka.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 12:10   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@seku

jaky***347; niewyra***378;ni jeste***347;cie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 12:15   #8
murt
Rejestrowany
 
Avatar użytkownika murt
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Posty: 1,330
murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Bylo swietnie, naprawde Metallica byla w dobrej kondycji, chociaz mialem wrazenie ze Kirk troche odstawal od reszty. Ciekawy jestem czy na nastepnych koncertach tez tak dobrze grali Jesli wedlug obietnicy maja przyjechac za rok to napewno bede
Jeszcze jedna sprawa: naglosnienie. Nie bylo zbyt dobre, o ile na /M\ w miare, to na supportach bas strasznie dudnial ale teraz to nie ma najmniejszego znaczenia
murt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 17:11   #9
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
@- Deckard -

hmmm nie zgodzę sie z tobą taki sam koncert to od ponad 15lat gra Iron i to sie nudzi widziałem 3x w PL i 3x w EU i na marginesie mam bilet do W-wy który z chęcią odsprzedam

a Metallica potrafiła sie odbić po latach SOLD OUT

grają trasę na której nic nie promują tylko grają to co lubią ludzie słuchać (mówię o fanach takiego grania)

jeśli ktoś nie patrzył co grali na poprzednich koncertach tej trasy (nie nalezę do takich) to każdy kawałek wzbudzał zaskoczenie które powalało na kolana

niestety lat mam ile mam i nie dało mi być w `87 na ich pierwszym koncercie w PL gdzie grali materiał z 4 pierwszych płyt (dla mnie tylko te sie liczą)
okkażdy ma swój punkt widzenia i swoje zdanie ,
ale KTO słucha Ironów ? toż to stare pryki i 'wala w pręta' w kółko graja to samo od wspomnianych 15 lat najlepszy koncert metallicy jaki pamiętam w/g mnie był gdy grali w chorzowie z ac/dc
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 17:48   #10
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ironi chyba sie juz koncza, ostatnio to im sie nawet samolot rozsypal
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 19:05   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
Ironi chyba sie juz koncza, ostatnio to im sie nawet samolot rozsypal
Znajoma zawracała tym samolotem, co do Egiptu leciał

Na koncertach grają to co ludzie chcą słuchać - stare znane kawałki, i dlatego wygląda to trochę kiepsko...druga sprawa to forma wokalna Dickinsona - oglądałem bootlegi z ostatnich koncertów i nie wygląda to najlepiej
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 19:21   #12
murt
Rejestrowany
 
Avatar użytkownika murt
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Posty: 1,330
murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Na PB jest dostepne amatorskie DVD z koncertu. Dopiero kupuje wiec nie wiem jaka jakosc
murt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 19:21   #13
melag
Fibaro
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika melag
 
Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,790
melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>melag jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
@seku
Nie ***378;le zdeptali***347;cie muraw***281; na tym koncercie, wiem, bo by***322;em na stadionie 01.06.08
melag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2008, 20:55   #14
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez melag Podgląd Wiadomości
@seku
Nie źle zdeptaliście murawę na tym koncercie, wiem, bo byłem na stadionie 01.06.08
Nie ja miałem VIP murawy nie tykałem

to prawda nagłośnienie szwankowało ale coś zawsze jest nie tak mi to nie przeszkadzało

dlaczego sie uczepiłem Irona a bo każdy tylko porównuje jak to nie było za***iście na koncercie Irona ale tak jak mam możliwość słuchać LIVE czyli 10lat wstecz to koncerty Irona wypadaj blado

bo dajmy ostatni w Chorzowie gdyby nie Nightwish to nie wiem czy by 20tys. ludzi przyszło jeśli ktoś był to zauważył ze po występie Nightwish co najmniej 30% wyszło
a sam zresztą koncert był kiepski ci co zostali chcieli usłyszeć same dobre kawałki a co dostali w zamian 4 pierwsze albumy @ed niestety twoja teoria sie nie sprawdza

i coś sie mi wydaje ze dlatego Iron w tym roku sie nie odwazył na Chorzow bo by miał biede zebrać 30tys.

a na Metallice brakło biletów

@- Deckard - to prawda z AC/DC był rzekomo najlepszy bo mieli za sobą lepszych i zależało im no ale niestety nie było mi dane tam być

@Jabba the Hutt
każdy lubi to co lubi ja jestem zwolennikiem czystego amerykańskiego trashu z początku lat `80 reszta mnie nie rusza

co do Manowar to grają przyzwoicie ale to tak naprawdę pozerzy i te ich teksty ---- NO COMENTS jak bym w niedziele na mszy był ----


a wiec PANOWIE do zobaczenia 17.06.2008 w OSTRAVIE

może tym razem zobaczę po raz pierwszy bo po ostatnim został mi tylko nie skasowany bilet
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2008, 11:34   #15
murt
Rejestrowany
 
Avatar użytkownika murt
 
Data rejestracji: 07.07.2002
Posty: 1,330
murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>murt niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://muzyka.onet.pl/0,1762788,newsy.html
Oby zapowiedzi byly prawdziwe bo szykuje sie niezla plyta, juz sie nie moge doczekac
murt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Piosenka/i, ktora/e warto przesluchac :) krEcik^ Film i Muzyka 50 15.01.2008 14:15
DVD Metallica S&M pomocy !!! srokins Napędy optyczne DVD 3 10.08.2005 16:16
Metallica w Polsce!!! jasut Off topic 12 14.01.2004 19:20
metallica - st.anger -Sid-The-Rat=> Off topic 44 07.06.2003 21:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.