Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.03.2003, 23:22   #1
S_N_I_P_E_R
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.06.2002
Posty: 72
S_N_I_P_E_R w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ModeCom Feel V vs. Magic II

Zamierzam kupić jutro obudowę. Mam do wyboru Mode Com Magic II lub Feel V. Co lepsze ? Która obudowa jest funkcjinalniejsza i wogóle lepsza ? Ma ktoś może którąś z nich ? Napiszcie coś z własnego doświadczenia jeśli posiadacie któryś z tych modeli. Musze zdecydować sie już jutro więc mam mało czasu. Cena obu to 280 zł.

Parametry i opisy obudów:

ModeCom FEEL V

---------------------------------------------------------------------

Mode Com Co., Ltd wyprodukowała nową, jak zwykle bardzo udaną serię obudów- FEEL. Jest to obudowa typu Midi- Tower, której premiera miała miejsce na targach CeBIT w Hannowerze. Bardzo nowoczesny, a jednocześnie elegancki wygląd nowej obudowy połączony z jej wysoką funkcjonalnością i ciekawą kolorystyką wzbudził wielkie zainteresowanie wśród zwiedzających.
Wszyscy byli zgodni co do jednego- nowe obudowy serii FEEL będą kolejnym hitem na światowym rynku. Obudowa FEEL V produkowana jest z najwyższej jakości komponentów. Konstrukcja obudowy jest wewnętrznie wzmocniona przez zastosowanie blachy o grubości 1mm. Umożliwia podłączenie dwóch urządzeń USB oraz mikrofonu i słuchawek poprzez wbudowane w przednim panelu złącza, ukryte w dolnej części przedniego panela, za uchylną pokrywą. Zarówno elementy metalowe jak i plastikowe są starannie wykończone. Panel czołowy jest wykonany z plastiku ABS, dzięki czemu obudowa zawsze będzie wyglądać jak nowa. Napęd CD-ROM będzie mógł być ukryty za specjalną uchylną pokrywą, nie kolidując z pięknym kolorem obudowy. Otwierane boki przy użyciu śrub odkręcanych ręką (specjalne zakończenie) ułatwiają montaż podzespołów. Obudowa posiada kieszenie na napędy: 5,25'' x 4 (zewnętrzne); 3,5 '' x 2 (zewnętrzne); 3,5 '' x 2 (wewnętrzne), oraz miejsce na dwa dodatkowe wentylatory. FEEL V jest wyposażony w rewelacyjnie cichy i niezawodny zasilacz ATX o mocy 300W. Zasilacz ten jest przystosowany do obsługi wszystkich płyt i procesorów, również P4. Ta nowoczesna obudowa jest również standardowo wyposażona w dodatkowy wentylator (80mm), wypychający ciepłe powietrze z obudowy. FEEL jest dostępny w kolorze białym, metalizowanym srebrnym i niebieskim, a w prezencie, do każdej obudowy, załączona jest wysokiej jakości podkładka pod mysz.
Uwaga, obudowa posiada nowe, większe wymiary: 190x470x430 (szer. x głęb. x wys.)

ModeCom MAGIC II

---------------------------------------------------------------------

Najnowsze obudowy "MAGIC II" to produkty pod każdym względem wyjątkowe. Wszystkie klawisze funcyjne obudowy są umieszczone w górnej jej części, dzięki czemu są zawsze blisko, pod ręką. Obudowa jest bardzo starannie wykonana i zapewnia nawyższą ergonomię i funkcjonalność.
MAGIC II posiada między innymi złącza 2x USB i Audio na przednim panelu, ukryte za uchylną pokrywą. W przyszłości będzie tam również łącze Fire Wire. Dołączone standardowo dwa, samoczynnie zamykające się panele CD, nie tylko pozwalają napędom nie kolidować z kolorem obudowy, ale dzięki zastosowaniu w dolnej części przezroczystego tworzywa- widać także świecącą diodę pracującego urządzenia. Obudowa posiada wszystkie przyciski funkcyjne w górnej części panela przedniego, dzięki czemu zawsze znajdują się one pod ręką. "MAGIC II" jest dostępny w kolorach: srebrnym i niebieskim. Wyposażona jest w rewelacyjny, cichy zasilacz o nominalnej mocy ponad 300W. Obudowa, jak i zasilacz są w pełni przystosowane do montażu Pentium 4&reg;, oraz płyt firmy Intel&reg;. Większe wymiary obudowy umożliwiają montaż większości płyt głównych. Obudowa jest bardzo pojemna, a blacha wykorzystana do produkcji jest dodatkowo wzmocniona dla zapewnienia jeszcze większej stabilności. "MAGIC II" posiada zamontowany standardowo dodatkowy wentylator 80mm wypychający ciepłe powietrze.

Dane techniczne:
Typ obudowy: Midi- Tower
Miejsca montażowe: 5,25'' x 4 (zew.); 3,5 '' x 1 (zew.); 3,5 '' x 4 (wew.);
Wymiary: 195x475x430 (szer. x głęb. x wys.)
Typ płyty głównej: ATX, Pentium 4
Ilość slotów: 7
Kolor: srebrny, biało srebrny
Wyposażenie: 2 porty USB, wyjścia na mikrofon i słuchawki na przednim panelu, wentylator 80mm, 2xCD COVER
__________________
Sniper
S_N_I_P_E_R jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.03.2003, 07:31   #2
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja mam feel V srebrną i jestem z niej zadowolony
ma zasilacz HuntKey 300W (5 kabelków zasilających typu hdd/cdrom...)
zapłąciłem za nią coś ok. 270 pln

jedyne co mi się nie podoba to kable usb wewnątrz abudowy -> nie można ich wpiąć w płytę tylko trzeba wyprowadzić na zew. i tam wpiąć do gniazd USB.


ta magic 2 jest nieciekawa ... mi się nie podoba... są inne fajne obudowy...
http://www.modecom.pl/katalog.php?ka...II&send=Szukaj
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2003, 11:56   #3
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Przejrzałem stronke modecom i ja jeszcze sie bym zastanowił nad seria FINE - tez mi sie podoba.





Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2003, 19:17   #4
Flacha1
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Flacha1
 
Data rejestracji: 26.06.2002
Lokalizacja: Area 51
Posty: 126
Flacha1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mi to się podoba tylko jedna Cyber Mirror czy jakoś tak
__________________
.oO Pozdrawiam Oo.
Kliknij tutaj, by wysłać do mnie list. Dzięki!
Flacha1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.03.2003, 23:28   #5
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Flacha1 napisa***322;(a)
Mi to się podoba tylko jedna Cyber Mirror czy jakoś tak
Mi tesh, fajna obudowa...
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.