Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.01.2010, 09:36   #181
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
On nawet moich nie czyta
Porobi trochę tupu tupu, to i rozum znajdzie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.01.2010, 10:49   #182
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zima! :jupi;
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 12:43   #183
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
Nadejszla wiekopomna zima i zaskoczyla drogowcow w Breslau.
Chciałem wczoraj napisać, że przesadzasz, ale.. wieczorem musiałem gdzieś pojechać samochodem i... powiedzmy, że przekonałem się, że jednak miałeś rację. Chociaż może nie - zima raczej nie zaskoczyła drogowców, bo oni po prostu mają ją gdzieś..

Ale i tak to, co było wieczorem, kiedy śnieg względnie dopiero zaczynał padać to nic w porównaniu do tego, co jest dzisiaj. Nie chce mi się po raz n-ty pisać tego samego, ale odśnieżonej porządnie drogi nie widziałem żadnej, o pługach czy solarkach nie wspominam, bo nie ma o czym, natomiast poezją jest dzisiaj ruszanie z miejsca. Dzięki wspaniałej reakcji służb w momencie, kiedy śnieg zaczynał padać i potem powoli zamarzać, teraz w bardzo wielu miejscach pod warstwą śniegu (oczywiście niezgarniętego, tylko rozjeżdżonego) jest czysty lód. Ruszanie z jakiegokolwiek miejsca jest albo bardzo trudne, albo niemożliwe.

Ale w sumie czym się tu denerwować, przecież to norma.. Gorzej, że muszę jeszcze dzisiaj gdzieś pojechać i to dość daleko, a niestety nie mogę tego przełożyć. Serio, gdybym miał łańcuchy nie wahałbym się, żeby je założyć. W końcu do takich warunków zostały stworzone..


Swoją drogą to może należałoby przestać udawać, że mamy jakieś służby drogowe we Wrocławiu i po prostu je zlikwidować?




Ale.. jak już odstawia się samochód, względnie nie musi nigdzie dalej jechać, to.. zima jest piękna Dawno takie we Wrocławiu nie widziałem i nawet kilkukrotne już odśnieżanie zwałów śniegu sprawia mi przyjemność. Szkoda, że tak nie było na święta
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 12:56   #184
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A niby jak ci drogowcy mieli wyjechać na drogi, jak te są nieprzejezdne?

Tak nawiasem - kto ma autko 4x4 ten jest do przodu. A i na drogach w miarę pusto
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 13:48   #185
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No właśnie miałem jeszcze napisać, że jak usłyszę, że pługi nie wyjechały na drogi, bo utknęły w zaspach, to moje oczekiwania względem wrocławia będą kompletne..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 14:24   #186
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nareszcie zima nadeszła z prawdziwego zdarzenia
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 16:31   #187
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
No właśnie miałem jeszcze napisać, że jak usłyszę, że pługi nie wyjechały na drogi, bo utknęły w zaspach, to moje oczekiwania względem wrocławia będą kompletne..
Dzis 3 widzialem, jadac rano i wracajac niedawno z pracy.
Slownie: trzy.
Komunikacja miejska nie istniala.

A wczoraj nie mialem co przesadzac bo widzialem co sie dzialo na wyszynskiego i na bema. Podobno grunwald to byl jeszcze gorszy. 80 min zamiast standardowych 15-17.

Ktos sobie wprowadzil znajomych/rodzine do miejskiej spolki to i mamy co mamy.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 16:47   #188
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Chciałem wczoraj napisać, że przesadzasz, ale.. wieczorem musiałem gdzieś pojechać samochodem i... powiedzmy, że przekonałem się, że jednak miałeś rację. Chociaż może nie - zima raczej nie zaskoczyła drogowców, bo oni po prostu mają ją gdzieś..

Ale i tak to, co było wieczorem, kiedy śnieg względnie dopiero zaczynał padać to nic w porównaniu do tego, co jest dzisiaj. Nie chce mi się po raz n-ty pisać tego samego, ale odśnieżonej porządnie drogi nie widziałem żadnej, o pługach czy solarkach nie wspominam, bo nie ma o czym, natomiast poezją jest dzisiaj ruszanie z miejsca. Dzięki wspaniałej reakcji służb w momencie, kiedy śnieg zaczynał padać i potem powoli zamarzać, teraz w bardzo wielu miejscach pod warstwą śniegu (oczywiście niezgarniętego, tylko rozjeżdżonego) jest czysty lód. Ruszanie z jakiegokolwiek miejsca jest albo bardzo trudne, albo niemożliwe.

Ale w sumie czym się tu denerwować, przecież to norma.. Gorzej, że muszę jeszcze dzisiaj gdzieś pojechać i to dość daleko, a niestety nie mogę tego przełożyć. Serio, gdybym miał łańcuchy nie wahałbym się, żeby je założyć. W końcu do takich warunków zostały stworzone..


