Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.08.2005, 17:07   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Mistrzostwa świata w lekkoatletyce

Nie widziałem, żeby był wątek na ten temat, więc założyłem.

Oglądałem przed chwilą sztafetę 4X100 (nawet nie wiem, czy to już finał..). I zastanawia mnie jedno - Amerykanie na chyba pierwszej zmianie zgubili pałeczkę, a mimo to biegli do końca. Czy zdążyli ją podnieść i zająć jeszcze trzecie miejsce (ostatecznie i tak zostali zdyskfalifikowani), czy biegli bez niej? Oglądał to ktoś?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.08.2005, 19:41   #2
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Amerykanie biegli bez niej,a polacy też próbowali biegać.

P.S. Mistrzostwa się już kończą
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 19:45   #3
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Nie widziałem, żeby był wątek na ten temat, więc założyłem.

Oglądałem przed chwilą sztafetę 4X100 (nawet nie wiem, czy to już finał..). I zastanawia mnie jedno - Amerykanie na chyba pierwszej zmianie zgubili pałeczkę, a mimo to biegli do końca. Czy zdążyli ją podnieść i zająć jeszcze trzecie miejsce (ostatecznie i tak zostali zdyskfalifikowani), czy biegli bez niej? Oglądał to ktoś?
Niestety tego akurat nie widziałem - a że tematu brak to nieco mnie dziwi... ostatnio co nie włączę TV to akurat lecą mistrzostwa...

Air - no to temat rychło w czas założony - będzie można komentować imprezę po jej zakończeniu
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 19:46   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
P.S. Mistrzostwa się już kończą
Wiem, ale mimo, że bardzo lubię lekkoatletykę, to jakoś wcześniej nie bardzo było co oglądać.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.08.2005, 19:52   #5
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Wiem, ale mimo, że bardzo lubię lekkoatletykę, to jakoś wcześniej nie bardzo było co oglądać.
Ja z kolei przyznam, że przyjemniej oglądało mi się przykładowo biegi eliminacyjne niż same finały
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 00:29   #6
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Niestety mistrzostwa już się kończą - a w TV wcale nie ma tak dużo transmisji - np. w ogóle chyba nie ma w TVP transmisji porannych (niestety Eurosportu nie mam).
Dziś (wczoraj - bo jest już po północy) zdobyliśmy medal - gratulacje dla Moniki !!!
Choć apety były dużo większe - ja liczyłem na dwa medale w skoku o tyczce i niewiele brakowało - gdyby Ania Rogowska skoczyła tak jak skakało w poprzednich miesiącach.....
No i niestety zawiodła nas też Kamila - też nie trafiła z najlepszą formą na najważniejszą imprezę roku, niestety ....
No i ten pechowy bieg sztafetowy męzczyzn....
Na szczęście nasze Panie w sztafecie trochę osłodziły nam ten niezbyt radosny dzień !

Pozdrawiam wszystkich

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 08:27   #7
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No ja również bardzo żałuję, że Ania Rogowska nie zdobyła medalu
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 08:56   #8
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Wiem, ale mimo, że bardzo lubię lekkoatletykę, to jakoś wcześniej nie bardzo było co oglądać.
Bo nie było gdzie oglądać, a druga sprawa słaba oprawa wizualna a na dodatek fatalna pogoda.

za rok Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to będzie super imprezka, mma już nawet bilety zarezerwowane
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2005, 09:08   #9
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
za rok Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to będzie super imprezka, mma już nawet bilety zarezerwowane
juz?
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2005, 21:33   #10
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzisiaj podobał mi się jeden tekst komentatorów... może i nie było to aż super śmieszne - ale mnie jakoś skłoniło do śmiechu
"Zupełnie nieudany skok... Oddajemy głos do studia w Warszawie"
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.08.2005, 23:36   #11
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Skończyły się niezbyt udane dla nas mistrzostwa.
Na osłodę zostały na medale Szymona (miejmy nadzieję, że to jego długo oczekiwany powrót do światowej elity !), no i Moniki - to wielkie szczęście że mamy dwie tyczkarki na światowym poziomie

A reszta - cóż - kilku zupełnie zawiodło - Rogowska, Skolimowska, kilku miało pecha, a kilku nawet sprawiło niespodziankę - sztafeta 4x100 m, co prawda tylko 8 miejsce, ale przecież rekord Polski, no i fakt że biegają razem ponoć od 10 dni !! No i młode są - więc może coś z tego będzie w przyszłości !
Tak naprawdę najbardziej zawiodła dziś sztafeta kobiet 4x400 - błąd taktyczny na ostatnie zmianie - i stracona szansa na medal !!!

Ale cóż - trzeba się cieszyć z tego co się ma, jak się okazało z dwóch ostanich wielkich imprez, zdecydowanie lepiej wypadło pływanie - i co ważne tam mamy w większości młodą, bądź bardzo młodą kadrę - a w lekkiejatletyce, chyba z połowa reprezentacji, za długo to już nie będzie niestety występować ! A czy pojawią się ich następcy ?? Jakoś ich nie widać .....

Pozdrawiam

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 09:05   #12
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
I następców nie będzie, dopóki nie będzie w Polsce warunków do ćwiczenia lekkoatletyki i sprawnie działającego systemu wyłapywania najlepszych... Ale to temat na inną rozmowę..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 10:00   #13
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
I następców nie będzie, dopóki nie będzie w Polsce warunków do ćwiczenia lekkoatletyki i sprawnie działającego systemu wyłapywania najlepszych... Ale to temat na inną rozmowę..
Witam !
Na pewno dużo racji - aczkolwiek co do warunków - nie zawsze są potrzebne - Ci najlepsi i tak trenują poza Polską na zgrupowaniach (niestety) - przykładem pływanie !
Ważne żeby była dobra "myśl" trenerska, no i zapał i chęć walki oraz zdobywania medali - a nie spoczywania na laurach !
Choć oczywiście nie każdego stać na medal - ale powieniem przynajmniej na taką imprezę być tak przygotowany, aby pobić własny rekord (lub conajmniej się bardzo do niego zbliżyć ) - i wtedy możemy mówić już o w miarę dobrym występie !

Pozdrawiam

ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 10:17   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wiesz dlaczego Ameryka ma tylu wspaniałych sportowców? Powodów wymieniać można wiele - świetne warunki do ćwiczenia praktycznie każdego rodzaju sportu, wspaniałe wyposażenie, dobra kadra trenerska.. Ale jest też jeden powód - według mnie najważniejszy.

W Ameryce jeżeli ktoś jest w czymś dobry, i nie ważne, czy jest to gra w koszykówkę, pisanie wierszy, czy cholera szydełkowanie, to jego talent zostanie od razu zauważony i nie pozwoli mu się zmarnować. Tam od razu otrzymujesz szansę rozwijania swoich umiejętności i stania się naprawdę dobrym w tym, co lubisz robić, może nawet najlepszym na świecie.

A w Polsce? Nic nikogo nie obchodzi i trzeba mieć naprawdę dużą siłę przebicia, żeby samemu zauważyć swój talent i chcieć go rozwijać, wbrew wszystkiemu, do naprawdę wysokiego poziomu. Dlatego tak niewielu mamy wybitnych sportowców, mimo, że uzdolnionej młodzieży jest naprawdę wiele..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.