Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.08.2006, 17:59   #1141
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Masz już gotowy szablon, gdzie tylko nazwiska wklejasz..?



@ rycho

Nie chciałem tego tematu tutaj poruszać, ale przyznam, że obserwując występy Otylli, nawet dopingując jej jako Polce, czuję pewien.. 'niesmak' wiedząc, że kary za to, co zrobiła, raczej nie poniesie (a przynajmniej nie w wymiarze takiej, jak każdy inny, przeciętny obywatel). Nie życzę jej źle, ale jednak pewien niesmak pozostaje..
Niestety.
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.08.2006, 18:09   #1142
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Masz już gotowy szablon, gdzie tylko nazwiska wklejasz..?


@ rycho

Nie chciałem tego tematu tutaj poruszać, ale przyznam, że obserwując występy Otylli, nawet dopingując jej jako Polce, czuję pewien.. 'niesmak' wiedząc, że kary za to, co zrobiła, raczej nie poniesie (a przynajmniej nie w wymiarze takiej, jak każdy inny, przeciętny obywatel). Nie życzę jej źle, ale jednak pewien niesmak pozostaje..
Pewnie, że szablon mam. Inny na każdą okazję

Co do tego "niesmaku" mam podobne odczucia, jak Ty...
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2006, 19:42   #1143
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
Pewnie, że szablon mam. Inny na każdą okazję

Co do tego "niesmaku" mam podobne odczucia, jak Ty...
Myślę, że wiele osób ma podobne odczucia... no ale to pozytywny temat - więc rozpatrujmy tylko tutaj pozytywne wydarzenia
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2006, 23:38   #1144
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Dzień się kończy więc wypada napisać małe podsumowanie
Dla mnie był taki sobie ogólnie - aczkolwiek zdecydowanym plusem były emocje sportowe, których nie zabrakło - i to z polakami w rolach głównych ...
Zaczęło się rano jak znalazłem w necie informację, że kiedy jeszcze spałem, siatkarze wygrali z Japonią 3:0 - gratulacje dla nich

Następnie o 14 kolejne emocje - wyścig Kubicy - niestety - sami wiemy jak się skończyło - ale mimo wszystko - Robert zanotował bardzo dobry występ w debiucie - choć sam nie wiem czy to traktować za pełny debiut ??
Jednak choć finał był smutny za postawę i mocniejsze bicie serca - podziękowanie i gratulacje

A później - esencja dnia - czyli finały ME w pływaniu - i na początek niespodzianka - wspaniały występ Bartka Kizierowskiego - złoto i rekord mistrzostw europy (oczywiście i Polski) - wielkie brawa !!!!
A po paru minutach - wspaniały wyścig Otylii - choć na nią każdy liczył - ale zrobiła swoje i wielkie je dzięki za kolejne złoto i ME !!
Do tego 5 miejsce Agaty Korc - te mistrzostawa były ogólnie bardzo udane - co prawda niektórzy zawiedli - ale 8 medali - w tym 5 złotych - to jednak i tak bardzo dobry wynik - gratulacje dla Otylii - za wspaniały powrót do elity !! - dla Pawła Korzeniowskiego, dla wspaniałej sztafety, będącej połączeniem młodości i rutyny, dla Kuczki, dla Baranowskiej i dla naszego weterana, który jak wino - im starszy tym lepszy - Bartka Kizierowskiego !!


To były naprawdę wspaniałe dni

I na koniec - ciekawe podsumowanie:
http://sport.interia.pl/inne/plywanie/news?inf=778021

Cytat:
Napisany przez rycho
To ona jeszcze nie siedzi?
Kolejny, który chciałby widzieć Otylię w więzieniu ... ludzie opamiętajcie się - to był wypadek - ciekaw jestem jakby taka sytuacja przytrafiła się komuś, kto takie sądy wygłasza - albo komuś z bliskiej rodziny - to czy tak ochoczo widziałby go w więzieniu ...
Otylia wyrok dostanie - i jak zdecydowana większość w takiej sytuacji - w zawieszeniu (a czemu miało by być inaczej ??) - i już dziś jej współczuje tego stresu ...bo mistrzostwa świata już w marcu 2007 ...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Nie chciałem tego tematu tutaj poruszać, ale przyznam, że obserwując występy Otylli, nawet dopingując jej jako Polce, czuję pewien.. 'niesmak' wiedząc, że kary za to, co zrobiła, raczej nie poniesie (a przynajmniej nie w wymiarze takiej, jak każdy inny, przeciętny obywatel). Nie życzę jej źle, ale jednak pewien niesmak pozostaje..
Wiesz - ja też w jakimś małym stopniu też czasem o tym pomyślę - ale Ona to bardzo "czuje" - choćby ten symboliczny gest po pierwszym ze złotych medali - czy czarna opaska na ręku z imieniem brata - karę za to ponosi i ponosić będzie do końca - a to przecież był wypadek ...
Może się ze mną nie zgodzicie - bo sam to mówię z przymróżeniem oka - ale zdobywając medale, wygrywając - w jakimś stopniu odpokutowuje tamten błąd - sprawiając nam wiele radości ...

