Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.08.2006, 12:56   #1111
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ksviper
dziś wyjeżdżam nad morze do zobaczenia na plaży w Chłapowie
oby tylko pogoda dopisała
do poniedziałku...
Życzę udanej pogody We Wrocku od jakichś 6 godzin leje bez przerwy i to intensywnie... ktoś tam na górze zapomniał zakręcić kran i wyjechał na wczasy Takie opady w jakimś stopniu z pewnością są pozytywne - ale z drugiej strony...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2006, 13:12   #1112
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zaraz jad***281; do domu
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2006, 13:22   #1113
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jest chlodno! ^^

Kolejny dzien mija na slodkim lenistwie ale to sie niedlugo (mam nadzieje) zmieni ^^

i najwiekszy pozytyw dnia:
Moj krolik obsikal siorze lozko
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2006, 15:03   #1114
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez REi
[...]

i najwiekszy pozytyw dnia:
Moj krolik obsikal siorze lozko


Ubawiłem się.
Reputa poszła.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2006, 18:18   #1115
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
Zaraz jadę do domu
Domyślam się, że już w domu.
I jak?
Warto było?
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2006, 18:44   #1116
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Domyślam się, że już w domu.
I jak?
Warto było?
to okaże się dopiero w ...........
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2006, 23:35   #1117
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Właśnie wróciłem z grilla. Jestem pijany jak cholera i to jest jak najbardziej pozytywne po tym co przeszedłem w ostatnich kilku wielce trudnych tygodniach. Dawno nie było tak, że mogłem się tak beztrosko upić
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 00:02   #1118
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mnie si***281; w***322;a***347;nie zacz***261;***322; d***322;ugi weekend - poniedzia***322;ek z jakiego***347;tam powodu maj***261; tu wolny, wi***281;c jest okazja do ***347;wi***281;towania!

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 10:34   #1119
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Mnie się właśnie zaczął długi weekend - poniedziałek z jakiegośtam powodu mają tu wolny, więc jest okazja do świętowania!

Szkoda, że u nas nie jest wolny No ale coraz bliżej urlopu - ostatni tydzień pracy przede mną - o ile szefostwo czegoś wspaniałego nie wymyśli Tak więc ogólnie - nastawienie dość pozytywnie
Za oknem deszczyk nadal pada - w związku z czym jest chłodniej - no i dobrze Współczuję jedynie tym co mają taką pogodę na urlopie...
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 22:09   #1120
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez ed hunter
to może się dowiemy choć ogólników?

łatwiej będzie kciuki trzymać....
Ogólniki już podałem - - czyli że pewną ważną sprawę jakiś czas temu zawaliłem - mówiąc ogólnie - teraz dopiero się wydało - no i teraz trzeba spróbować z niej wybrnąć i rozwiązać - oby się udało pozytywnie (akurat teraz na pierwszym etapie dość sporo nie będzie zależało ode mnie ...). Tylko co gorsze - na dzień dzisiejszy znana jest sprawa - ale nikt nie chce się zbytnio zastanawiać nad przyczynami - a jak wiadomo - w nich tkwi najczęściej wiele ... więc to mnie też martwi ...
I przepraszam że tak "sypię" znów może ogólnikami - ale jakoś nie chcę o tym mówić - na małe usprawiedliwienie powiem tylko tyle, że sprawę w całości znam tylko i wyłącznie ja ...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Się tak dopytujecie.. Ja powodzenia życzyłem i życzę dalej - nieważne, czego sprawa dotyczy
Cytat:
Napisany przez Prezesik
ja się nie dopytuję i cały czas życzę powodzenia
Cytat:
Napisany przez malaczarna
ja zycze tylko powodzenia a jak sie uda to licze na
Dzięki koledzy i koleżanko za zrozumienie Też zazwyczaj wyznaje zasadę - jak ktoś chce mówić o problemach to mówi - a jak nie - to życzę powodzenia i nie wyciągam z niego

A temat pozytywny i pozytyw dzisiejszego dnia - oczywiście złoto i ME Otylii - to był wyścig
No i długo nie zapomnę tej dekoracji ... w czepku - bo zaraz po niej musiała wskoczyć do basenu i płynąć w półfinale swej koronnej konkurencji
I jutro trzymamy kciuki !!

