Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.10.2005, 07:09   #676
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@legion, co Ty trzeci bliźniak jesteś, że nie może zrozumieć że w chwili obecnej Polska idzie wstecz?? Zobacz jak zareagowały rynki walutowe i giełda po wybraniu Jurka na marszałka. Euro poszło w górę o 0,07 zł w ciągu 3 h czyli masakra, załamanie rynku.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.10.2005, 08:24   #677
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
@pawelblu
Zbyt doslownie rozumiesz pojecie liberalny-konserwatysta. To nie oznacza czlowieka ktory w danych dziedzinach ma poglady i konserwatywne i
liberalne (bo to bez sensu), tylko w niektorych (glownie gospodarczych) jest liberalem, ale w niektorych jest tradycjonalista (np. monarchia). Z tego wynika ze ma jasny, konkretny i moze radykalny poglad w kazdej dziedzinie.
I tak wyglada dziesiejszy prawicowiec. Zadnego centrowania.


Napisze Ci to groteskowo: To w takim razie takiemu nie kwa kwa ale muuuu: jak nigdy nie modyfikuje poglądów to jest niczym krowa: trawę je. Względnie ihaha jeśli nie zmienia bo nie widzi bo ma klapy na oczach.

@pawelblu
70 mld na socjal ksiezy rocznie to suma kosmiczna. Jezeli to prawda to jest duza kupa ktora trzeba sie zajac.

Tu Ciebie zaskoczę. Wcale nie jestem przeciw. Wydatki na socjal na takim poziomie powinny dotyczyć każdego. Zgoda, jest niesprawiedliwość ale powinno się równać w górę a nie w dół, nie ściągać kogoś kto coś słusznego sobie wywalczył do naszego wspólnego polskiego kociołka w piekle.

@pawelblu
ZUS wymaga dobicia. Oczywiscie trzeba zapewnic wyplaty emerytur ludziom ktorym sie one naleza. Moga do tego posluzyc pieniadze z prywatyzji, ktore swietnie pasuja w to miejsce.

To ja proponuję od razu wypłacić emerytom co im się należy, a potem najlepiej rozbuchać inflację niech ona im tą kasę zje i będzie git.

@pawelblu
Trzeba tylko kogos kto jasno sprzeciwi sie narodowcom i sprywatyzuje porzadnie przedsiebiorstwa i nie bedzie sie bal finansowac z tych pieniedzy reformy ZUS zamiast dziury budzetowej.


A jak sobie wyobrażasz reformę ZUS? Bo jeśli o mnie chodzi to uważam
że tak:
1) Składki pozostają na obecnym poziomie,
2) ZUS zajmuje się rentami a emerytury leżą w gestii Funduszy Emerytalnych,
3) Pracodawca wpłaca od razu należną część składki ZUS do ZUS i należną część składki FE do FE, pieniądze FE nie przechodzą w ogóle przez ZUS,
4) po zakończeniu pracy emeryt dostaje jak gdyby rentę starczą z ZUS a emeryturę z FE,
5) ZUS ponownie staje się agendą państwową jak za komuny i de facto pieniądze wpłacane do ZUS idą do budżetu państwa a wypłacane pochodzą z budżetu,
6) Już teraz podnieść wiek emerytalny tak dla mężczyzn jak dla kobiet do lat 66, z tym że kobietom odejmować od tego wieku po dwa lata za każde urodzone dziecko. Mężczyznom zresztą też jeżeli któremuś się to uda.

@pawelblu
Wyszlo tym samym ogromne zacietrzewienie PiSu.


A jasne. Ja tylko nie jestem w stanie pojąć czemu PSL poparł ten wybór, PSL
zachowuje się tak jak gdyby należały do niego wyłącznie prostytutki.

@pawelblu
PiS zdobyl jakies 3% w wyborach wiecej i obstawil oba najwazniejsze stanowiska parlamentarne - premiera (ktorym mial byc Kaczynski) i marszalka (ktorym mial byc Komorowski, co zostalo zadeklarowane w niecaly tydzien po wyborach parlamentarnych). Dlaczego do cholery liczyli na to ze Tusk bedzie marszalkiem. Moze przyzwyczaili sie do zmieniana zdania po wyborach (jak bylo w przypadku premiera).


To taka gra wojenna. PO liczyło na udział w rządzie i bało się że PiS ich nie weźmie. PO nie prowadziło więc żadnych rozmów z innymi ugrupowaniami żeby PiS nie posądziło PO o zdradę. Tymczasem tak PiS jak inne ugrupowania uznały to za dowód słabości PO, a ze słabym się nie gada.