A już jutro zaczynają się ME w lekiej atletyce - trzeba będzie pomyśleć chyba o założeniu tematu - żeby nie było znowu tak jak w przypadku ME w pływaniu - my wygrywamy a na Forum cisza jakby nic

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego tygodnia
ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 06.08.2006 o godz. 23:42
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2006, 23:46   #1145
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Kolejny, który chciałby widzieć Otylię w więzieniu ... ludzie opamiętajcie się - to był wypadek - ciekaw jestem jakby taka sytuacja przytrafiła się komuś, kto takie sądy wygłasza - albo komuś z bliskiej rodziny - to czy tak ochoczo widziałby go w więzieniu ...
Otylia wyrok dostanie - i jak zdecydowana większość w takiej sytuacji - w zawieszeniu (a czemu miało by być inaczej ??) - i już dziś jej współczuje tego stresu ...bo mistrzostwa świata już w marcu 2007 ...
Bo prawda jest taka, ze kazdy normalny szary czlowiek poszedlby za to do siedziec i nie byloby w ogole mowy o 'zawiasach'.
Wiec prawo w naszym kraju nie jest dla wszystkich rowne!
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2006, 23:47   #1146
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Dzień się kończy więc wypada napisać małe podsumowanie
Dla mnie był taki sobie ogólnie - aczkolwiek zdecydowanym plusem były emocje sportowe, których nie zabrakło - i to z polakami w rolach głównych ...
Zaczęło się rano jak znalazłem w necie informację, że kiedy jeszcze spałem, siatkarze wygrali z Japonią 3:0 - gratulacje dla nich

Następnie o 14 kolejne emocje - wyścig Kubicy - niestety - sami wiemy jak się skończyło - ale mimo wszystko - Robert zanotował bardzo dobry występ w debiucie - choć sam nie wiem czy to traktować za pełny debiut ??
Jednak choć finał był smutny za postawę i mocniejsze bicie serca - podziękowanie i gratulacje

A później - esencja dnia - czyli finały ME w pływaniu - i na początek niespodzianka - wspaniały występ Bartka Kizierowskiego - złoto i rekord mistrzostw europy (oczywiście i Polski) - wielkie brawa !!!!
A po paru minutach - wspaniały wyścig Otylii - choć na nią każdy liczył - ale zrobiła swoje i wielkie je dzięki za kolejne złoto i ME !!
Do tego 5 miejsce Agaty Korc - te mistrzostawa były ogólnie bardzo udane - co prawda niektórzy zawiedli - ale 8 medali - w tym 5 złotych - to jednak i tak bardzo dobry wynik - gratulacje dla Otylii - za wspaniały powrót do elity !! - dla Pawła Korzeniowskiego, dla wspaniałej sztafety, będącej połączeniem młodości i rutyny, dla Kuczki, dla Baranowskiej i dla naszego weterana, który jak wino - im starszy tym lepszy - Bartka Kizierowskiego !!


To były naprawdę wspaniałe dni

I na koniec - ciekawe podsumowanie:
http://sport.interia.pl/inne/plywanie/news?inf=778021


Kolejny, który chciałby widzieć Otylię w więzieniu ... ludzie opamiętajcie się - to był wypadek - ciekaw jestem jakby taka sytuacja przytrafiła się komuś, kto takie sądy wygłasza - albo komuś z bliskiej rodziny - to czy tak ochoczo widziałby go w więzieniu ...
Otylia wyrok dostanie - i jak zdecydowana większość w takiej sytuacji - w zawieszeniu (a czemu miało by być inaczej ??) - i już dziś jej współczuje tego stresu ...bo mistrzostwa świata już w marcu 2007 ...


Wiesz - ja też w jakimś małym stopniu też czasem o tym pomyślę - ale Ona to bardzo "czuje" - choćby ten symboliczny gest po pierwszym ze złotych medali - czy czarna opaska na ręku z imieniem brata - karę za to ponosi i ponosić będzie do końca - a to przecież był wypadek ...
Może się ze mną nie zgodzicie - bo sam to mówię z przymróżeniem oka - ale zdobywając medale, wygrywając - w jakimś stopniu odpokutowuje tamten błąd - sprawiając nam wiele radości ...

