Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.06.2005, 23:26   #61
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Dużo racji @krakul
Nie krakul tylko kraluk ;-D, ale w porzadku... Za krotko jestes na forum zeby kojarzyc niektorych "dziadkow" tegoz forum ;-D!

Cytat:
Napisany przez pykson
bycie gejem zaczyna byc trendy
Nie do konca... Czesciej spotyka sie dziwne mieszanki ktore jedynie przez swoj wyglad staraja sie przypominac homoseksualistow, choc naprawde sa hetero jednak staraja sie przez ubior i wyglad mentalnie pojednac ze swoimi bracmi homo... Mowie tu o "metroseksualistach" ;-D

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nawet bardziej wyedukowana (w sensie cywilizacyjnym) czesc polskiego spoleczenstwa mysli o radykalach tak jak napisales (zakompleksione, nietolerancyjne "klerosluchy"). I bardzo slusznie. Jak tak czytam niektore wypowiedzi to z tolerancja nie maja one nic wspolnego.
Nie jestem "klerosluchem", nie jestem nawet katolikiem (ani nikim innym co moze sugerowac nick). Wierze w Boga natomiast nie uwazam iz mafia okreslajaca siebie klerem kosciola katolickiego mialaby stanowic jakikolwiek rodzaj lacznika pomiedzy mna a Bogiem - ale to kwestia na inny temat i prosze sie tej opinii nie czepiac, bo nie chce kontynuowac tematu wiary bo co do tego to akurat gdzie dwoch Polakow tam piec opinii...

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Polskie prawo zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, wiec sytuacja o ktorej piszesz w obowiazujacym stanie prawnym jest nierealna.
Tak masz racje, choc jeszcze 5 lat temu nikomu nie przyszlo do glowy ze mozna zalegalizowac zwiazki homoseksualne... co wiec bedzie za piec lat? Ja sie tego postepu boje, widocznie to odosobniona opinia, przepraszam...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.06.2005, 00:12   #62
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Nie krakul tylko kraluk ;-D, ale w porzadku... Za krotko jestes na forum zeby kojarzyc niektorych "dziadkow" tegoz forum ;-D!
......
Witam !
Niestety - moja pomyłka - za którą przepraszam, szczególnie cytowaną osobę - @kraluk - sorry

@M@X.666 - dzięki za wnikliwość

Poprawka do cytowanego postu już wprowadzona

Pozdrawiam
ro29
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2005, 00:31   #63
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Polskie prawo zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, wiec sytuacja o ktorej piszesz w obowiazujacym stanie prawnym jest nierealna.
i dobrze ze zabrania, ale jezeli zalegalizujemy zwiazki gejow ile trzeba do legalizacji adopcji dzieci przez tychze?

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Wydaje mi sie ze gdzies publikowali takie badania, ale nie jestem tego pewien.
(...)
skoro piszesz ze wieszosci polakow i warszawiakow nie przeszkadzala ta parada to wypadaloby miec na to dowod, a jezeli masz tylko Swoje przypuszczenia to napisz, ze to Twoje zdanie

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...) a w srodowisku studenckim sfrustowanych homofobow jest z tego co zauwazylem dosc malo).
ok
ja studiowalem na innej uczelni (nie na KULu ), i nie moge powiedziec zeby sie ktos otwarcie zdeklarowal, ze popiera roszczenia gejow, to jest dewiacja

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Co oznacza bycie gejem rozumie tylko gej. Watpie zeby byla to kwestia 'trendy' patrzac na zlowieszcze podejscie innych.
(...)
well, jak sadze niektorym o to wlasnie chodzi, maja z kim walczyc, chociaz sami nie wierza w sens przeslania - antyglobalisci, zieloni, anarchisci, homomilosnicy znajduja sobie rozne "szczytne cele", maja o co walczyc

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Oczywiscie nikt nie bedzie sie pier*olic na ulicy, tak samo jak nie moga tego robic osoby heteroseksualne - jest to zabronione.
(...)
mam nadzieje, ze sie nie beda pier*olic na ulicy, ale raczej trudno mi uwierzyc ze nie zaczna sie 'calowac' na laweczce w parku, a to juz naprawde budzi duzy niesmak