@pawelblu
Polsce nie jest potrzebna potrzebna liberalna postawa PO. Polsce potrzebna jest liberalna postawa UPR. Najsilniejszego przywodce lobbuje UPR. Oni sa za przywroceniem w Polsce monarchii (choc jest to tylko elemnt ulatwiajacy reforme liberalna, a nie cel sam w sobie). Przyklad Kowalskiego. Prosze bardzo dostaje 600 zl. do reki i ma za darmo pseudo sluzbe pseudo zrdowia. Ja proponuje zeby zwrocic temu panu skladke ZUS i duza czesc placonego podatku [...]
Tak wyglada moje panstwo na zdrowy rozum.


Tylko że to ma tyle wspólnego z rzeczywistością co mrzonki Marksa o komunistycznym systemie idealnym. Jeśli to zrobiłbyś to jeden z drugim wezmie sobie kasę i kupi za to Mercedesa a resztę przepije. Potem rozwali się tym Mercedesem o drzewo prowadząc po pijaku. I co? Powiesz że skoro wydał tą kasę i nie ma, to niech zdycha na tym drzewie? Przyjedziesz go ratować, odratujesz a on potem powie że gówno zwróci bo on nie aprobował wydatków na jego ratowanie. I w myśl filozofii liberalnej będzie miał rację!
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 08:33   #678
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,2987984.html

a najgorsze jest, ze jak prezydent rozwiaze sejm i beda wybory, to pis zwali cala wine na po i bedzie caly czas stosowal, jak to ladnie nazywaja wszyscy, czarny pr, populistyczne hasla i idiotyczne reklamy ze spadajacymi miskami na widok pustej lodowki. prosci ludzie uwierza, ze juz nie tylko komunisci, ale tez liberalowie sa be i pis wygra z jeszcze wieksa przewaga.
a teraz pieknie widac, ze nam sie Polska stacza i ceny raczej wzrosna, bo euro juz poszlo w gore, a dzialania pisu raczej go nie powstrzymaja, bo ich jedynym pomyslem gospodarczym jest, znane juz od innego oszoloma: "balcerowicz musi odejsc".
a marcinkiewicz to juz przechodzi sam siebie mowiac rzeczy typu:"ja nie rozumiem dlaczego po nie chce z nami rozmawiac."
jednym slowem: kaczynscy sa swietni, ale w rzucaniu blotem i oczernianiu innych.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 08:48   #679
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
jest jak jest, bo nie ma kto wziąść polityków za ryja i przykręcić im śruby.

ps. wracając do sprawy kościoła - nie potrzebujemy murowanego kościoła, by się modlić.
równie dobrze możemy to robić w domu, na plaży, czy w pociągu.
cała ta instytucja jest wymysłem ludzi.
ma za cel kontrolę nad lokalną społecznością i przynoszenie określonych dochodów.
w obecnej formie działaniem przypomina de facto sektę.
pamiętacie, co p. jezus zrobił z faryzeuszami w świątyni?
to samo należałoby zrobić dzisiaj.
bo bóg nie jest w murowanych świątyniach, tylko w nas.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 09:04   #680
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Polecam

http://www.echo-dnia.com.pl/?news=24...ja=6&dzial=1;3
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 09:06   #681
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
To ja proponuję od razu wypłacić emerytom co im się należy, a potem najlepiej rozbuchać inflację niech ona im tą kasę zje i będzie git.
A co ma piernik do wiatraka ?

Cytat:
Napisany przez Ormianin
A jak sobie wyobrażasz reformę ZUS? Bo jeśli o mnie chodzi to uważam
że tak:
ZUS zostaje sprywatyzowany (moze wczesniej rozbity na kilka spolek) i zostaje uwolniony rynek WSZYSTKICH ubezpieczen. Oprocz tego wchodza do gry nowe firmy. Ubezpieczyc mozna sie od wszystkiego co sobie tylko kto zyczy JEZELI SOBIE ZYCZY. Stare czastkowe spolki ZUS konkuruja ze soba, podobnie jak nowi gracze na rynku.


