Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.12.2003, 22:08   #1
M.T.C.
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 143
M.T.C. zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Muzyka i wszystko co z nią związane

Witam.
Prawdopodobnie kilka osób piszących na tym forum, słucha sporo muzyki oraz w swój sposób dąży do uzyskania satysfakcjonującego dzwięku. W końcu nagrywanie cd też jest powiązane z audio. Sam jestem zainteresowany teamtyką audio i często przeglądam internet. W sieci brakowało dobrego forum o tematyce czysto muzycznej. I własnie 1 grudnia powstało forum audiofilskie w ramach serwisu z prawdziwego zdarzenia-jesli ktos orientuje się w temacie to nie muszę przedstawiać strony www.hi-end.pl . Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam na te nowo otwarte forum, bo to w sumie ludzie tworzą fora a wiem, że na cdrinfo są fajni ludzie i mogą cos powiedziec muzyce a nie chcą tego pisać na tym forum, bo mogliby zostać niezrozumiani przez osoby nie zainteresowane dźwiękiem. Nie napisałem tego dla reklamy tamtej strony, ani żeby zabierać forumowiczów z cdr-info, chcę tylko zakomunikować, że powstało takowe forum i ,że może być nie lada gratką dla audiofili.
Pozdrawiam
MICH

bezposredni link do forum: http://www.hi-end.pl/phpBB2/index.php
M.T.C. jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.