Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.09.2005, 15:04   #241
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
LOL. Jasne.

Przypomne co sie wczoraj dzialo - widze ze widziales tylko urywki w serwisach informacyjnych, ja ogladalem cale negojacje.
Przykro mi, ale nie oglądałem transmisji z negocjacji. Brak czasu.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Rokita mowi, ze chce gwarancji iz rzad Marcinkiewicza ma pelne poparcie PiS na budowanie IV RP nie do konca wyborow prezydenckich, w ktorych jezeli przegra Lech Kaczynski, to on lub brat Jaroslaw stanie sie nowym kandydatem na premiera.

Jarus odpowiada mu na to ze chca budowac IV RP z Macinkiewiczem jako premierem i ma on pelne poparcie PiS, jednak gwarantem budowy IV RP jest Lech Kaczynski jako prezydent.
Przyznaję racje. Polityk powinien umieć ustąpić dla dobra ogółu. Upieranie się przy tym, iż tylko Lech Kaczyński jest gwarantem IV RP jest nieprzemyślene.

Polityka powinna opierać się na ustępstwach i rozmowach. Gdyby nawet Tusk został Prezydentem to nie widzę problemu, aby odbudowywać Państwo ze zniszczeń.

Obie partie są w końcu prawicowe i niestety ale, obie partie walczą o ... władzę kosztem społeczeństwa.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
No i tu jest tekst Rokity ktory jest powtarzany w mediach, ze nie przyjmuje tej tezy, bo dyskryminuje to kandydata PO, a dla niego obaj kandydaci sa rownie wazni dla budowy IV RP.

Oprocz tego wczesniej Rokita zwrocil uwage Jaroslawowi, kiedy to uzyl sobie negocjacji jako kampanii prezydenckiej i powiedzial, ze w przeciwienstwie do niektorych kandydatow Lech chce Polski solidarnej, a nie liberalnej. Rokita ripostowal ze nie wolno przeciwstawiac Polski liberalnej, Polska solidarna, bo jest to nieuczciwy zabieg.
Zgadzam się ze słowami Rokity - nikt nie może być dyskryminowany. Także kandydat na Prezydenta.

Twierdzenie, że dobro jest tylko po jednej stronie jest błędne.

Pawelblu mógłbyś to rozwinąć - "przeciwstawiac Polski liberalnej, Polska solidarna, bo jest to nieuczciwy zabieg".

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Ze swojej strony moge napisa tak:
IV RP to kompletny bezsens. Kolejny numerek ktory tak naprawde nic nie znaczy. Do zmiany konstytucji nie potrzeba zadnego nowego numerka, a panowie z POPiS i tak nie maja wiekszosci konstytucyjnej. I co - zmienia kilka ustaw i to bedzie IV RP - zarty ?? Gdyby wprowadzic np. system prezydencki, to rzeczywiscie bylby sens mowienia o IV RP, ale jezeli poprawki maja byc tylko lokalne a nie systemowo-globalne, to jest to tylko poprawiona III RP.
"IV RP" to dla mnie chwyt marketingowy. Gdyby tak się stało, oznaczałoby to tylko jedno. Brak pomysłów polityków na lepszą Polskę.

Człowiek wierzący że, zmiana literki pomoże w odbiciu Państwa od dna jest w głębokim błędzie.

Przypomina mi się wykład z prof. administracji. Facet ma 79 lat. Nosi przy sobie dwie wersje konstytucji. Jedna to ta właściwą, a druga to jego osobista wersja ze zmianami.

