Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.12.2005, 08:04   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Napisz coś pozytywnego!

Topic założony ostatnio przez Czołgistę skłonił mnie do kilku refleksji - ale między innymi zwrócił uwagę na codzienną papkę negatywnych informacji i bodźców, którymi czy tego chcemy czy nie, jesteśmy zalewani.

Proponuję więc pewne, może nie od razu antidotum, ale chociaż lekkie zrównoważenie tego, czyli informacje pozytywne. Nie wiem, czy taki pomysł się przyjmie, ale proponuję takie założenie - piszmy tutaj o wszystkim, co albo przytrafiło się nam, albo jest ogólnopolską (bądź regionalną) informacją, którą ocenić można pozytywnie i generalnie wszystko to, co pozwala spojrzeć na ten świat odrobinę bardziej przychylnie. Ale bez dowcipów, czy żartów rysunkowych (chociaż jakieś pozytywnie kojarzące się grafiki jak najbardziej), na to mamy na forum inne miejsca.

Spróbujmy


ps: I jeszcze jedno - nie chciałbym, żeby pojawiły się wypowiedzi osób, które postanowią jednak i tutaj dorzucić porcję swego niezadowolenia, dlatego pozwolę sobie takie ewentualne odpowiedzi usuwać.


No ale żeby dać dobry przykład, zacznę od siebie. Co prawda akurat trudno mi myśleć o czymś tak pozywytnym w moim życiu, żeby się tym chwalić, ale (i to w sumie też jest dobre - chęć napisania czegoś skłoniła mnie do chwili zastanowienia nad pozytywnymi aspektami w moim życiu - to diametralna odmiana od nieustannego myślenia o negatywach) niech to będą nawet drobiazgi. Tak więc:

1) Wczoraj miałem seminarium (prezentację) z E-bisnesu, w przygotowanie do którego włożyłem dużo pracy i zaangażowania i wyszło mi ono naprawdę bardzo dobrze i jestem z niego zadowolony (taki poczucie spełnienia)

2) A dzisiaj w ramach relaksu, po jednym kolokwium, które muszę jeszcze napisać (ale jestem dobrej myśli), idę po południu z Pagerusem na kręgle. A to zawsze poprawia mi humor
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.12.2005, 08:30   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coś pozytywnego: dziś mam wypłatę!

A bardziej poważnie: mam pracę, mam z czego żyć, jestem zdrowy, mam rodzinę i dach nad głową.

@Andrzej, bardzo fajny temat.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 09:11   #3
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Pomysł rewelacyjny Więc może i ja coś od siebie
Dzisiaj jest ósmy, co zawsze przynosi mi radość - i nic mnie dzisiaj nie będzie w stanie wyprowadzić z równowagi. Również dzisiaj mam wypad na kręgle po pracy (m.in. z Andrew), planowałem to od ponad tygodnia i jestem pewien, że wszystko pójdzie gładko
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 09:19   #4
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Idą Święta... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 09:35   #5
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Idę z kumplem na bronka i będę go nawracał na Linuksa
Wieczorkiem mały zlot na forum Ktomaczas i spamowanie na całego

Poza tym Guild Wars chodzi płynnie na moim kompie.

Wczoraj miałem wykład z biznesu Europejskiego i babka też mówiła dużo na temat negatywnego nastawienia polaków do życia. Przytoczyła m. in. anegdotę że jadąc w polsce taksówką kierowca cały czas narzeka podczas gdy w takiej szwajcarii można z nim porozmawiać o sztuce itd.


__________________

Arcadio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 09:46   #6
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W przyszłym tygodniu przeprowadzam się do mojego nowego mieszkania.

od wczoraj mam 8 rangę w PVP w World of Warcraft,

ogólnie wszystko ok

-edit-

Właśnie załatwiłem duży kontrakt dla mojej firmy, ale... no cóż zarobi na tym prezes a nie ja
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 09:55   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam corke
jest slodka
ma osiem miesiecy i tydzien
od wczoraj ma jednego zeba
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 10:11   #8
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
mam corke
jest slodka
ma osiem miesiecy i tydzien
od wczoraj ma jednego zeba
He, he...
Też mam córkę.
Ma dwieście dwadzieścia osiem miesięcy, trzy tygodnie i pięć dni.
Od października jest studentką pierwszego roku AR w Szczecinie.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 11:04   #9
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam córkę Julkę, wczoraj w przedszkolu walnęła w jajka pewnego Michała, który ją ciągnął za włosy, moja szkoła
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 12:16   #10
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dziś przyjeżdża do mnie moje Kochanie, którą kocham ponad życie, zamierzamy ze sobą żyć długo i szczęśliwie...

Jeszcze nie mamy córki ani synka, ale... coś się będzie planować...
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 12:49   #11
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
mam córkę Julkę, wczoraj w przedszkolu walnęła w jajka pewnego Michała, który ją ciągnął za włosy, moja szkoła
Up - oby tylko rodzice Michałka nie oskarżyli Ciebie o złe wychowanie córki

A coś pozytywnego - cóż ...jeszcze żyjem , święta coraz bliżej, choć sam nie wiem jakie będą - ale liczę że jednak miłe - więc jak człowiek poszuka to ma jednak się z czego cieszyć
No i niedługo będzie rok jak po raz pierwszy odwiedziłem to Forum
I oprócz kilkumiesięcznej przerwy latem bywam tu dość regulanie - szczególnie ostatnio. A to mnie akurat cieszy !!

ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 14:31   #12
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
... w niedziele na koncert koncerty to jedyne "miejsce" na świecie gdzie zapominam o problemach, bawiac sie i przeżywajac muzyke która lubie


i os sprawnie chodzi i hajs na browar jest


<napisał bym bardziej optymistycznie i wiecej ale dzisiejszy dzień mnie do tego nie nastraja .. >


i ŚWIETA IDĄ !!!!
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 14:53   #13
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bardzo pozytywnie nastrajający temat - aż zapodałem sobie...
<Gorillaz-Clint Eastwood>
"..I'm happy, I'm feelin' glad
I've got sunshine in a bag
I'm useless, but not for long
My future is comin' on..."

I kilka małych rzeczy, które ciesza:
- od wczoraj mam neo 512 (w końcu dostępne) - pierwsze bo najświeższe (a po "kulawej" radiówce jest podjar)
- kolosalne postępy w brydża przez ostatnie 2 miesiące
- załapałem darmowy serwer z Php i MySQL, który się świetnie sprawuje - tam założyłem i zmodyfikowałem forum (byPrzemo)
- namówiłem koleżankę z którą nie widziałem się od 3 lat na granie w MU Online (rekreacyjnie, nie wyczynowo, bo zżera czas) - czuje jakbyśmy się widzieli naprawdę
- do tej pory wymieniłem tylko rzeczy związane z internetem... i wystarczy reszta jest już troche zbyt banalna

Ps. Następny numer: <Dirty Vegas - Alive>
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 15:21   #14
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mi wyglada jak zebranie jakiejs grupy u psychologa
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2005, 15:51   #15
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Ja dziś jadąc przez centrum Katowic stałem w korkach około 30 minut zawsze przejazd zajmuje mi dużo wiecej
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.