Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.07.2009, 22:12   #61
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
no tak
zawsze bylo in-stock
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.07.2009, 12:11   #62
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
dostalem wlasnie awizo
ze paczka do odbioru jutro...czy oni ocipieli do reszty?
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2009, 22:37   #63
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam.

To zapytam Was koledzy - "spece" od zagranicznych zakupów - tak dla pewności:
- kupując w sklepie w UK - ze względu, że to tak jak my UE - nie płacimy żadnego Vat'u przy odbiorze ?
- przesyłki ze sklepów typu HMV czy dvd.co.uk przychodzą Pocztą Polską - jako zwykłe czy polecony (chyba to pierwsze bo koszt przesyłki jest bardzo niski) ?

Pozdrawiam
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 09.07.2009 o godz. 23:29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2009, 22:48   #64
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
vatu nie placimy
raczej zwykly, ale nigdy tam nie kupowalem, wiec pewnosci nie mam (za to zobacz rozdzial o dostwie w poradniku na poczatku - tak po prostu jest na calym swiecie, ze poczta dziala... tylko u nas niekoniecznie)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2009, 22:52   #65
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
z hmv daja do skrzynki
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 12:48   #66
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam.
Dokonałem swojego pierwszego zakupu za granicą
I nie wiem czy nie popełniłem błędu ...

Zapytam więc Was:
1. Jak długo trwa przetwarzanie płatności w sklepie DVD.CO.UK - ja zamówiłem wczoraj późnym wieczorem - i do teraz nadal status "Pending" - ja rozumiem, że dziś sobota i może dopiero w poniedziałek zostanie to rozliczone - po prostu w Polsce zazwyczaj to trwa szybciej - jednak przebiega też inaczej (transakcje obsługują zazwyczaj zewnętrzne firmy)
2. Następna sprawa - otóż zakładając konto swój adres podałem bez polskich znaków - i co do przesyłki to na 99 % nie problem bo każdy w Polsce wie, że Poznan to Poznań, podobnie z nazwą osiedla - ale - i tutaj mam wątpliwość - wypełniając rubryki danych karty też podałem adres (Poznań i nazwę osiedla) bez polskich znaków - i czy może to być powodem odrzucenia transakcji ? Bo może jednak oni z banku dostaną adres zapisany po polsku ?
Płaciłem kartą Inteligo - wiem, że niektórzy też nią płacą - tylko nie wiem czy akurat mają adresy z polskimi znakami ...
Jak sądzicie - strzeliłem sobie samobója ? Sprawa nie jest jakaś super ważna ale trochę by mi było szkoda, bo kupiłem na prezent box DVD o ponad 35 % taniej niż w Polsce (już wliczając przesyłkę)

Aha - zamierzam jeszcze zakupić dwie płyty z kończącej się promocji na HMV - jak podać tam ten adres do karty ?
Mogę oczywiście poczekać aż wyjaśni się z tym pierwszym zakupem na DVD.CO.UK - ale już jedna niezła oferta z HMV mi uciekła sprzed nosa (cena z 2,99 skoczyła na ponad 10 funtów ) więc nie chciałbym czekać aż tych dwóch pozycji ceny też się zmienią ...

Z góry dzięki za pomoc ...

Pozdrawiam
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 17:54   #67
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
a jaki byl komunikat? ze zaplacono?

imo poszlo ok i czekasz na wysylke
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 20:34   #68
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
domyslam sie, ze placiles karta lub przez paypal
jezeli tak, to w przypadku blednych danych system po prostu nie przepuszcza transakcji od razu i od razu dostal bys komunikat bledu
karta jest obciazana z pewnym opuznieniem - w tym czasie jeszcze bank moze z jakis powodow odzucic transakcje (np wzgledy bezpieczenstwa), ale to stosunkowo zadki przypadek

problem polskich znakow raczej nie powinien dotyczyc adresow
czasem zdaza sie w przypadku imion/nazwisk (raczej nazwisk, w przypadku imion czesto mozna problem ominac podajac piersza litere imienia, np J KOWALSKI), ale to zalezy od banku i sklepu jednoczesnie (na forum pisali o tym w kontekscie sklepu playstation czy jak on sie zwie)

i nie boj zaby - w najgorszym wypadku transakcja nie dojdzie do skutku! nie stracisz pieniedzy! jezeli platnosc przejdzie to sklep otrzyma zamowienie! nie ma opcji, zeby sczardzowalo karte a nie przepuscilo zamowienia!
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 21:50   #69
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
a jaki byl komunikat? ze zaplacono?

imo poszlo ok i czekasz na wysylke
Komunikat był taki:

Order confirmation


Thank you for ordering from DVD.CO.UK
Your order number is: ************
An E-mail confirming your order has been sent to ****@o2.pl
Please note: Your debit/credit card statement will show either:
dvd.co.uk or Online Commerce Ltd.
Order Details

(tutaj to co zamówiłem itd.)
(Później coś o punktach co można zbierać)
Your credit card will not be charged until the goods are ready for dispatch.
(i jeszcze info jak sprawdzić status zamówienia, by wydrukować stronę)
Thank you for your order

I jeszcze podam aktualny stan zamówienia:

Status: Pending
Z opisu: PENDING - Your credit/payment card is awaiting processing and stock allocation.

