Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.07.2009, 12:32   #91
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...m=160349305774
zaplacilem 20-tego, bo w tameten weekend Barclays (moj bank) mial przerwe techniczna (2 doby aktualizowali system transakcyjny - dobrze, ze akurat nie musialem kozystac!)
wiec szlo rowne 7 dni razem z weekendem po drodze
przesylka LOTNICZA wliczona w cene
niedowiarki

to Poczta Polska przyzwyczaila nas do kosmicznych terminow i kosmicznych cen
pisalem juz kiedys, jak jest w cywilizowanym swiecie, napsize raz jeszcze na przykladzie UK, bo tam mieszkalem jakis czas:
wyslanie listu wewnatrz UK to jakies 2pln - dociera on chocby na drugi koniec UK ponizej doby, po drodze podruzuje samolotem - NORMALNY LIST
to samo w przesylkach miedzynarodowych
list z UK do PL kosztuje kolo 70-80p (jeden znaczek 1-st calss i jeden 2-nd - mozna sobie sprawdzic), czyli okolo 4pln
no i listu nawet nie trzeba zaklejac - nikt go nie otworzy, nikt go nie okradnie, chocby w srodku leciela elektrnika
nie musi tez byc koperta babelkowa - tam przesylki traktuje sie delikatnie
jak Cie nie ma w domu, list dadza sasiadowi a Tobie zostawia kartke, ktory sasiad ma list - to normalne (w PL to niezgodne z prawem i listonosz moze za cos takiego wyleciec z pracy - mam kolege listonosza)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.07.2009, 12:52   #92
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też mam przykład odnośnie poczty polskiej - przesyłka z USA szła do mnie 5 dni.

Taka sama przesyłka, od tego samego sprzedawcy, szła z USA do adresata w PL 3 tygodnie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2009, 19:25   #93
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
kolejny rekord cenowy
dwie baterie do zegarka marki Sony razem z przesylka z Chin - 0,19***163;, czyli kolo 1pln (troche mniej przy dzisiejszym kursie)
doszly, dzialaja
w Polsce taka jedna bateria kosztuje kilka zlotych (najtaniej widzialem 6) plus kolo 7 i wiecej za przesylke
wymiana u zegarmistrza to od 11 do 25 (a czasem i wiecej, bo zegarek firmowy )

ciekawe ile w Chinach stoja znaczki pocztowe...


Powiem szczerze ... mi też się zdarza kupować "drobiazgi, drobnostki" na Allegro czy w sklepie internetowym - z różnych powodów ... ale żeby kupić 2 sztuki powszechnie dostępnej baterii i to jeszcze .... aż w Chinach ... no nie mogę
Pomijam, że to się opłacało ... to inna kwestia ... ale taka drobiazgowość i aż z Chin ... a ja myślałem, że to ja czasem przesadzam z oszczędznością i kupowaniem w necie

A co do ceny baterii ... to niestety sklepy tutaj nieźle zarabiają - zwłaszcza na niektórych modelach - ostatnio kupowałem baterię do Mamy zegarka ... jak usłyszałem w sklepie 6 zł to o mało nie padłem ... bo sprawdzałem w necie i w sklepie/hurtowni gdzie co jakiś czas kupuję różne baterie dla siebie i rodziny, to taka bateryjka kosztuje mniej niż 2 zł - tzn. dokładnie tej firmy co kupiłem w sklepie to 1,29 zł, a najdroższa z tej hurtowni to 1,79 zł (ale ostatnie zakupy robiłem niedawno więc kolejne gdzieś pod koniec roku zapewne - a 1 szt. nie opłaca się kupować ze względu na koszt przesyłki - wiadomo ) ... szkoda, że nie wiedziałem, że można tak tanio kupić w Chinach
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 28.07.2009 o godz. 19:42
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2009, 20:04   #94
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zamówiłem

