Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.04.2006, 16:04   #1
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
MS Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition za darmo!

Witam!
Microsoft zrobił ostatnio niespodziankę swoim klientom:

Cytat:
Napisany przez XP.net.pl
Tytuł : Virtual Server 2005 R2 - Enterprise Edition
Data wydania : 03.04.2006

Wersja : R2
Opis : Microsoft Virtual Server 2005 R2 to doskonałe narzędzie do uruchamiania wielu systemów operacyjnych na jednym serwerze. Najnowsza wersja umożliwia obsługę zarówno 32- jak i 64-bitowych systemów, a także obsługuje system Linux. Narzędzie zostało udostępnione za darmo (wcześniej 199USD).

Obsługiwane systemy operacyjne :
Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition, Enterprise Edition, Datacenter Edition lub nowszy; Windows Server 2003 Standard x64 Edition, Enterprise x64 Edition, Datacenter x64 Edition lub nowszy; Windows Small Business Server 2003 Standard Edition/Premium Edition; Windows XP Professional Service Pack 2 lub nowszy (tylko do celów nieprodukcyjnych)

Wymagania :
- CPU: Intel Celeron, Pentium III, Pentium 4, Xeon; AMD Opteron, Athlon, Athlon 64, Athlon X2, Semprom, Duron (min. 550 MHz),
- RAM: 256 MB (512 MB zalecane),
- HDD: 2GB wolnego miejsca.
Download or Order Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition for Free
Virtual Server 2005 R2 - Enterprise Edition

Gdy to zobaczyłem, nie mogłem uwierzyć, że MS coś takiego zrobił.

W każdym razie, życzę miłego pobierania i testowania

Pozdrawiam.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.04.2006, 18:28   #2
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No ale to jest taki Virtual PC tylko wersja serwerowa, wiec IMO nieprzydatna. Bo o ile na komputerze klienckim emulacja jednego systemu spod drugiego mimo ze nieoptymalna (duza utrata efektywnosci spowodowana dzialaniam "jednego systemu pod drugim") moze byc przydatna w jakis tam celch, testowych czy programistycznych, to na komputerze bedacym serwerem takie rozwiazanie jest wysoce nieefektywne, przez co jest nieakceptowalne.

Dziwny produkt ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2006, 19:54   #3
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Dziwny produkt ...
Dlatego taka cena.
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2006, 13:35   #4
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Dlatego taka cena.
Nie no MS robi juz duzo akcji promocyjnych szczegolnie dla szkol. Ja w piatek ide na wydzial po VS 2005 prof. i po MSSQL 2005 developer ed. zeby sie pobawic tymi MSowymi wynalazkami. Ze nie wsponmne o tym ze mam legalnego darmowego win XP i 2003. MS robi ostatnio naprawde ciekawe akcje promocyjne (zreszta mozecie pomeczyc w szkole/na uczelni o dostep do MSDN AA - szkola placi rocznie bodajze 800$ i uczniowie/studenci maja dostep prawie do wszystkich popularniejszych narzedzi MS z wylaczeniem Office'a i gier, tylko oczywsicie musza miec do tego dostep powazni ludzie - nie tacy co zaraz na osle umieszcza, bo szkola bedzia miala problem). Z tej perspektywy ta promocja wydaje mi sie nieciekawa
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2006, 15:21   #5
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nie no MS robi juz duzo akcji promocyjnych szczegolnie dla szkol. Ja w piatek ide na wydzial po VS 2005 prof. i po MSSQL 2005 developer ed. zeby sie pobawic tymi MSowymi wynalazkami. Ze nie wsponmne o tym ze mam legalnego darmowego win XP i 2003. MS robi ostatnio naprawde ciekawe akcje promocyjne (zreszta mozecie pomeczyc w szkole/na uczelni o dostep do MSDN AA - szkola placi rocznie bodajze 800$ i uczniowie/studenci maja dostep prawie do wszystkich popularniejszych narzedzi MS z wylaczeniem Office'a i gier, tylko oczywsicie musza miec do tego dostep powazni ludzie - nie tacy co zaraz na osle umieszcza, bo szkola bedzia miala problem). Z tej perspektywy ta promocja wydaje mi sie nieciekawa
Z tym darmowym dostępem to rzeczywiście świetna sprawa. Byłaby jeszcze lepsza, gdybym ja się zupełnym przypadkiem nie dowiedział o tym na... piątym roku studiów.. Fajnie, że coś takiego jest, ale byłoby jeszcze fajniej, gdyby ktokolwiek o tym na początku studiów informował, bo idę o zakład, że oprócz mnie na moim roku (170 osób, początkowo 360) nie wie nikt, a przynajmniej prawie nikt..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2006, 17:22   #6
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Po zalogowaniu do MSDN AA powinienes miec dane osoby (chociaz maila) ktora sie tym zajmuje - mozna go zmieszac z blotem.
U nas wysylali co roku info o MSDN AA (tzn osoba odpowiedzialna za to na wydziale pisala co zrobic zeby sie tam dostac, ale jakos w tym roku zapomnieli :/ - wiec ci co teraz zaczeli tez chyba wogole o tym nie wiedza).
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2006, 11:41   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a ja odnowi***281; temat

dosta***322;em wreszcie konto na MSDN AA, tak wi***281;c chcia***322;em sta***263; si***281; bardziej legalnym i aktywowa***263; wingroze xp pro w microsofcie. Mama oryginalny klucz, i ***322;atwo mi z tym nie idzie, poniewa***380; nie wiem jak zmieni***263; klucz produktu ?? jak daj***281; mu aktywacj***281; przez telefon, p***243;***378;niej zmie***324; klucz to czepia si***281; ze to nie jest prawdziwy klucz, "zmieniacze" te***380; si***281; czepiaj***261;, wi***281;c jak to zrobi***263; bo nie widzi mi si***281; reinstalki systemu

dzi***281;ki za info
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.