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Te jak to nazwales 'dewiacje' nikomu nie zagrazaja. Mniejszosci seksualne nigdy nikomu nic nie narzucaly. To wiekszosc heteroseksualna zachowuje sie agresywnie (rowniez nazywanie homoseksualistow dewiantami i ludzmi chorymi ).
wg PWN to sa dewiacje, ale pewno PWN Cie nie interesuje, przeciez pisali ja homofobowie
w tym kraju nawet PWN zachowuje sie agresywnie

homoseksualisi sa DEWIANTAMI i ludzmi CHORYMI


to jest jakas paranoja - to tak jakby wariat uciekl ze szpitala psychiatrycznego i wmawial innym, ze jest zdrowy
(nie chcialem tu obrazic ani ludzi chorych psychicznie ani homoseksualistow)


ja nie chce zadnej dyskryminacji, niech sie "kochaja" po cichutku w swoich mieszkaniach, a nie paraduja po ulicach cieszac sie z tej niesmacznej jak by nie bylo odmiennosci

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
I jeszcze raz - pary homoseksualne nie maja prawa do adopcji w tym kraju.
ja tez jeszcze raz - jezeli zwiazki homo stana sie legalne i powszechnie respektowane to ilez trzeba, by dac im dzieci do adopcji?
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2005, 02:15   #64
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
...ja nie chce zadnej dyskryminacji, niech sie "kochaja" po cichutku w swoich mieszkaniach, a nie paraduja po ulicach cieszac sie z tej niesmacznej jak by nie bylo odmiennosci...
No ładnie ! a temat jakby odszedł w inną stronę

Ale pod tym stwierdzeniem Pyskona mogę podpisać się rękami i nogami ,
dokładnie tak samo myślę !

Znam 3 osoby odmiennej orientacji i mi to nie przeszkadza, nawet jeden znajomy gej przyjaźni się z moją córką , miły człowiek ładnie rysuje, kulturalny,
nic do niego nie mam.

Ale parada "Równości" która skrycie ma promować tego tytpu zachowania,
udowadniać że to jest normalne (a przecież nie jest) i robić z dewiacji styl na życie , budzi mój zdecydowany sprzeciw.

I wszelka "polityczna poprawność" w tym temacie jest wielką pomyłką i wyżądza sporą krzywdę społeczeństwu.
Trzeba sobie zdać sprawę z tego że równość NIE ISTNIEJE I NIGDY NIE BĘDZIE ISTNIEĆ ! system komunistyczny już tego przecież dowiódł !
Zastanawia mnie duża ilość ślepców co tego nie widzą :\

Kobieta nigdy nie będzie mężczyzną i na odwrót !
Gej nie będzie ojcem a lezbijka matką !
A jeśli nawet to będzie udawane i ze szkodą dla dziecka !

Równości w rozumieniu "politycznie poprawnych" nigdy nie będzie , bo nie może być !

Nikt mocą ustawy nie przywróci ślepcowi wzroku, ani kulawemu nogi, ani gejowi poprawnej biologicznie orientacji.

Jeśli ludzie nie zrozumieją tego to dalej będą tego typu dysputy do nikąt prowadzące.
W/G mnie wszytkie mniejszości powinny być szanowane, tzn. bez dyskryminacji zowodowej i towarzyskiej, ale wszelkie próby promowania
dewiacj przez jednostki z osobowością "niedojrzałą" lub złośliwie starających się obalić jedynie słuszny sytem wartości (rodzina=mąż + żona + dzieci)
powinny być tępione z całą surowością, bo tego typu działania są szkodliwe dla całego społeczeństwa.
Jak komuś mój tekst zamglił oczy agresją, to proszę przyglądnąć się jak zwierzęta te sprawy regulują .

OK, pod konkubinat można podciągnąć związki tej samej płci, ze względów majątkowych, ale bez możliwości adopcji !
I oczywiście bez nazwy małżeństwo! bo to by była kpina.

Jeśli ktoś uważa że "poprawność polityczna" jest lepsza od biologii, historii i zdrowego rozsądku to proszę pisać riposty

A odpowiadając na pierwszy post w temacie to chyba na Kaczorów zagłosuję,
jako jedyni nie kręcą i mają wmiarę niezły program i stałe poglądy.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2005, 15:50   #65
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
wg PWN to sa dewiacje, ale pewno PWN Cie nie interesuje, przeciez pisali ja homofobowie
w tym kraju nawet PWN zachowuje sie agresywnie

homoseksualisi sa DEWIANTAMI i ludzmi CHORYMI
Nie wiem skad Ci przyszlo do glowy ze nie interesuje mnie to o czym pisza ludzie nauki (m.in. redaktorzy PWN). Zapewniam Cie ze swiat nauki interesuje mnie bardzo, poderzewam ze nawet bardziej od Ciebie.