Swoją drogą to może należałoby przestać udawać, że mamy jakieś służby drogowe we Wrocławiu i po prostu je zlikwidować?




Ale.. jak już odstawia się samochód, względnie nie musi nigdzie dalej jechać, to.. zima jest piękna Dawno takie we Wrocławiu nie widziałem i nawet kilkukrotne już odśnieżanie zwałów śniegu sprawia mi przyjemność. Szkoda, że tak nie było na święta
Teraz mi powiedz o czym myślałeś głosując.

Jak ktoś to wytnie, to nie będę zdziwiony.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 16:58   #189
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zawsze mogło być gorzej, gdyby zagłosował na innych
Np nie byłoby w ogóle służb drogowych....ale może to i lepiej by było
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 17:20   #190
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
@ Sunna

No ja jeżdżąc teraz widziałem w sumie 4, z czego tylko jeden miał opuszczony pług. Reszta to chyba tylko miała robić dobre (??) wrażenie..

A odśnieżonych ulic widziałem w sumie 2 - z czego jedną faktycznie dobrze (Kazimierza Wielkiego). Reszta jeśli nawet była odśnieżona (bo na niektórych, chociaż nielicznych jakieś ślady na to wskazywały) to niewystarczająco.



@ Ed

Myślałem - czy jest ktoś, na kogo mógłbym zagłosować z pełnym (lub chociaż względnym) przekonaniem, że jest to osoba/partia zgodna z moimi poglądami i oczekiwaniami odnośnie przyszłości.



@ grzeniu

Zaczynam twierdzić, że lepiej, żeby w ogóle nie było. Różnica naprawdę nie byłaby wielka, a przynajmniej nie byłyby na to wydawane ciężkie miliony. Pieniądze, za które - gdyby wydać je prywatnie można by po pierwsze oczekiwać nieporównywalnie lepszej obsługi, a po drugie również jej wymagać. A teraz mamy kolejne marnowane pieniądze i żadnych widocznych efektów..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 17:44   #191
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a w krakówku widać postęp
tyle soli, ile wylali na ulice, to chyba w całej Wieliczce nie ma i nie było
no i się jedzie
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 17:57   #192
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam 120cm wysokości zaspy w ogródku

a na dodatek stwierdzam, że kierowcy w PL to skur... ćwole - zakopaliśmy się (bardziej zawiśliśmy na koleinie - tak odśnieżają ludzie - wszystko na ulicę) i żaden, żaden nie pomógł sie na wydostać, każdy zawracał, cofał i objeżdżał "zablokowana" drogę

jakoś się udało nam wyjechać, podkopując całe auto i spory kawałek drogi

oby więcej takich pomocnych na zaśnieżonych drogach
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 18:07   #193
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac Podgląd Wiadomości
mam 120cm wysokości ...
qrde, na zlocie byłeś wyższy
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 18:34   #194
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No ja dzisiaj już wypychałem jednego z zaspy. Ja też potrzebowałbym pomocy, ale miałem szpadel w bagażniku i worek z popiołem.

Zresztą za każdym razem, jak gdzieś musiałem zaparkować, były ogromne problemy z wyjazdem (mimo, że zdając sobie z tego sprawę parkowałem w takim miejscu, żeby to zminimalizować). A pod siłownią rano to parkowałem około 15 minut chcąc znaleźć miejsce, z którego będę w stanie potem wyjechać..

Ciężko jest, to prawda, choć ja akurat na kierowców nie narzekam, bo widziałem dzisiaj może z dwóch idiotów, którzy jechali jakby na ulicach w ogóle śniegu nie było, natomiast inni jeżdżą bardzo rozsądnie i zdają sobie sprawę jakie są warunki. Gdyby dodać do tego chociaż widoczne starania służb drogowych, żeby chociaż trochę odśnieżyć ulicę, naprawdę byłoby ok.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.01.2010, 18:51   #195
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W całej Irlandii zabrakło soli - ze sklepów znikła nawet sól do zmywarek.

Planują wprowadzić reglamentację (a raczej ograniczenie ilości zakupywanej soli), ale to dopiero, gdy sól "rzucą" do sklepów.

Główne serwisy internetowe podają informacje jak z wojny - gdzie i kiedy należy się spodziewać dostaw.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Zima nimal Zdjęcia 125 21.12.2022 13:53
Zmiany klimatu... czyli ostra zima kiedy bedzie cieplo? Ormianin Off topic 10 25.11.2018 08:16
precz z zimą! Sedesinka Off topic 103 21.03.2016 09:05
Zima zaatakowała ;) Piterniel Off topic 181 06.04.2006 19:46
Fajna Zima macgeb Fotografia 2 27.02.2006 12:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.