Cytat:
Napisany przez Ormianin
Tylko że to ma tyle wspólnego z rzeczywistością co mrzonki Marksa o komunistycznym systemie idealnym. Jeśli to zrobiłbyś to jeden z drugim wezmie sobie kasę i kupi za to Mercedesa a resztę przepije. Potem rozwali się tym Mercedesem o drzewo prowadząc po pijaku. I co? Powiesz że skoro wydał tą kasę i nie ma, to niech zdycha na tym drzewie? Przyjedziesz go ratować, odratujesz a on potem powie że gówno zwróci bo on nie aprobował wydatków na jego ratowanie. I w myśl filozofii liberalnej będzie miał rację!
Swieta prawda. To jest odwieczne prawo natury - nazywa sie selekcja naturalna. Jak jestes idiota, to dlaczeo inni maja za Ciebie cierpiec. Jak wspominalem jestem liberalem i nie godze sie na to zeby ludzie cierpieli, a juz szczegolnie przez innych. Plan jest ogolnie realny z jednym ALE. Trzeba naprawde wielkiej odwagi i wielkiej woli politycznej zeby ruszyc ZUS i wprowadzic zdrowy rynek do ubezpieczen. ZUS to jest moloch ktory pozre dowolna ilosc kasy i nadal bedzie mial dlugi.

Cytat:
Napisany przez legion
Jak pokraczna teoria wystarczy bylo posluchac w jedynce depate z panem Niesiolwski i Rokita ktorzy nie mieli zadnych argumetow na temat tego co sie stalo
Znowu nie rozumiesz o czym mowisz. PO nie potrzebuje argumentow bo to nie oni zerwali rozmowy poprzez zerwanie dotychczasowych ustalen. Tlumaczyc ma sie PiS, bo tlumacza sie winni.

Cytat:
Napisany przez legion
a pan Rokita byl bardzo smutny bo nie dostal MSWiA ktore tak bardzo dla siebie chcial i dla Platwormy powiec po co im nawazniejszy resort w ministerstwie czemu tak go chca to juz nie chodzilo o marszalka
Po pierwsze Platformy a nie Platwormy. Po drugie w sprawie MSWiA trwaly negocjacje, kotore przerwal wybor marszalka i tak sie sprawa skonczyla. Dlaczego PO potrzebne jest MSWiA. Ano dlatego ze min. Sprawiedliwosci (ktore naturalnie PiSowi sie nalezy) + Sluzby specjalne (ktore sa w dyspozycji premiera) + MSWiA (ktore nie wiadomo dlaczego PiS chce zachowac dla siebie), daja taka wladze, ze codziennie mozna robic akcje typu zatrzymanie Modrzejewskiego i afera Orlen i nikt nie bedzie mial nic do powiedzenia. Tlumaczenie sie ze PO dostanie silowy resort MON jest po prostu przecudnie zabawne. MON nie ma zadnej wladzy, a poza tym wojsko podlega prezydentowi, wiec dlaczego mialby byc tam minister z PO. PO slusznie ma roszczenia co do MSWiA. Poza tym wybieg Marcinkiewicza jednoznacznie mowil ze lezy cos na rzeczy (chce dac PO min. Administracji ktore sztucznie by oderwal od MSW). Za wszelka cene nie chce dac im MSW. Czego sie tak boja?? A koalicja rozbila sie o marszalka a nie o MSWiA, bo negocjacje w tej drugiej sprawie TRWALY, a ta pierwsza zostala postawiona jako fakt dokonany.
Cytat:
Napisany przez legion
Napewno powiesz rownowaga tak tylko dla kogo moze dla ciebie bo nie dla mnie a zreszta cytowana przez mnie wypowiec Niesiolowskiego swiadczy o tym ze PO chodzi o realna wladze a nie o spoleczenistwo i co ty bedziesz sie tu wypowiadal jak niewiesz o co chodzi idziesz w zaparte popierajac ludzi dla ktorych wazniejsze sa stolki niz dobro panstwa.
Wypowiedz wewnetrznie sprzeczna. To ze partia chce miec dostep do wladzy, nie znaczy ze nie chce dbac o spoleczenstwo. Wrecz przeciwnie, wlasnie do dbania o spoleczenstwo potrzebna jest wladza. MSWiA ma charakter kontrolny dzialan partnera w sluzbach specjalnych i sprawiedliwosci - nie jest to skierowane przeciwko obywatelom.
Cytat:
Napisany przez legion
A nastepna sprawa jest prezydet ktory ma role reprezantywna a panstwem rzadzi chyba premier i rzad chyba tego uczyli cie w szkole bo z twoich wypowiedzi wnioskuje ze chyba troche cie tam jednak nie doluczyli .
Zgodnie z konstytucja najwyzsza wladze w naszym kraju sprawuje prezydent. Wiec to nie ja jestem tu niedouczony. Nawet gdyby sprawowal premier, co przeciez obaj sa z PiSu, podobnie jak marszalek ktory konstytucyjnie sprawuje druga role w panstwie po prezydencie. Premier ma tez duza wladze realna, jednak zauwaz, ze to prezydent przedstawia kandydata na premiera, a nie odwrotnie. Poza tym sam jeden prezydent ma sile 46 poslow, bo wetowanie ustawy mniej wiecej tyle znaczy. Mnostwo innych wyjatkowych zdarzen jak wojny, roznego typu stany, sa inicjowane z woli prezydenta. Poza tym w polityce zagranicznej to prezydent jest tym numer jeden wedlug zagraniczych ocen. Tzn prezydent spotyka sie z prezydentem Francji, z premierem UK, z kanclerzem Niemiec, prezydentem Rosji. Premier juz nie tak czesto. Poza tym premiera moze odwolac sejm, prezydentowi moze najwyzej pogrozic uchwala.