A już jutro zaczynają się ME w lekiej atletyce - trzeba będzie pomyśleć chyba o założeniu tematu - żeby nie było znowu tak jak w przypadku ME w pływaniu - my wygrywamy a na Forum cisza jakby nic

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego tygodnia
ro29
i chwała Panu
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.08.2006, 23:54   #1147
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 27.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez Smartek
Bo prawda jest taka, ze kazdy normalny szary czlowiek poszedlby za to do siedziec i nie byloby w ogole mowy o 'zawiasach'.
Wiec prawo w naszym kraju nie jest dla wszystkich rowne!
Chyba nie mogę się zgodzić - z tego co czytałem około 80% ludzi w takich przypadkach dostaje wyrok w zawieszeniu - więc mówienie że "każdy" jest już chyba niezłą przesadą ...

A do więzień niech trafiają Ci co z premedytacją, celowo mordują, zabijają, po pijanemu powodują wypadki, okradają na potęgę ludzi i mają to "gdzieś", niszczą innych psychicznie i fizycznie przez długi okres czasu itd.

ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 05:22   #1148
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Smartek
Bo prawda jest taka, ze kazdy normalny szary czlowiek poszedlby za to do siedziec i nie byloby w ogole mowy o 'zawiasach'.
Wiec prawo w naszym kraju nie jest dla wszystkich rowne!
Zdecydowana większość wyroków w takich sprawach zapada w zawieszeniu, więc to nie będzie tylko dotyczyć Otylii.
Swoją drogą jest też sporo racji w argumencie, żeby prawdziwych przestępców powsadzać do więzienia, a nie ją. Kryminaliści, pedofile, mordercy chodzą po ulicach, bo więzienia są przepełnione, ale dla wielu ludzi o znacznie niższym stopniu winy miejsca się znajdują.
No, cóż. Ferowanie wyroków pozostawmy sądom...
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 08:52   #1149
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kolejny poniedziałek Deszczyk za oknem non stop - roślinki podleje - i to jest pozytyw
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 11:10   #1150
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Kolejny, który chciałby widzieć Otylię w więzieniu ... ludzie opamiętajcie się - to był wypadek - ciekaw jestem jakby taka sytuacja przytrafiła się komuś, kto takie sądy wygłasza - albo komuś z bliskiej rodziny - to czy tak ochoczo widziałby go w więzieniu ...
Miałbym nadzieję, że wyrok będzie jak najniższy. Ale nigdy nie zabiegałbym o zaniechanie wymierzenia kary..


Cytat:
Otylia wyrok dostanie - i jak zdecydowana większość w takiej sytuacji - w zawieszeniu (a czemu miało by być inaczej ??) - i już dziś jej współczuje tego stresu ...bo mistrzostwa świata już w marcu 2007 ...

Wiesz - ja też w jakimś małym stopniu też czasem o tym pomyślę - ale Ona to bardzo "czuje" - choćby ten symboliczny gest po pierwszym ze złotych medali - czy czarna opaska na ręku z imieniem brata - karę za to ponosi i ponosić będzie do końca - a to przecież był wypadek ...
Wypadek nie ma tu nic do rzeczy (tzn. ma w sensie kwafilikacji prawnej) - liczą się konsekwencje.

Ale - tak, jak napisałem wcześniej, nie chciałbym wracać - zwłaszcza tutaj - do tego tematu. Jeżeli tak, jak napisałeś, większość osób za podobne wykroczenia dostaje wyrok w zawieszeniu do bardzo dobrze - mam nadzieję, że w przypadku Otylli będzie tak samo. Ja naprawdę nie chcę jej widzieć w więzieniu - wręcz przeciwnie, uważam, że wsadzanie do więzienia kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z prawem i po prostu popełnił błąd, to idiotyzm. Karę musi ponieść, jak każdy inny obywatel naszego kraju, ale niech będzie to kara jak najlżejsza (dopuszczana prawem).

Aha, co do tego, jaka to jest osoba - dla mnie najlepszym dowodem było zlicytowanie swojego medalu. To gest, na jaki naprawdę niewielu sportowców i ludzi byłoby stać. Podziwiam ją za to i wartości jako człowieka, nigdy nie będę jej odbierał..



Ok, ale wróćmy do pozytywów. Cały tydzień zmieniałem wodę w akwarium (600 litrów..) i powoli powoli już kończę (a roboty było z tym duużo..). Dom wygląda jeszcze jak pobojowisko, ale już powoli dochodzi do ładu
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 16:06   #1151
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dzisiaj uslyszalem ze mam wrodzony telent do snajpienia i snajperskie oko ;-).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 17:10   #1152
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez M@X
Dzisiaj uslyszalem ze mam wrodzony telent do snajpienia i snajperskie oko ;-).
po takiej wypowiedzi wojo cię nie ominie

mały donosik się wyśle i na jesieni w kamasze
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 17:16   #1153
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
po takiej wypowiedzi wojo cię nie ominie

mały donosik się wyśle i na jesieni w kamasze
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 21:49   #1154
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
spedzilam week z ukochanym
skonczyl sie juz week
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2006, 21:57   #1155
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
rozumiemy, ***380;e pozytywna to ta druga wiadomo***347;***263;
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.