Więć jak ktoś chce IV RP niech sobie zmieni flamastrem z III na IV.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
PiS nie ma organizacji ministerstw, a PO byla przygotowana na to, ze personalia bedzie ustawiala w jasnej sytuacji, tzn znajac ramy dzialania kazdego ministra - narazie nie wiadomo nawet jakie beda ministerstwa - ktore polacza, ktore wywala, a moze jeszcze jakies nowe beda. Wydaje mi sie bledem to, ze przed wyborami koalicjanci nie dogadali sie czego KONKRETNIE beda wymagali od zwyciezcy. No ale PiS zaskoczyl nawet wyborem premiera z kapelusza, wiec pewnie te ustalenia i tak nie mialyby wiekszego znaczenia.
Nie możnaby poczekać do rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich ? Pośpiech jest złym doradcą. Tu wychodzi jak bardzo PO chce zdążyć przed wyborami.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Poza tym nie ma drugiego elementu ktory jest niezbedny do obsadzenia stanowisk - programu rzadu. Dlaczego Marcinkiewicz mowi najpierw program rzadu a potem personalia, a gdy powtarza to Rokita, to Jaroslaw odpowiada mu ze program rzadu, to program przedwyborczy PiS. Kto tu tak naprawde bedzie premierem i kto bedzie ustawial polityke rzadu. Kolejna sprawa - dlaczego przy negocjacjach w sprawie utworzenia rzadu, nowy premier mowi tyle co Dorn, czyli malo, za to Jaroslaw nawija jak najety i ustawia cala prace i tryb tworzenia rzadu ??
Marcinkiewicz to tylko pionek. Dlaczego nikt nigdy o nim nie słyszał. Z relacji telewizyjnych od razu można wywnioskować, kto jest tak naprawdę przewódcą. Nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak to, potajemnie Jarosław K. będzie manipulować Marcinkiewiczem na arenie politycznej.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Mam dziwne przeczucie ze PiS liczy na to, ze delegacja spotakalaby sie kilka razy nic nie ustalajac, potem rozbiloby sie to wszystko na kilkanascie stolikow z kilkudziesiecioma osobami negocjujacymi i caly program rozmylby sie pozostawiajac jedynie czysto techniczne sprawy typu lekarz w kazdej szkole. PiS odtrabilby sukces, ze tak jak zapowiadal najpierw plan rzadzenia (ktorego de facto by nie bylo, oprocz oczywiscie zbioru kilkudziesieciu oderwanych szczegolow, typu wspomniany lekarz w szkole) a potem personalia. Brak natomiast byloby meritum - czyli globalnej organizacji dzialania rzadu.

PO tez nie jest bez winy. Rozmowa powinna byc krotka - macie program rozporzadzen i zasady dzialania nowych ministerstw, to dajcie, a my powiemy ktore pkty bysmy zmienili. Jak nie macie to my wam damy swoj a wy naniesiecie swoje uwagi. A nie gadanie co kto powinien miec, co powinien przedstawiac, jak to powinno wygladac. PO powinno byc partia otwartego umyslu i przygotowana na koniecznosc inicjatywy - na tym polega liberalizm. Jednak jak dlugo mozna robic dobra mine do zlej gry ? Jak dlugo mozna przechodzic obok dykredytujacych partnera spotow ? Jak dlugo mozna tolerowac wypowiedzi w oficjalnych i bardzo powaznych negocjacjach, ze jedynie jeden kandydat jest gwarantem sukcesu dzialania rzadu i jest to kandydat bedacy glowym konkurentem naszego ?
Krótko. Końca zabawy nie widać, a dzieciaki bawią się doskonale.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
PiS balansuje na granicy wyrozumialosci wladz PO i od dawna traci na tym wlasnie PO. Jednak balansowanie na granicy charakteryzuje sie tym, ze czasem mozna ja przekroczyc i do uformowania rzadu wogole nie dojdzie, lub bedzie to PiS+Samoobrona+PSL. A to oznacza, ze straca obie partie, i to tyle, ze nie bedzie sensu proawdzenia ich dalej tylko zmiany szyldu i zaczynania na nowo.
Myślałem już o tym. Typowałem, że jeśli PO i PiS dogadają się i wszystko ułoży się pomyślnie, wtedy Samoobrona, SLD i reszta utworzą przeciwwagę dla rządów PO/PiS. Znając polityków Samobrony nie byłby to pierwszy raz. Za kadencji poprzedniego Sejmu były chwile, kiedy Samobrona zbliżała się do SLD.

Pozostaje nam tylko być dobrej myśli i wierzyć, że porozumienie PO/PiS dojdzie do skutku.