I naprawde zalosne w tym wszystkim jest to, ze czlowiek ktory nawet nie umie pisac poprawnie czepia sie mojej edukacji. No i w polaczeniu z demos kratos daje to wynik taki jaki mamy.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 27.10.2005 o godz. 09:15
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 09:46   #682
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na wstępie o kościołach - pisałem o nich po to, żeby pokazać skąd bierze się pozorne 70mld i dlaczego jest pozorne. (a propos - @banana - inwestycja z dyskoteką zwróci się za 20 lat - to że była takowa nie znaczy że właściciel za nią tyle zapłacił. Poza tym odsyłam do mojego wcześniejszego postu - 163, pierwsze zdanie - nie będziesz musiał szukać w gazetach skąd bierze się tak gigantyczna kwota).

Dobra przejde do meritum. Ja słyszałem tez taki cytat (mniej więcej): "Nie chodzi nam o liczbę ministerstw..." (Tusk lub Rokita) - jeżeli chodzi im o władzę to tylko w tym znaczeniu, że władza PiS jest niebezpieczna.
PiS ma pomysł na władzę a nie na rządzenie krajem tylko, że kampania wyborcza tego nie pokazała bezpośrednio, a między wierszami.
Przy takim układzie sił w rządzie ministerstwa, PiS będzie brał odpowiedzialność jedynie za to, aby skutecznie pociągnąc koalicjanta do odpowiedzialności i rozliczyć za ewentualne błędy. PO nie zależy na wystawieniu kozłów ofiarnych. mamy wiele przykładów, gdzie za własne decyzje rządzących leciały głowy innych. PiS twierdzi, że nie odda resortów "siłowych" bo ma pomysł na rządzenie nimi (na inne też miał - odsyłam do postu @joujoujou), a fakt jest taki, że na rządzenie takimi resortami pomysł monopartyjny już był.
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 09:47   #683
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
PIS bierze wszystko - czyżby kaczory robiły sobie z Polski swój prywatny folwark, a próby rozmów o koalicji to było tylko pod publiczkę?
Dobrze, że na nich nie głosowałem...
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/.../kraj_a_1.html
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 09:59   #684
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
no i sielanka

Cytat:
Napisany przez georg
[..]czyżby kaczory robiły sobie z Polski swój prywatny folwark[..]
hahaha, folwark drobiowy
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Nasi kandydaci na najwyszy stolek RP-kraj_a_1-3.f.jpg  
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 10:21   #685
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@pawelblu napisales cos takiego "widac ktora paria ma klase" popierwsze nie paria tylko partia kto tu ma klase jak wczoraj ujawnili zadania PO ktore zostaly wyslane przez Rokite do Marcinkiewicza gdzie PO chce dla siebie wiecej urzedow niz polowe no to juz jest LOL i beszczelne podejscie do polityki jezli wygrywa jakas partia to ona ma prawo do obejmowania gownych stanowisk moim zdaniem PO wogole niewie ze przegralo wybory na calej lini w dobrym obyczaju politycznym Tusk powinien sie podac do dymisi niewidze zadnej obcji dla niego.
Chyba wiadomo ze partia ktora wygrywa wybory rzadzi panstwem a jezeli zaklada koalicje to obejmoje najawazniejsze stanowiska.
Chodz PO dostalo tez bardzo wazne ministerstwa finansow i zdrowia jakos nie chca ich chociasz wczesniej mowili ze Pis niema na nie lekarstwa prosze niech uzdrowia gospodarke ale nie oni wola uzdrowic sluzby specialne i cala administrcje panstwa .
Zgodze sie z toba ze prezydet ma jakas tam wladze ale od rzadzenia jez premier i ministrowie oni beda pracowac nad uzdrowieniem jak to wszystcy mowia Polski.