"...oraz tzw. nietypowe zachowania seksualne (np. homoseksualizm, transseksualizm, kazirodztwo); granica między zachowaniami mieszczącymi się w normie a dewiacjami seksualnymi jest płynna i zmienna, np. w zależności od kręgu kulturowego."

Zauwaz ze homoseksualizm jest w ostatnim typie zachowan ("nietypowe zachowania seksualne") ktore moga byc podciagniete pod dewiacje, a zaraz potem jest ta uwaga o plynnej granicy. Moim zdaniem bardzo na miejscu przez co definicja byla zbudowana dosc uniwersalnie.

Poza tym ciekawe, ze pod haslem homoseksualizm juz nic nie pisza o dewiacjach.

A na ta parade to zescie sie strasznie uwzieli jakby nie wiadomo co Ci ludzie tam robili. Gdyby zmienic im transparenty z "wolnosc dla gejow i lesbijek" na "ocalmy puszcze kampinoska" to bylibyscie swiecie przekonani ze to parada w obronie puszczy.

Co do adopcji dzieci to wasze spekulacje sa czysto hipotetyczne. Rownie dobrze mozemy przewidywac koniec swiata.
Adopcje dzieci wprowadzono eksperymentalnie, na ograniczona skale w takim kraju jak holandia, wiec u nas jest to sytuacja zupelnie egzotyczna.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 00:10   #66
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nie wiem skad Ci przyszlo do glowy ze nie interesuje mnie to o czym pisza ludzie nauki (m.in. redaktorzy PWN).
(...)
ano stad mi przyszlo do glowy, ze nazywanie geja dewiantem uwazasz za agresywne, a skoro robi tak rowniez PWN to albo sie z nia nie zgadzasz, twierdzac ze sie myli, albo przyjmujesz zawarte w niej definicje do wiadomosci

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Zapewniam Cie ze swiat nauki interesuje mnie bardzo, poderzewam ze nawet bardziej od Ciebie.
(...)
nie wykluczone, pamietam jak bardzo swojego czasu chelpiles sie swoja uczelnia, jednak zazdrosci w forumowiczach tym nie obudziles

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
"...oraz tzw. nietypowe zachowania seksualne (np. homoseksualizm, transseksualizm, kazirodztwo); granica między zachowaniami mieszczącymi się w normie a dewiacjami seksualnymi jest płynna i zmienna, np. w zależności od kręgu kulturowego."
(...)

no jasne, ze granica jest zalezna od kregu kulturowego, w niektorych plemionach w afryce, oceanii, chinach i jeszcze paru innych miescach na tym ciekawym swiecie do teraz spotyka sie kanibalizm
nie porownuje tu bynajmniej tych dwoch odchylow, to calkiem odmienne problemy
jednak zwracam uwage na fakt, ze to co gdzie indziej wydaje sie normalne, w innym miejscu jest odchylem od normalnosci
dewiacje definiuje wiekszosc, w europie jak dotad wiekszosc jest hetero, wiec niech garstka gejow, jako mniejszosc, nie probuje wmawiac wiekszosci, ze sa normalni

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
A na ta parade to zescie sie strasznie uwzieli jakby nie wiadomo co Ci ludzie tam robili. Gdyby zmienic im transparenty z "wolnosc dla gejow i lesbijek" na "ocalmy puszcze kampinoska" to bylibyscie swiecie przekonani ze to parada w obronie puszczy.
(...)
no chyba to wlasnie transparenty w najwiekszym stopniu definiuja cel manifestacji
gdyby geje chcieli ocalenia puszczy kampinoskiej i mieli wlasnie takie trasparenty to nie byla by juz kampania gejow ale zielonych
mnie nie przeszkadza wyglad tych ludzi, ale ich zachowanie!

no i napisz mi jeszcze, czy poprzesz manifestacje zoofili, oni chca to robic z kozami i kurami, wiec chca sie pokazac, ze sa INNI ale przeciez NORMALNI

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Co do adopcji dzieci to wasze spekulacje sa czysto hipotetyczne. Rownie dobrze mozemy przewidywac koniec swiata.
Adopcje dzieci wprowadzono eksperymentalnie, na ograniczona skale w takim kraju jak holandia, wiec u nas jest to sytuacja zupelnie egzotyczna.
nie, to jest myslenie przyszlosciowe
pomysl o przyszlosci, nie tylko o tym, ze teraz geje beda mieli lepiej
ale dokad bedzie zmierzal ten kraj

za rok bedziesz popieral gejow - "dajcie im dzieci, przeciez tworza legalne zwiazki dwojga ludzi, przeciez sie kochaja, tez maja prawo do maciezynstwa i ojcostwa"