PS.
Pawelblu, ale ty Się rozpisujesz... ale za to jest o czym poczytać.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.09.2005, 15:44   #242
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Z tym "liberalny" kontra "solidarny" to tak jak z "PO" przciwko "słuszność" - jest to narzucanie ról i prawnicy (z PiS) o tym dokonale wiedzą (z PO też wiedzą, ale "wieśniaki" widocznie nie są tak perfidne). Poza tym, także zdają sobie sprawę że słowo liberalny działa na ludzi jak płachta na byka (głupi byk prawda?).
Zdają sobie też sprawę czego oczekuje PO od negocjacji (nawet ja słyszałem), a mimo to nie spełniając oczekiwań zwołuje je w towarzystwie kamer (także przypisanie roli tego, kto nie chce negocjować - mniejsza z tym, że nie ma czego), ale to PiS inicjował te "negocjacje" i jest odpowiedzialny za "szopki". PiS przed wyborami chwalił się, że oprócz pięknej książeczki z programem ma już wręcz gotowe projekty ustaw - dobry start do negocjacji, ale niestety nie przedstawia ich... na razie jest ostra walka o brata-prezydenta.
Reasumując PiS zachowuje się tak jak Lepper tylko subtelniej i z wyrachowaniem - i dlatego szanuje jednak bardziej Leppera niż PiS (Lepszy honorowy wróg niż chytry przyjaciel).
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.09.2005, 15:45   #243
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
Pawelblu mógłbyś to rozwinąć - "przeciwstawiac Polski liberalnej, Polska solidarna, bo jest to nieuczciwy zabieg".
Tak naprawde to tego typu zdanie tez jest troche marketingowe. Wiadomo, ze jezeli chodzi o wyznaczanie torow gospodarczych i spolecznych, to w glownej mierze jest to rola sejmu i rzadu, a nie prezydenta. Generalnie chodzilo o to, ze Tusk z naturalnej racji przynaleznosci do partii liberalnej ma takie poglady, natomiast Kaczynski nalezy do partii konserwatywno-socjalnej (powiedzmy ze to socjalnej uzywa sie w pewnym uproszczeniu), ktora w kampanii ochrzcila sie mianem partii solidarnego swiatopogladu. W samym programie chyba tego nie maja, ale w dyskucjach wyborczych wiele razy podnoszona byla kwestia Polski solidarnej wg. PiS.

Cytat:
Napisany przez Loczek
Nie możnaby poczekać do rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich ? Pośpiech jest złym doradcą. Tu wychodzi jak bardzo PO chce zdążyć przed wyborami.
Oj z tym to sie nie zgodze. PiS dal okreslony czas na utworzenie rzadu - do 19 pazdziernika. Tusk w tej sprawie odpowiedzial tak:
http://wybory2005.wp.pl/kat,1329,wid...wiadomosc.html

Sytuacja jest bardzo niezdrowa i mozna nawet powiedziec tak: poczekajmy az bedzie prezydent i wtedy zaczniemy wszystko od poczatku - dla wszystkich tak bedzie lepiej. Niestety, czasu nie starczy na to wszystko (najpierw program, potem personalia), bo konstytucja mowi, kto kiedy powinien byc powolany (premier, caly rzad, itp.). Jezeli terminy nie zostana dotrzymane to bedzie katastrofa... niestety wpadlismy we wlasna pulapke
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 20:39   #244
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Teraz zastanawiam się, na kogo przejdą potencjalni wyborcy Cimoszewicza? Tusk czy Kaczyński..?
Na Tuska oczywiście - to ich człowiek (prawie) - szczegóły znajdziecie (ponownie) w dodatku na płycie dołączonej do Naszego Dziennika we wtorek - trzeba tylko iść z samego rana bo poprzednim razem już o 6;45 wyszystkie egzemparze były wykupione.
Kaczyński bardzo im nie pasuje. Podobnie zresztą było na początku - swoim kazali głosować na Mazowieckiego, a on im się odwdzięczył "grubą kreską" - wiem o tym bo tak mówił I sekretarz byłego woj. toruńskiego i tak powiadali działacze partyjni w zakładach pracy.
Zresztą wystarczy popatrzeć na sytuację - Tusk jest lansowany w prawie wszystkich mediach, a Kaczyńskiego się na ogół stawia w niekorzystnym świetle. To nachalne promowanie kandydata PO jest nazbyt widoczne.
Kwaśniewski wiedział co robi - rozdzielił wybory do sejmu i prezydenckie, żeby przypadkiem PIS obu nie wygrał i w ten sposób również wybadał preferencje wyborcze Polaków. Dał czas na nagonkę na Kaczyńskiego i lansowanie jego kontrkandydata.
Oj wielu boi się likwidacji starych układów. Dobrze pamiętają czasy ministra sprawiedliwości Kaczyńskiego.

Dodam tylko tyle, że nawet jeśli nie zgadzacie się z moją wypowiedzią, to zachęcam abyście ten dodatek obejrzeli - ma liczną rzeszę "bohaterów", którch byście się nawet nie spodziewali tam ujrzeć. I to jeszcze w jakich okolicznościach...