Zalosny jestes ty potrafisz pisac pokazales klase jestes anlfabeta ja sie nie czepiam ludzi o pisownie jak niemam argumetow najpierw popatrz na swoja pisownie
a potem sie czepiaj innchy dla mnie jestes zwyklym pozerem ktory zjadl wszystkie rozumy spolczuje tobie i wszystkim twoim znajomym
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 10:35   #686
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Partia ktora wygrala wybory ma prawo skladac swoje propozycje, ale partia z mniejszym wynikiem ma prawo tej propozycji nie przyjac, tym bardziej jezeli rozmijaja sie one z dzialaniami partii skladajacej propozycje.

Skoro mowisz ze PO przegralo i porazka na calej linii i Tusk powinien podac sie do dymysji, to dlaczego jeszcze niedawno pisales ze powinien sie zgodzic na bycie marszalkiem. Poglady jak choragiewka? Typowe dla PiS.

Co do Twoich wycieczek na moj temat. Narazie prosze Cie o niewypowiadanie sie na moj temat i odwalenie sie ode mnie. Rowniez radze porzucic temat mojego rzekomego braku wychowania i edukacji. Narazie prosze. A poziom naszych wypowiedzi, edukacji i wychowania ocenia sobie czytelnicy.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 27.10.2005 o godz. 11:06
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 10:37   #687
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
przyglądam się i przyglądam - macie zdrowie
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 14:54   #688
raven66
dziobák [;
 
Avatar użytkownika raven66
 
Data rejestracji: 08.03.2002
Lokalizacja: KRáK/oFF
Posty: 273
raven66 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
znalazłem wczoraj wypowiedzi odnośnie RM i Rydzyka na katolickim (tak myślę) forum; autorem ich jest Andrzej Miszk, z tego co się zdążyłem przekopać - jezuita; jak widać nie wszyscy bałwochwalczo uwielbiają radio z ludzką twarzom nawet wśród tzw. kleru

wypowiedzi nie skupiają się jedynie na osobie tego chodzącego fenomenu co Trwa przed TV, ale są tam także teksty i o ostatnich wyborach - zawsze jednak z jakimś rydzykiem w tle

z góry zaznaczam - że polityka, szczególnie obecna, szeroko mnie grzeje i nie interesuje się tym za szczególnie - ani nie podskakuję z radości ani też nie psioczę i nie planuję (w najbliższym czasie) ucieczki do NZ; robię dalej swoje to co robiłem i cierpliwie dojrzewam do pewnych sytuacji; podane poniżej linki są jedynie wynikiem mojego "zainteresowania" sytuacją związaną z Rydzem i z RM

wyp. 1
wyp. 2
wyp. 3

przy okazji - kiedyś rzuciło mi się na uszy, że ponoć Rydzyk nie podlega władzy kościelnej i dlatego nie można mu nic zakazać - prawda li to, czy jedno plotka? bo sam już nie wiem, czy tolerowanie obecnej jego "działalności" przez resztę tzw. kościoła jest przejawem faktycznie - bezsilności władzy kościelnej, czy jedynie niechęcią do rozpdrapywania drażliwych tematów?
__________________
:: powered by Black Folk Szanty Metal ::
:: powered by Irish Folk ::
:: powered by Stary Port ::
raven66 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 15:10   #689
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
prosciej i szybciej powiedziec ze nie moga nic zrobic

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...gle&lr=lang_pl
pozycja nr 3
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 15:19   #690
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu

Co do Twoich wycieczek na moj temat. Narazie prosze Cie o niewypowiadanie sie na moj temat i odwalenie sie ode mnie. Rowniez radze porzucic temat mojego rzekomego braku wychowania i edukacji. Narazie prosze. A poziom naszych wypowiedzi, edukacji i wychowania ocenia sobie czytelnicy.
Ale ty jestes naprawde nie spelna rozumu sam sie mnie czepiasz a teraz odwracasz kota ogonem no jasne tak jak kazdy liberal piszesz nie do rzeczy i omijasz temat sam mowiles ze nie umiem pisac mozna powiedziec ze przygadal kociol garkowi .
Sam mnie poluczles ze nie pisze sie Platworma tylko Platforma a ci odpwiedzialem
pawelek ze nie pisze sie paria tylko partia

Ostatnio zmieniany przez legion : 27.10.2005 o godz. 15:24
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.