Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.09.2002, 23:39   #1
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Moje wysokie ID w edonkey

Chcialem wam powiedziec a raczej sie pochwalic jakie mam ID w edonkey
p.s. czy to jest normalne?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Moje wysokie ID w edonkey-donkey.jpg  
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.09.2002, 23:51   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A ja mam 2248827353 i nie wiem czy jest sie czym chwalic. Moze jakas ankieta kto ma najwyzszy hehe?:-D
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 23:54   #3
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
A ja mam 2248827353 i nie wiem czy jest sie czym chwalic. Moze jakas ankieta kto ma najwyzszy hehe?:-D
Kurde ale przypal, zle sobie liczby policzylem i myslalem ze jest to 10 cyfr ALE PRZYPAL
BUUUUUUUU
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 06:29   #4
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Eeee, zrozumcie, że numery z wysokiego przedziału się niczym nie różnią. Również niskie ID niczym się między sobą nie różnią. Tak więc nie ma znaczenia, czy macie ID 2248827353 albo 4112985873, bo to są i tak numery z przedziału wysokich.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 08:19   #5
oldgringo
old Member
 
Avatar użytkownika oldgringo
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 680
oldgringo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No dobra ,ale czy wasze ID jest STALE tak wysokie.Bo ja dzięki ZiPowi mam duży numerek, ale niestety gdy osioł pod moją nieobecność zmienia serwer to znowu mam cztery cyferki.
__________________
Tantric Yoga rulez
skrzynka
oldgringo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 09:02   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
oldgringo napisa***322;(a)
No dobra ,ale czy wasze ID jest STALE tak wysokie.Bo ja dzięki ZiPowi mam duży numerek, ale niestety gdy osioł pod moją nieobecność zmienia serwer to znowu mam cztery cyferki.
Moj osiol ma ciagle taki sam ID, nie wiem czy dokladnie ten sam ale zawsze 10-cyfrowy 8)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 13:40   #7
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
oldgringo napisa***322;(a)
No dobra ,ale czy wasze ID jest STALE tak wysokie.Bo ja dzięki ZiPowi mam duży numerek, ale niestety gdy osioł pod moją nieobecność zmienia serwer to znowu mam cztery cyferki.
Program Game Trainer MUSI być cały czas włączony!
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.