Cytat:
Napisany przez nimal
domyslam sie, ze placiles karta lub przez paypal
jezeli tak, to w przypadku blednych danych system po prostu nie przepuszcza transakcji od razu i od razu dostal bys komunikat bledu
karta jest obciazana z pewnym opuznieniem - w tym czasie jeszcze bank moze z jakis powodow odzucic transakcje (np wzgledy bezpieczenstwa), ale to stosunkowo zadki przypadek

problem polskich znakow raczej nie powinien dotyczyc adresow
czasem zdaza sie w przypadku imion/nazwisk (raczej nazwisk, w przypadku imion czesto mozna problem ominac podajac piersza litere imienia, np J KOWALSKI), ale to zalezy od banku i sklepu jednoczesnie (na forum pisali o tym w kontekscie sklepu playstation czy jak on sie zwie)

i nie boj zaby - w najgorszym wypadku transakcja nie dojdzie do skutku! nie stracisz pieniedzy! jezeli platnosc przejdzie to sklep otrzyma zamowienie! nie ma opcji, zeby sczardzowalo karte a nie przepuscilo zamowienia!
Płaciłem kartą debetową VE Inteligo (patrz poprzedni post ).
To, że płatność kartą jest rozliczna z opóźnieniem to wiem dobrze - od ponad 2 lat dość często płacę kartą za zakupy w Internecie - oczywiście w polskich sklepach - więc w tym względzie mam jakieś doświadczenie; z tym, że jedna uwaga - w Polsce w Internecie zawsze płacę Allekartą BZWBK - kartą Inteligo płaciłem pierwszy raz w życiu w Internecie - więc może ona jest jakoś inaczej rozliczna ? Oczywiście wcześniej ustaliłem i uaktywniłem limit na płatności internetowe.
Co do danych -imię i nazwisko zgadza się na 100 % - na karcie i w systemie bankowym są spolszczone; takie też prawie zawsze podaję w necie (mam w nazwisku literę z obcego alfabetu ).

Zbytnio się nie martwię - nie przejdzie płatność to tragedii nie będzie - po prostu jak pisałem pierwszy raz kupowałem za granicą i chyba większość przy takim "pierwszym razie" ma jakieś obawy - pamiętam jak pierszy raz płaciłem kartą w necie w Polsce - też się obawiałem - a teraz to już prawie rutyna (oczywiście nie do końca - jak zdarza mi się kupować w jakimś sklepie po raz pierwszy i okazuje się, że można bez dodatkowych kosztów płacić kartą - to jednak sprawdzam jakie ten sklep ma zabezpieczenia - typu ssl i kto obsługuje płatność - na żywioł w tym względzie nigdy nie pójdę )

Pozdrawiam
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 11.07.2009 o godz. 21:58
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 22:03   #70
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
No przecież masz
Your credit card will not be charged until the goods are ready for dispatch.

Znaczy czegoś nie mają na stanie i zanim nie skompletują, to nie pobiorą kasy.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 22:20   #71
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tylko, że ja płaciłem debetową ... ale to chyba dotyczy obu rodzajów ?? ... i to się może zgadzać bo to co zamówiłem miało przecież status:
Stock available, usually dispatched in 4-6 days

Bo wyżej jak pisali o kartach to wyraźnie napisali credit/debit - a ja jestem drobiazgowy i uznałem, że jak tutaj pisze credit to mnie nie dotyczy - ale może to jednak tak być ... dlatego transakcja będzie "wisieć" do momentu aż będą mieli tą pozycję ... chyba tak to jest jednak ...
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 22:26   #72
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ale kombinujesz...
tak, dotyczy to tez Twojej karty
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2009, 22:41   #73
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No taki ze mnie czasem "szczególarz" jak to ktoś kiedyś mi powiedział
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.07.2009, 20:51   #74
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Ciąg dalszy z tym moim zamówieniem na DVD.CO.UK - dostało status "Back Order" - czyli z tego co ja rozumiem - jest brak towaru, oczekują na dostawę - tylko ciekaw jestem ile to może trwać - i co ważniejsze - co z blokadą na karcie - bo jest do 17.07 ?
Jak coś znów źle zrozumiałem, albo jestem przewraźliwiony to przepraszam

Dokonałem też zakupu na HMV - tutaj dowar był dostępny więc z informacji na stronie wynika, że już w poniedziałek 13 wysłali - zobaczymy kiedy dotrze ...
Z tym, że trochę się "przejechałem" z tym zakupem - chodzi mi o koszt przesyłki - kolega @DEMEK napisał, że wysyłają do Polski za 1,5 Funta - więc wrzuciłem do koszyka 4 pozycje, klikam na kasę a tutaj ... 10 F za przesyłkę - czyli za każdą pozycję 2,5 F ! Rozmyśliłem się, zacząłem czytać ich pomoc i rzeczywiście koszt wysyłki to 2,5 F pocztą lotniczą; ostatecznie wróciłem i dwie pozycje kupiłem bo jedna była na wyprzedaży więc nawet z tą przesyłką wyszło mi taniej niż w Polsce, a drugiej dawno w Polsce nie widziałem więc wziąłem, będzie na prezent na przyszłość;
Ciekaw jestem czy te 1,5 F to kiedyś tak było ?

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.07.2009, 22:53   #75
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
placilem 1,5f za kilka rzeczy wiec i tak napisalem
moglem sprawdzic jeszcze raz, ale nie wpadlem na to, ze poszlo w gore
sorki w kazdym razie
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przeczytaj: Przydatne linki Calme Off topic 81 20.12.2022 15:27


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.