![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
![]() |
MOzilla Firefox - Problem - PILNE
Witam musze zrobic formata i chcialbym nie stracic ulubionych stron, czy ktos wie gdzie Firefox przechowuje pliki ulubione ??
Dzieki i pozdro |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guru
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
![]() |
Cytat:
zakładki/menadzer zakładek/plik/exportuj i wskazujesz miejsce gdzie mają być zapisane
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Darkly dreaming...
Data rejestracji: 10.08.2004
Lokalizacja: małopolska
Posty: 1,677
![]() |
Jezeli ci chodzi o zakladki, to wlacz menadzer zakladek i stamtad mozesz eksportowac zakladki do pliku html.
Po instalacji tak samo zaimportowac EDIT: Kurcze, kilka sekund
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guru
Zlotowicz
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
wszyscy na raz.
Ostatnio zmieniany przez rycho : 02.01.2005 o godz. 16:25 |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
![]() |
ale ja mam taki problem ze zainstalowalem drugi raz windowsa na inna partycje bo na tamtej nie moge nic zrobic i musze teraz znalezc na tej nowej instalce windowsa te zakladki, a jak uruchomie mozille to niee mam tych zakladek
Pozdro |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Twoja partycja\Documents and Settings\Ty\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\default.pxn
i tu masz bookmarks.html i bookmarks.bak |
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Guru
Zlotowicz
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
To są pliki ukryte. |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Naciśnij start i wpisz w wyszukaj pod pliki i foldery bookmarks.html i to co Ci znajdzie na dysku na którym Masz tego trupa systemu to jest to.
a właśnie Zaznacz, żeby przeszukał ukryte |
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
powinno wystarczyć ale jeszcze tam jest z końcówką bak nie bardzo wiem do czego...
|
|
|
|
![]() |
|
|