Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.11.2005, 06:37   #1
markus96
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika markus96
 
Data rejestracji: 04.10.2002
Lokalizacja: cieszyn
Posty: 237
markus96 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nagrywarka DVD Sony DWQ28A - problem

Witam. Zakupiełm nagrywarkę Sony DWQ28A, po włożeniu płyty z wypożyczalni (oczywiście z regionem2) wyskoczyło okienko informujące że został zmieniony region na 5. Wyciągnąłem płytkę, włozyłem z powrotem i wyskoczyło okienko "wybierz region aby otworzyc film pozostały jeszcze 4 próby". Czy ktoś spotkał się z takim problemem, co w przypadku gdy próby wybierania numeru się wyczerpią, nagrywarka zostanie zablokowana? Bardzo prosze o odpowiedź bo walczę i szukam na necie już 4 dzień ale bez skutecznie.
Drugi problem z tą nagrywarką to zrzucanie materiału na hdd z uzyciem DVD Shrinka i AnyDVD. Po naciśnięciu w Shrinku ikony kóra miała rozpocząć proces zrzucania materiału wyskakuje error. Po odinstalowaniu anydvd problem znika i proces zrzutu przebiega OK. Co jest grane?
__________________
markus 96
markus96 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.11.2005, 07:39   #2
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Co do zrzucania to nie wiem, ale też miałem swego czasu problem z DVD, który powodowany był przez program AnyDVD, ale pomogło jego wyłączenie (bez odinstalowania).

Co do zmiany regionu, to nie miałem do czynienia z takim problemem, ale jeśli masz zainstalowany program AnyDVD to zmiana regionu w ogóle nie powinna cię dotyczyć.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 07:39   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez markus96
Witam. Zakupiełm nagrywarkę Sony DWQ28A, po włożeniu płyty z wypożyczalni (oczywiście z regionem2) wyskoczyło okienko informujące że został zmieniony region na 5. Wyciągnąłem płytkę, włozyłem z powrotem i wyskoczyło okienko "wybierz region aby otworzyc film pozostały jeszcze 4 próby". Czy ktoś spotkał się z takim problemem, co w przypadku gdy próby wybierania numeru się wyczerpią, nagrywarka zostanie zablokowana? Bardzo prosze o odpowiedź bo walczę i szukam na necie już 4 dzień ale bez skutecznie.
Drugi problem z tą nagrywarką to zrzucanie materiału na hdd z uzyciem DVD Shrinka i AnyDVD. Po naciśnięciu w Shrinku ikony kóra miała rozpocząć proces zrzucania materiału wyskakuje error. Po odinstalowaniu anydvd problem znika i proces zrzutu przebiega OK. Co jest grane?
podejrzewam, że jak w każdym Liteonie da się skasować zmiany przy pomocy KProbe/Tools/Region setting/Clr All Changes - i znowu 5 zmian.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.