Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2002, 14:53   #1
tomgoo
<<<Watcher>>>
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
najlepszy program do dekodowania kanałów canal+,hbo,...

jak w temacie jaki jest najlepszy program do dekodowania np. canal+ , hbo i innych. ?
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.09.2002, 14:55   #2
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: najlepszy program do dekodowania kanałów canal+,hbo,...

Cytat:
tomgoo napisa***322;(a)
jak w temacie jaki jest najlepszy program do dekodowania np. canal+ , hbo i innych. ?
HBO - Cablecrpyt

Canal+ - jesli kodowane w nagravision to masz do wyboru:
MoreTV
BorgTV (najlepszy - www.borgtech.org)
MultiDec
te trzy sa najbardziej godne uwagi
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 18:25   #3
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli nie wiecie, to w 99% kablówek HBO nie da się dekodować - a to dlatego, że nie jest ono w ogóle kodowane. Na sygnał jednak są nakładane "śmieci" (szumy i zakłócenia) - w takim wypadku potrzebny jest specjalny filtr, który oddzieli potrzebne częstotliwości, umożliwiając oglądanie programu. Chyba nie do zrobienia na komputerze. Jak ktoś ma pomysł jak TAKI rodzaj HBO odkodować, to niech pisze - chętnie się dowiem.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 18:33   #4
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
ZiP napisa***322;(a)
Jeśli nie wiecie, to w 99% kablówek HBO nie da się dekodować - a to dlatego, że nie jest ono w ogóle kodowane. Na sygnał jednak są nakładane "śmieci" (szumy i zakłócenia) - w takim wypadku potrzebny jest specjalny filtr, który oddzieli potrzebne częstotliwości, umożliwiając oglądanie programu. Chyba nie do zrobienia na komputerze. Jak ktoś ma pomysł jak TAKI rodzaj HBO odkodować, to niech pisze - chętnie się dowiem.
TYLKO FILTR!!! Mam AC z HBO i dostep (po sasiedzku) do serwisanta sieci. Ok.100 zlp/na bajzlu.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 18:37   #5
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)


TYLKO FILTR!!!
No to miałem rację - komputery nie pomogą. A może masz schemacik takiego filtru? Jeden filtr już mam przy TV, ale chciałbym jeszcze do kompa - niestety filtr jest tak zapuszkowany, że nawet prześwietlenie nie wiele dało (nie chciałbym natomiast psuć obudowy).
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 18:49   #6
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
ZiP napisa***322;(a)


No to miałem rację - komputery nie pomogą. A może masz schemacik takiego filtru? Jeden filtr już mam przy TV, ale chciałbym jeszcze do kompa - niestety filtr jest tak zapuszkowany, że nawet prześwietlenie nie wiele dało (nie chciałbym natomiast psuć obudowy).
Niestety nie. Ale obecnie jest to chyba cos bardziej skomplikowanego, niz filtr do S.P. FilmNet-u (dobrze pamietam?)Ludzi ktorzy tym handlowali, spieli natychmiast!! po wypuszczeniu pierwszej serii!!!
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 19:12   #7
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jeszcze jedno czy hbo i inne da sie tylko dekodować z kablówki czy można też ze zwykłej anteny.?
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 19:14   #8
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeżeli odbierasz takie kanały nawet na antenie (dziwne), to nie ma żadnych przeciwskazań, aby je dekodować nie mając kablówki.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 19:21   #9
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tzn jeszcze nie odbieram tylko chce sie dowiedzieć czy wogóle można. czy komuś sie to udało.
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2002, 23:13   #10
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ZiP napisa***322;(a)
Jeśli nie wiecie, to w 99% kablówek HBO nie da się dekodować - a to dlatego, że nie jest ono w ogóle kodowane. Na sygnał jednak są nakładane "śmieci" (szumy i zakłócenia) - w takim wypadku potrzebny jest specjalny filtr, który oddzieli potrzebne częstotliwości, umożliwiając oglądanie programu. Chyba nie do zrobienia na komputerze. Jak ktoś ma pomysł jak TAKI rodzaj HBO odkodować, to niech pisze - chętnie się dowiem.
U mnie w kablowce HBO jest tylko kodowane cable cryptem (nie ma filtrow) - niestety te programy ktore sa dostepne do dekodowania sa baardzo niedoskonale
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2002, 07:00   #11
tomo82
Gość
 
Posty: n/a
Dekodowanie HBO

Witam szanownych towarzyszy forumowiczow !

Co prawda nie jest to porada jak dekodowac hbo, lecz ciekawostka z jaka sie zetknalem. Otoz w moim przypadku dekodowaniem hbo zajmuje sie sam TV niejaki thomson scenium 29DF42ES, ktory to bardzo ladnie i pieknie ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu dekoduje sygnal hbo z kablowki bez potrzeby jakichckolwiek modyfikacji i dodatkowego hardware'u lub softu. Tak wiec jesli ktos nosi sie z zamiarem wymiany sprzetu TV na nowy to polecam thomson'a scenium.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2002, 08:48   #12
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Dekodowanie HBO

Cytat:
tomo82 napisa***322;(a)
Witam szanownych towarzyszy forumowiczow !

Co prawda nie jest to porada jak dekodowac hbo, lecz ciekawostka z jaka sie zetknalem. Otoz w moim przypadku dekodowaniem hbo zajmuje sie sam TV niejaki thomson scenium 29DF42ES, ktory to bardzo ladnie i pieknie ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu dekoduje sygnal hbo z kablowki bez potrzeby jakichckolwiek modyfikacji i dodatkowego hardware'u lub softu. Tak wiec jesli ktos nosi sie z zamiarem wymiany sprzetu TV na nowy to polecam thomson'a scenium.
nie wiem co o tym myslec - cisna mi sie pod klawisze slowa "a swistak siedzi i zawija w sreberka" :-D, ale sa rzeczy na swiecie o ktorych sie filozofom nie snilo.
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2002, 12:07   #13
tomo82
Gość
 
Posty: n/a
Re: Re: Dekodowanie HBO

Cytat:
QBUS napisa***322;(a)


nie wiem co o tym myslec - cisna mi sie pod klawisze slowa "a swistak siedzi i zawija w sreberka" :-D, ale sa rzeczy na swiecie o ktorych sie filozofom nie snilo.
Ja tez nie wiedzialem, ale wychodzi na to, ze thomson umyslnie lub nie zafundowal uzytkownikom takim jak ja mozliwosc dekodowania hbo bez potzeby wydawania kasy na dodatkowy hard lub soft. Ale tyczy to wybranych modeli i nie musi byc regula, bowiem na innym telewizorku oczywiscie tez thomsona lez z duzo nizszej polki katalogowej i cenowej niestety nie dalo sie zdekodowac hbo mimo usilnych prob strojenia itp . Tak wiec reasumujac. Sa na tym swiecie rowni i rowniejsi jesli chodzi o traktowanie konsumerow przez rozne firmy.
Poza tym <B>QBUS</B> zgadzam sie z Toba, ze "sa na tym swiecie rzeczy, o ktorych sie filozofom nie snilo" :-D 8)
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.