Cytat:
Napisany przez pawelblu
(...)
Zauwaz ze homoseksualizm jest w ostatnim typie zachowan ("nietypowe zachowania seksualne") ktore moga byc podciagniete pod dewiacje, a zaraz potem jest ta uwaga o plynnej granicy.
(...)
tak, ogolnie ostatnio mozna zauwazyc tendencje do uplynniania granic, trzeba jednal dobrze umiec plywac, zeby sie w tej uplynnionej rzeczywistosci nie potopic
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 00:58   #67
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja troche z innej beczki, widzialem w TV impreze u Wałesy widze ze kampanie sobie robi i zmienil orientacje teraz polubil lewa strone
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 01:04   #68
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukash
ja troche z innej beczki, widzialem w TV impreze u Wałesy widze ze kampanie sobie robi i zmienil orientacje teraz polubil lewa strone
odnosze wrazenie ze juz sie calkowicie pogubil
nie glosowalbym na niego, ale musze napisac, ze to co robi ostatnio powoduje tylko utrate jego wiarygodnosci
dalby juz sobie spokoj z polityka
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 02:24   #69
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zaczalem czytac ten watek zachecony tytulem, ale 3/4 jest OT

Co do kandydatow... bede glosowal na Kaczynskiego bo jak dla mnie jest jedyna osoba ktora ma jakiekolwiek zasady i moralnosc

Leppera i Giertycha pomine milczeniem :\
Walesa niech sobie wkoncu daruje
Tusk - jak dla mnie nijaki, zreszta cale PO to zlepek ludzi wszystkich partii...

Kogo tam jeszcze mamy... Borowski...
Bez obrazy, ale nasza "szanowana" lewica wystarczajaco sie juz skompromitowala w tym kraju (i nie tylko). Po prostu rzygac sie chce jak sie ich widzi.

Tutaj mam pytanie do osob ze "sklonnosciami" lewicowymi...

Czy Wy naprawde nie widzicie co oni robia z tym krajem?
Jak mozna nie widziec tego syfu, zlodziejstwa i zaklamania w tej nacji?

Slepy widzi ten syf, pozbawiony wechu poczuje ten smrod... ale Wy nie widzicie

I za kazdym razem glosujecie na "nich"

PS. Moje pytanie nie ma nastawienia agresywnego
Kazdy ma swoje poglady i ja szanuje je, ale ciekawi mnie ten fenomen

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow
__________________

Boger jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 06:51   #70
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Boger
[...]
Bez obrazy, ale nasza "szanowana" lewica wystarczajaco sie juz skompromitowala w tym kraju (i nie tylko). Po prostu rzygac sie chce jak sie ich widzi.

Tutaj mam pytanie do osob ze "sklonnosciami" lewicowymi...

Czy Wy naprawde nie widzicie co oni robia z tym krajem?
Jak mozna nie widziec tego syfu, zlodziejstwa i zaklamania w tej nacji?

Slepy widzi ten syf, pozbawiony wechu poczuje ten smrod... ale Wy nie widzicie

I za kazdym razem glosujecie na "nich"

PS. Moje pytanie nie ma nastawienia agresywnego
Kazdy ma swoje poglady i ja szanuje je, ale ciekawi mnie ten fenomen