Pozdrawiam wszystkich
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 22:21   #1121
REi
ClassicGOD
 
Avatar użytkownika REi
 
Data rejestracji: 24.02.2004
Lokalizacja: Tychy
Posty: 3,093
REi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Moj kroliczek dostal w nagrode 2 duze soczyste marchwy prosto z dzialki bo za jego akcje zarobilem 3 raputy
__________________

God's Final Message to His Creation: "We apologise for the inconvenience"
REi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 22:32   #1122
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
moja butelka jak zrobila sie pusta to przyszla nastepna pelna
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 22:33   #1123
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Ogólniki już podałem - - czyli że pewną ważną sprawę jakiś czas temu zawaliłem - mówiąc ogólnie - teraz dopiero się wydało - no i teraz trzeba spróbować z niej wybrnąć i rozwiązać - oby się udało pozytywnie (akurat teraz na pierwszym etapie dość sporo nie będzie zależało ode mnie ...). Tylko co gorsze - na dzień dzisiejszy znana jest sprawa - ale nikt nie chce się zbytnio zastanawiać nad przyczynami - a jak wiadomo - w nich tkwi najczęściej wiele ... więc to mnie też martwi ...
I przepraszam że tak "sypię" znów może ogólnikami - ale jakoś nie chcę o tym mówić - na małe usprawiedliwienie powiem tylko tyle, że sprawę w całości znam tylko i wyłącznie ja ...

Dzięki koledzy i koleżanko za zrozumienie Też zazwyczaj wyznaje zasadę - jak ktoś chce mówić o problemach to mówi - a jak nie - to życzę powodzenia i nie wyciągam z niego

A temat pozytywny i pozytyw dzisiejszego dnia - oczywiście złoto i ME Otylii - to był wyścig
No i długo nie zapomnę tej dekoracji ... w czepku - bo zaraz po niej musiała wskoczyć do basenu i płynąć w półfinale swej koronnej konkurencji
I jutro trzymamy kciuki !!

Pozdrawiam wszystkich
ro29
Nikt szczegółów od Ciebie wyciągać nie będzie. To jest publiczne forum i ujawniasz tylko tyle ile sam chcesz i nikt nie może wymagać byś rozpisywał się tu o swoim prywatnym życiu. To co powiedziałeś daje wystarczający obraz sprawy.
Nieważne o co chodzi, ważne by finał był pomyślny i taki zapewne będzie

Co do Otylii. Oczywiście trzymamy kciuki jutro, tak samo jak za Roberta Kubicę.

__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 22:42   #1124
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Nikt szczegółów od Ciebie wyciągać nie będzie. To jest publiczne forum i ujawniasz tylko tyle ile sam chcesz i nikt nie może wymagać byś rozpisywał się tu o swoim prywatnym życiu. To co powiedziałeś daje wystarczający obraz sprawy.
Nieważne o co chodzi, ważne by finał był pomyślny i taki zapewne będzie

Co do Otylii. Oczywiście trzymamy kciuki jutro, tak samo jak za Roberta Kubicę.

Dokładnie - trzymamy mocno kciuki Ja trzymam zwłaszcza za Robertę - z dzisiejszego startu jestem zadowolony niech skończy ten wyścig na przyzwoitym miejscu (choćby w środku stawki) i będzie super
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.08.2006, 23:14   #1125
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Dzięki koledzy @Prezesik i @Pagerus za mądre i dobre słowa

A co do dnia jutrzejszego - to będzie, będzie za kogo trzymać kciuki - najpierw siatkarze mają drugi mecz z Japonią (choć to chyba przez sen, bo na pewno na mecz nie wstanę ), następnie za Kubicę - a na deser - smakołyk dnia - czyli ostatnie finały ME w pływaniu - przede wszystkim Otylii na 200 metrów, ale też Kizierowskiego i Agaty Korc

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.