Ostatnio zmieniany przez Fantomas : 02.10.2005 o godz. 21:12
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 21:26   #245
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nasz Dziennik jest dla mnie tak samo wiarygodny jak NIE.

a głosować będę na Kaczyńskiego, bo ostry i zdecydowany gość.

jak nawet wygra Tusk to niech poczuje, że nie było to łatwe i wie, że jest dużo ludzi, którym się nie podoba.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 21:32   #246
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kaczynski ma charyzme, a Tusk jest nijaki. Przynajmniej tak mi to wyglada. Jakbym bral udzial w wyboracjh to oddalbym glos na Kaczynskiego.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 21:52   #247
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Nasz Dziennik jest dla mnie tak samo wiarygodny jak NIE.

a głosować będę na Kaczyńskiego, bo ostry i zdecydowany gość.

jak nawet wygra Tusk to niech poczuje, że nie było to łatwe i wie, że jest dużo ludzi, którym się nie podoba.
Ed, ja wcale nie jestem pasjonatem tego wydawnictwa, ale tylko tam widziałem sensowne wywiady z członkami PiS - przecież nie będę czytywał T. Lisa czy M. Olejnik, skoro jawnie stoją za Tuskiem i PO
W zasadzie chodziło mi o zachęcenie do obejrzenia tego materiału filmowego - bo to jest po prostu nagranie spotkań, faktów, które wydarzyły się w naszej historii, i ewentualne wyciągnięcie wniosków.
Z tym porównaniem do NIE to mimo wszystko wydaje się przesadą.

A na Kaczyńskiego też będę głosował
PS. Jakiś sondaż widziałem - ta nachalna promocja Tuska przynosi efekty - własnie mu spadło poparcie gdzieś o ok. 4%
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 22:04   #248
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Nasz Dziennik jest dla mnie tak samo wiarygodny jak NIE.
no moze gazeta nie jest pierwszej prawdy ale wystarczy ogladnac "Nocna zmiane " widac odrazu jaki Tusk jest wspanial i czysty jak osobie mowi co jest nie prawda
ps
po ogladnieciu tego filmu powiem tak ze po 89 komuna byla bedzie i nigdy nie zginie bo platforma z Tuskiem naczele wszystko zrobi zeby agenci pozostali dalej u wladzy bo niema szans na dekomunizacje tego panstwa wystarczy popatrzec na sasiadow oni to zrobili i odrazu sie polepszylo
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 22:08   #249
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam Nocną Zmianę od kiedy się pojawiła w sieci, zaraz trzasne DVD, bo na kompie wymiękłem po wstępie a przed telewizorem najwyżej usnę
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 23:35   #250
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nie wiem co jest zlego w odsuwaniu takich ludzi od wladzy jak Macierewicz i niestety Olszewski, ktory gdyby nie wplyw Macierewicza, moglby reprezentowac rozsadna prawice. Niestety - Macierewicz sie skompromitowal, a co za tym idzie skompromitowal Olszewskiego. Nazwiska ktore sie pojawily na drugiej liscie Macierewicza (krorej powstanie bylo bezposrednim wynikiem odwolania Olszewskiego - ale o tym w filmie 'Nocna Zmiana'), byly smieszne. Znajdowali sie na nich tacy ludzie jak m.in. Walesa, a podstawa do uznania winy mogl byc mikrofilm (czasami zaginiony mikrofilm - wiec juz kompletny brak dowodow) na ktorym zapisane byly zniszczone dokumenty.

Sam zaglosowalem na Olszewskiego do senatu, ale nie wierze juz w niego sluchajac jego 'radio-maryjnych' wypowiedzi.