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow
odpowiem tak: Bolszewik zawsze będzie śmierdział - taki urok.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 08:30   #71
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nawet bardziej wyedukowana (w sensie cywilizacyjnym) czesc polskiego spoleczenstwa mysli o radykalach tak jak napisales (zakompleksione, nietolerancyjne "klerosluchy"). I bardzo slusznie. Jak tak czytam niektore wypowiedzi to z tolerancja nie maja one nic wspolnego.
Polskie prawo zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, wiec sytuacja o ktorej piszesz w obowiazujacym stanie prawnym jest nierealna.
No przeprasza cie ale tu sie nie zgodze Polska zawsze taka byla i mam nadzieje ze zostanie a ludzie wlasnie patrza zimnym okiem na to wszystko co chca na sile wprowadzic do Polski z zachodu.
W niemczech zaczeli brac homosi sluby to w Polsce nagle tego samego sie domagali czy my musimy byc krajem toleracyjnym po co.
Niemcy to jest tragiczny narod nagle po wojnie stal sie taki tolerancyjny to wszystko jest zaslona dymna a w rzeczywistosci ten narod straci wlasna tozsamosc tak samo ma byc z polakami?
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Wydaje mi sie ze gdzies publikowali takie badania, ale nie jestem tego pewien. Przyjmijmy ze wydaje mi sie ze wiekszosc warszawiakow nie jest jej przeciwna na podstawie wrazenia z rozmow w ktorych uczestniczylem (choc fakt faktem, glownie byly one przeprowadzane wsrod znajomych studentow, a w srodowisku studenckim sfrustowanych homofobow jest z tego co zauwazylem dosc malo).
Czy Polska konczy sie na Wawie no chyba raczej nie . Zawsze warszawiacy
mieli o sobie wysokie mniemanie ze sa gardlem calej Polski.
A co maja do tego studenci? Cale srodowisko studenckie jest bardzo podzielone wiec nie mozesz powiedziec ze wiekszosc popiera takie procedery chyba ze znajomi studencji z Wawy jeszcze musisz zdac sobie sprawe ze jest duzo starych pokolen z ktorymi trzeba sie liczyc.
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Co oznacza bycie gejem rozumie tylko gej. Watpie zeby byla to kwestia 'trendy' patrzac na zlowieszcze podejscie innych.
Oczywiscie nikt nie bedzie sie pier*olic na ulicy, tak samo jak nie moga tego robic osoby heteroseksualne - jest to zabronione.
Te jak to nazwales 'dewiacje' nikomu nie zagrazaja. Mniejszosci seksualne nigdy nikomu nic nie narzucaly. To wiekszosc heteroseksualna zachowuje sie agresywnie (rowniez nazywanie homoseksualistow dewiantami i ludzmi chorymi ).
I jeszcze raz - pary homoseksualne nie maja prawa do adopcji w tym kraju.
Ale namietne pocalunki nie sa zabronine wyobras sobie jak tu juz ktos pisal ze wychodzi sobie z dziecmi do parku na lawaczke a kolo ciebie siada parka gej lub les. i sie namietnie caluje moze ty lubisz takie widoki bo ja nie i mam nadzieje ze nie zobacze ich a takze moje dzieci .
Miejszosci seksualne prawda nikomu nie zagrarzaja ale teraz zaczynaja prowadzic dosc agresywna reklame swojej homoseksulalnosci moze jeszcze beda chcieli wprowadzenia do szkol wychowanie homoseksulalne
Cytat:
Napisany przez Lukash
ja troche z innej beczki, widzialem w TV impreze u Wałesy widze ze kampanie sobie robi i zmienil orientacje teraz polubil lewa strone
A co Walensa zaczyna kampanie szuka sponsorow i poparcja .
Najbardziej mi sie podobalo jak dostal walensa za moje podaki wino za 5 stow(albo i wiecej) od kwacha
Cytat:
Napisany przez Boger
Zaczalem czytac ten watek zachecony tytulem, ale 3/4 jest OT
ty to wszedzie widzisz OT to jest forum i nie unikniesz tego

------------------------------------------------------------------------
A co myslicie o Stanie Tyminskim czy tym razem ma czarna waliske i laptopa ?

Ostatnio zmieniany przez legion : 19.06.2005 o godz. 09:14
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 08:39   #72
Monica
Bywalec
 
Avatar użytkownika Monica
 
Data rejestracji: 15.08.2004
Posty: 77
Monica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie wiem po co w tematy DVD,CDR itp. włączać polityke
Monica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 08:45   #73
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monica
Nie wiem po co w tematy DVD,CDR itp. włączać polityke
Widze ze pani niewie ze w OffTopicu nie mowimy o DVD,CDR itp. bo sa do tego odpowiednie topici np. tu ----->http://forum.cdrinfo.pl/forumdisplay.php?f=3
Cytat:
Napisany przez Monica
włączać polityke
to wazne bo nosniki beda tansze

Ostatnio zmieniany przez legion : 19.06.2005 o godz. 09:14
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 09:28   #74
Monica
Bywalec
 
Avatar użytkownika Monica
 
Data rejestracji: 15.08.2004
Posty: 77
Monica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odsyłam do strony głównej gdzie napisano wyraźnie:Serwis poświęcony tematyce nagrywania płyt! A nie polityce!
Monica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2005, 09:37   #75
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
hehehe ale uparta kobita no przeciesz sam nazwa OFFTOPIC mowi o tym ze sa tam luzne rozmowy na rozne tematy
______________________________
Off topic (Przeglądających: 27)
Forum poświęcone wszelkim innym tematom
__________________________________
p.s
widze ze nie podoba ci sie ten temat
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.