Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.07.2007, 09:22   #1
stepbreaker
Breaking Steps
 
Avatar użytkownika stepbreaker
 
Data rejestracji: 25.04.2007
Lokalizacja: Lodz
Posty: 354
stepbreaker niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nagrywanie (!RCA Composite!) za pomocą Avermedia A169 PCI Dual Tuner Analogue TV Card

Witam,

Mam pewien problem z kartą Avermedia A169 PCI Dual Tuner Analogue TV Card. Chodzi mi o nagrywanie obrazu. Karta jest zainstalowana w komputerze typu MC ( Media Center )
z systemem operacyjnym MS WXP MCE SP2. Sterowniki dołączone do karty zostały poprawnie zainstalowane w DM ( Device Menager ) wszystko jest ok i karta TV działa.

Chodzi mi o problem związany z nagrywaniem obrazu za pomocą wejścia RCA ,które to do tej karty jest dołączone ( są nawet 2 2x Video In RCA i 2x Audio R/L też RCA ).
Karta działa poprawnie, odtwarza telewizję z wejścia antenowego. Nagrywa programy też bez problemu jednak tylko przy wykorzystaniu wejścia antenowego.
Chciał bym mieć możliwość nagrywania obrazu i dźwięku za pomocą wejść RCA a tu klops.

Jedynym program do obsługi tej karty jest MS Media Center gdzie nie doszukałem się przełącznika umożliwiającego wybór źródła sygnału .

Producent nie dodaje do karty żadnego dodatkowego oprogramowania. Są tylko sterowniki.

Szukałem dość długo na innych forach rozwiązania mojego problemu i owszem pojawiają się głosy ,że można tak zrobić bo karta obsługuje Routing sygnału ( Wideo/Audio ) ze złączy RCA ale nikt nie opisał jak to zrobić...

Piszę bo może ktoś z naszych szanownych użytkowników podsunie mi jakąś koncepcję rozwiązania problemu.

Do wiadomości dołączam linki:

http://www.avermedia.com/cgi-bin/products_odm_A169.asp
http://www.specialtech.co.uk/spshop/...43&cat=0&page=

Dzięki za pomoc

Peace
__________________
Liczba napisanych postów to iluzja a ja nie liczę na żadne lewe reputy
stepbreaker jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.07.2007, 16:55   #2
stepbreaker
Breaking Steps
 
Avatar użytkownika stepbreaker
 
Data rejestracji: 25.04.2007
Lokalizacja: Lodz
Posty: 354
stepbreaker niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Sam sobie odpowiadam lecz nie wiem czy to b***281;dzie to bo jeszcze nie sprawdzi***322;em .
Jest opcja w programie Media Center nazywa si***281; dodatkowe programy. Tam znalaz***322;em mo***380;liwo***347;***263; nagrywania z u***380;yciem wej***347;***263; kompozytowych i s video. Po testach z***322;o***380;***281; sprawozdanie
__________________
Liczba napisanych postów to iluzja a ja nie liczę na żadne lewe reputy
stepbreaker jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2007, 16:58   #3
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
składaj, ale jeśli będzie niepoprawne, to takiego sprawozdania nie przyjmę

będę lać i patrzeć czy równo puchnie

więc się postaraj

__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.