Niepotrzebna mi, ale jeszcze nigdy nie zamawiałem z Chin, poza tym muszę się przekonać na własne oczy, więc robię eksperyment
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2009, 20:52   #95
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wiekszosc baterii kupuje na ebay lub dealextreme
sprawdzenie ceny trwa... minute? chyba mniej
pojscie do zegarmistrza... dojscie do samochodu trwa dluzej - to nie tylko pieiadze sie oszczedza - to tez czas, wygoda
wiec po co mam nawet probowac sprawdzac ceny w realu? pamietam, ile placilem pare lat temu, zanim "odkrylem" zakupy w necie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.07.2009, 21:25   #96
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
wiekszosc baterii kupuje na ebay lub dealextreme
sprawdzenie ceny trwa... minute? chyba mniej
pojscie do zegarmistrza... dojscie do samochodu trwa dluzej - to nie tylko pieiadze sie oszczedza - to tez czas, wygoda
wiec po co mam nawet probowac sprawdzac ceny w realu? pamietam, ile placilem pare lat temu, zanim "odkrylem" zakupy w necie
Ja akurat rozumiem, że to oszczędność czasu i pieniędzy i nie dziwię się w ogólności - tutaj zaskoczyła mnie po prostu ilość i do tego miejsce skąd dokonałeś zakupu
A jeśli już o bateriach - to też chyba z rok temu dla siebie i najbliższych zacząłem kupować w takiej jednej hurtowni internetowej - akurat tak się składa, że pewne różne baterie są u nas regularnie używane - i stwierdziłem, że wolę np. raz na pół roku wydać niż przepłacać po nawet 20-40 % w osiedlowym sklepie ... nie mówiąc już przypadkach 100 % drożej i więcej ... a i takie znam !! Oczywiście niekiedy, można kupić w innych miejscach taniej - ale jak mam specjalnie jechać - to jak wyżej kolega napisał - koszt paliwa zniweczy często zaoszczędzone parę złotych ... no i stracony czas ..
A może na tym ebay' u było by jeszcze taniej ... tylko, że niektóre z tych co zawsze kupuję są albo made in Japan albo UE ... choć tam chyba nie tylko chińskie sprzedają ...
A jeśli chodzi o baterie zegarkowe - to taki mały OT - bo teraz mi się dopiero przypomniało (nawet o tym zapomniałem jak kupowałem Mamie tą baterię) - że chyba z 2-3 lata temu kupowałem chyba dwa razy tego typu baterie "pastylkowe" w sklepie elektronicznym - i było zdecydowanie taniej niż w innych sklepach (nie mówiąc już o zegarmistrzach) - oczywiście dotyczy to sklepów elektronicznych w Poznaniu - nie wiem jak w innych miastach (elektronicznych - mam na myśli sklepy z elementami elektronicznymi - a nie markety elektroniczne )

Pozdrawiam
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 28.07.2009 o godz. 21:31
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2009, 09:23   #97
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ktoś zamawiał z bangcd do PL?

Dla porównania cena płyty MUSE:
empik.com: 56 PLN + wysyłka albo trzeba się przejść do empiku - http://www.empik.com/the-resistance-...prod20700034,p
bangcd: 7 funtów, ok 34 PLN - http://www.bangcd.com/productDetail.aspx?prod_id=10683
i z tego co piszą FREE DELIVERY WORLDWIDE

No ja rozumiem, że można mieć koszty, marżę, ale są przecież jakieś granice
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2009, 09:39   #98
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
No ja rozumiem, że można mieć koszty, marżę, ale są przecież jakieś granice
W przypadku Empiku nie ma granic
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2009, 09:43   #99
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
W przypadku Empiku nie ma granic
"Empik" ma chyba najdroższe płyty Nie pamiętam już jaki tytuł płyty kiedyś sprawdzałem ale w sklepie "nie dla idiotów" mieli w tym samym czasie o 10 zł. tańszą.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2009, 10:57   #100
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
10 złotych to żadna różnica.. Droższe płyty (>50) na wstępie mają różnice po ok. 20 zł, czasami więcej. O grach już nie wspomnę, ale przebitka rzędu 50 złotych nie jest niczym nadzwyczajnym.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.09.2009, 22:01   #101
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Ktoś zamawiał z bangcd do PL?

Dla porównania cena płyty MUSE:
empik.com: 56 PLN + wysyłka albo trzeba się przejść do empiku - http://www.empik.com/the-resistance-...prod20700034,p
bangcd: 7 funtów, ok 34 PLN - http://www.bangcd.com/productDetail.aspx?prod_id=10683
i z tego co piszą FREE DELIVERY WORLDWIDE

No ja rozumiem, że można mieć koszty, marżę, ale są przecież jakieś granice
http://www.mymemory.co.uk/

dokladnie tak samo
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.09.2009, 12:26   #102
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
daje oftop - polski sklep
no, ale takiej promocji nie mozna przegapic!
chyba zamowie kilka sztuk - tak na przyszlosc
http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/14885
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.09.2009, 12:52   #103
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Trochę OT, ale zapytam tu - zna ktoś ten sklep:

http://tagomago.pl/ (z perfumami) ?


Trafiłem na reklamę jednego zapachu, o którego kupnie myślałem i jest tu o dobre kilkadziesiąt procent tańszy niż w sklepach.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.09.2009, 15:17   #104
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
zalozylem paypal i google checkout na karte z inteligo
przetesuje przy pierwszej okazjii czyli niedlugo
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2009, 15:39   #105
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
w mymemory promocja na kingstona 3 w cenie 2
http://www.mymemory.co.uk/Micro-SDHC...ss-4-Multi-Kit
zamowilem 3, 120 z dostawa do domu
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Przeczytaj: Przydatne linki Calme Off topic 81 20.12.2022 14:27


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.