Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.07.2009, 23:17   #76
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
byla podwyzka, juz poprawiam na pierwszej stronie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.07.2009, 23:34   #77
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
placilem 1,5f za kilka rzeczy wiec i tak napisalem
moglem sprawdzic jeszcze raz, ale nie wpadlem na to, ze poszlo w gore
sorki w kazdym razie
Nie ma sprawy W sumie to ja powinienem najpierw dokładnie doczytać - cena zawsze może się zmienić - zaskoczyło mnie jednak, że aż tak duża ta podwyżka ...
Mam rozumieć, że płaciłeś 1,5F za przesyłkę całości zamówienia czy za każdą z rzeczy 1,5F (tak jak teraz jest) ?

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.07.2009, 23:34   #78
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
za kazda po 1,5
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.07.2009, 11:41   #79
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
[...] bangcd.com - złożyłem zamówienie, zapłaciłem przez paypal i czekam - jako, że to preorder (płyta wyjdzie dopiero 13 lipca), to czas dostawy zacznę liczyć dopiero od tego dnia.
Z dzisiejszego maila:
Cytat:
[...] We wish to advise you that the following item(s) has been despatched from our Distribution Centre today:

Judas Priest - A Touch Of Evil (Live)

Kindly allow up to 7 days for this item to arrive.

This completes your order.

[...]
Odliczam 7 dni.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 09:38   #80
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
za kazda po 1,5
Dzięki za odp.
A tak na marginesie to podwyżka spora - z 1,5 do 2,5 F - widać nie tylko u nas kryzys

Zapytam Was jeszcze - o te wspomniane już wyżej zamówienie z DVD.CO.UK - aktualnie oczekują na towar - z tym, że blokada na karcie jest do dzisiaj - a z tego co pisali po zamówieniu - obciążą kartę dopiero jak będą mieli towar - więc jak to teraz będzie wyglądać ? Prześlą do banku info, że blokada ma być przedłuzona czy może później będę musiał drugi raz płacić ? (tzn. ta pierwsza blokada zostanie jutro zdjęta)

EDIT: - właśnie sprawdziłem, blokady już nie ma - kasa wróciła jako dostępna - status nadal w sklepie BACK ORDER - wie ktoś jak teraz będzie przebiegać ew. realizacja tego zamówienia (jeśli wogóle ten towar jeszcze będzie) ??

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 17.07.2009 o godz. 09:42
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 09:51   #81
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
spokojnie
to nie jest nowy sklep, sa dlugo na rynku, nie bedziesz placil dwa razy
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 11:09   #82
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
spokojnie
to nie jest nowy sklep, sa dlugo na rynku, nie bedziesz placil dwa razy
Chyba źle się wysłowiłem ...
Chodzi mi o to - jak teraz sklep pobierze zapłatę jak dostaną jednak te płyty i będą chcieli mi je wysłać - skoro blokada zesżła już z konta - tzn. pieniądze już nie sa zablokowane, wróciły jako dostępne ?? Chyba, że na podstawie poprzedniej dyspozycji sklep może powtórnie przeprowadzić rozliczenie z moim bankiem - coś mi się teraz zaczyna przypominać - po prostu nigdy nie miałem takiej sytuacji - stąd moje wątpliwośći i pytania ...
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 11:18   #83
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
uspokuj sie - to po pierwsze
najpierw piszesz, ze blokada juz zeszla, potem, ze dopiero jutro... jak sie skonczy to sie bedziesz martwil, choc tez niepotrzebnie (edit: doczytalem, ze blokada zeszla, czyli czytaj dalej )
sklep, jak bedzie mial problem z platnoscia, to sie z Toba skontaktuje i jasno Ci opisze, co masz zrobic dalej (np dokonac powtornej autoryazacji, czyli de facto calej platnosci, albo nic nie robic, bo towar wyslano i platnosc przyjeto)
nie boj zaby - nie stracisz
najwyzej poczekasz, jezeli towar musi do nich dojsc, idzie z innego panstwa (zdazylo mi sie kupowac w brytyjskim sklepie a przesylka byla z Holandii, ale w przypadku hmv tego raczej nie bedzie) albo najzwyczajniej utknie na polskiej poczcie (to ogniwo lancucha jest najdluzsze...)

ja wlasnie czekam na dostawe z chin... jak zwykle
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 11:20   #84
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
w przypadku dvd.co.uk moze dostac paczke ze szwajcarii
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.07.2009, 13:37   #85
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jestem spokojny raczej ... ale wiecie upał czasem powoduje, że się człowiek robi drażliwy
Cytat:
Napisany przez nimal
(...) sklep, jak bedzie mial problem z platnoscia, to sie z Toba skontaktuje i jasno Ci opisze, co masz zrobic dalej (np dokonac powtornej autoryazacji, czyli de facto calej platnosci, albo nic nie robic, bo towar wyslano i platnosc przyjeto)(...)
I o to mi chodziło - podejrzewam, że po prostu poproszą o powtórną płatność ...
Wiecie - nigdy w Polsce nie miałem takich problemów stąd moja dociekliwość.

A już tak na koniec - wiecie ja jestem taki trochę typowy poznaniak - oszczędny czasem No i się ucieszyłem, że mi się udało tam zamówić ten komplet płyt bo będzie to na zapas na prezent dla Ojca - i tak planowałem mu takie coś kupić - tylko, że u nas cena około 160-180 zł - a tam z przesyłką ma być około 90 zł w przeliczeniu ... więc sporo bym zaoszczędził - więc dlatego też się troszkę niecierpliwie czy jednak uda się czy nie
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2009, 20:24   #86
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
[...]

Odliczam 7 dni.

Kończę odliczać - przesyłka nadeszła.

Ładnie zapakowana w kopertę bąbelkową. Co ciekawe, cała koperta wykonana jest z tworzywa, bardzo solidnie wygląda. Przesyłka zresztą wewnątrz zupełnie nieuszkodzona.

Miedzynarodowe zakupy - linki do sprawdzonych sklepow-img_5523.jpg

Miedzynarodowe zakupy - linki do sprawdzonych sklepow-img_5524.jpg

Czyli w zasadzie możemy uznać, że sklep już sprawdzony.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2009, 23:03   #87
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kolejny rekord cenowy
dwie baterie do zegarka marki Sony razem z przesylka z Chin - 0,19***163;, czyli kolo 1pln (troche mniej przy dzisiejszym kursie)
doszly, dzialaja
w Polsce taka jedna bateria kosztuje kilka zlotych (najtaniej widzialem 6) plus kolo 7 i wiecej za przesylke
wymiana u zegarmistrza to od 11 do 25 (a czasem i wiecej, bo zegarek firmowy )

ciekawe ile w Chinach stoja znaczki pocztowe...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2009, 23:12   #88
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
nimal, skąd Ty te sklepy bierzesz? I czy to przesyłka do PL, czy UK?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2009, 23:33   #89
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
do PL tym razem byl eBay

btw: wlasnie dodaje kolejny skep do kategorii sport - sprawdzony, choc tym razem nie przeze mnie, a przez osobe z innego forum
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2009, 09:16   #90
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Napisz jeszcze, ile trwała przesyłka, bo jeśli to morska to jeszcze można zrozumieć.

A najlepiej podaj linka do aukcji
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przeczytaj: Przydatne linki Calme Off topic 81 20.12.2022 15:27


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.