Co do stonniczosci TVN - nie da sie ukryc ze w lepszym swietle stawiaja Tuska, ale nie zgadzam sie z teza, ze alternatywa dla lekko tuskowego TVN jest propagandowy Nasz Dziennik ktory jest ultra prawicowy, a sam Rydzyk otwarcie popiera Kaczynskiego.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 02.10.2005 o godz. 23:38
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.10.2005, 23:37   #251
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Kaczor to Ein Furher przyszły. Niedość, że mały, żonę ma tępą to jeszcze ma źle wykonaną protezę, przez co mówić ładnie nie potrafi.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 08:46   #252
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja, jako prezydenta nie chce na przykład ostrego i zdecydowanego gościa jak @Ed, bo mi to pachnie brakiem rozwagi i obiektywności.
"Nasz Dziennik" - "słowo prawdy w twoim domu"? - nie czytałem (może na forach Onetu), ale jeżeli jest coś co dyskryyminuje Tuska jako prezydenta to prosze chociaż jedną rzecz, bo dwie półprawdy nie dają całej jak w matematyce.
A pogoń za dawnymi komunistami ? - nie obawiam się dawnych komunistów - mniej niż tych którzy za nimi gonią, bo przechwalanie się tym, kto lepiej "goni" jest już propagandą i wychodzi na to, że bardziej niż skutek liczy się subiektywny cel goniącego jakim jest popularność. (Jeżeli sie obawiam otrucia to nie patrze na jedzenie tylko na tego kto je podaje)
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 10:50   #253
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 02.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nie wiem co jest zlego w odsuwaniu takich ludzi od wladzy jak Macierewicz i niestety Olszewski, ktory gdyby nie wplyw Macierewicza, moglby reprezentowac rozsadna prawice. Niestety - Macierewicz sie skompromitowal, a co za tym idzie skompromitowal Olszewskiego. Nazwiska ktore sie pojawily na drugiej liscie Macierewicza (krorej powstanie bylo bezposrednim wynikiem odwolania Olszewskiego - ale o tym w filmie 'Nocna Zmiana'), byly smieszne. Znajdowali sie na nich tacy ludzie jak m.in. Walesa, a podstawa do uznania winy mogl byc mikrofilm (czasami zaginiony mikrofilm - wiec juz kompletny brak dowodow) na ktorym zapisane byly zniszczone dokumenty.

Sam zaglosowalem na Olszewskiego do senatu, ale nie wierze juz w niego sluchajac jego 'radio-maryjnych' wypowiedzi.

Co do stonniczosci TVN - nie da sie ukryc ze w lepszym swietle stawiaja Tuska, ale nie zgadzam sie z teza, ze alternatywa dla lekko tuskowego TVN jest propagandowy Nasz Dziennik ktory jest ultra prawicowy, a sam Rydzyk otwarcie popiera Kaczynskiego.
Nikt tu nie sieje propagandy radio maryja czy naszego dzienika ale mi wystarcza nagrania vhs z tajnego spotkania gdzie podczas tej sielanki Pawlak powiedzial ze to "gansterski chwyt" a piekny Tusk wypowiedzial wspaniale slowa na miare bandziora z Pruszkowa jezeli Polska wyglada dalej tak jak to spotkanie i ciagla blokada dekomunizacji to nie ma co nazekac nie bedzie lepiej
wystarczy popatrzec ile afer a jaka piekna mielismy prywatyzacie.
Moim zdaniem Maciarewicz sie nie skompromitowal tylko zostal celow skompromitowany i zmieszany z blotem bo chcial dekomunizacji prosze co sie stalo szybko to zalatwili wciagu jednego dnia panowie agencji zostali a list Maciarka zostala zdemetowan i stwierdzono ze to mistyfikacja.
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Kaczor to Ein Furher przyszły. Niedość, że mały, żonę ma tępą to jeszcze ma źle wykonaną protezę, przez co mówić ładnie nie potrafi.
jasne moze tak Arnolda na prezydeta Polski
Ja niewiem czy to wazne jak prezydent wyglada ludzie to jest jakas paranoja moze Linda by pasowal bardzie czy to sa jakies wybory mis uniwersum czy co
jednak metalnosc Polska nigdy sie nie zmieni a takie teksty "Ein Furher" sa naprawde prostackie

Ostatnio zmieniany przez legion : 03.10.2005 o godz. 11:03
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 16:27   #254
Fantomas
=F=
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 883
Fantomas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ciekawy głos: http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/...tyka_a_11.html

Chciałem jeszcze napisać o tym, że dziennikarzom nie wolno pisać pozytywnie o PiS w znanych dziennikach i mówić w ten sposób w telewizji, bo mogą wylecieć z roboty - nawet znalazłem rano jakieś wypowidzi o tym kilku dziennikarzy zastraszanych, ale oczywiście już zdjęto to. Został tylko materiał taki: http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=358195 a to akurat dotyczyło chęci spotkania z Tuskiem i zadania kilku - pewnie niewygodnych - pytań.

Ostatnio zmieniany przez Fantomas : 03.10.2005 o godz. 17:03
Fantomas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.10.2005, 17:34   #255
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
Nasz Dziennik jest dla mnie tak samo wiarygodny jak NIE.

a głosować będę na Kaczyńskiego, bo ostry i zdecydowany gość.

jak nawet wygra Tusk to niech poczuje, że nie było to łatwe i wie, że jest dużo ludzi, którym się nie podoba.
jesli "NIE" jest niewiarygodne to czemu ich jeszcze nie zamkneli? chcialbym zwrocic uwage ze urban od 15 lat raz tylko musial kogos przeprosic ze sklamal w gazecie
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.