Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.06.2005, 23:00   #16
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ogolnie rowniez jestem niezadowolony z puli kandydatow i perspektywy wygranej Kaczora.
Osobiscie wydaje mi sie, ze lepiej jakby do drugiej tury wszedl jednak Tusk niz Borowski (obaj sa jedynymi kandydatami ktorych na zasadzie mniejszego zla biore pod uwage), poniewaz nie wiadomo jak zachowa sie centrum w glosowaniu lewica vs prawica. Za to wiadomo jak mniej wiecej zachowa sie lewica w glosowaniu prawica vs centrum.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.06.2005, 07:27   #17
miles
volleyball
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Lokalizacja: wyjechalem z PL a co :)
Posty: 454
miles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kurde rzeczywiscie piękne plony wyrosły tych politów. Az nie wiem co jest jest plewem

Chyba.. Prawy człowiek Lewicy
__________________
nie bylo mnie od 2008 smieszne
miles jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 07:38   #18
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
co zadziwiające. Zawsze moi rodzice a co za tym idzie ja mieli poglądy prawicowe, spośród tych kandydatów wybrałbym jak najbardziej Borowskiego, który jak wiadomo z prawicy się nie wywodzi.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 07:41   #19
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A gdzie Stan

W lipcu zapewne dojdzie Cimoszewicz, bo wśród tych cymbału trudno by było znaleźć kierownika PGR'u.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 07:46   #20
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja jeszcze nie moge głosować . Najlepiej jakby Kwaśniewski został jeszcze 5 lat - ale co zrobić
Myśle, że jakbym ja głosował wybrałbym Borowskiego
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 08:06   #21
sc0rpi0
Kibic żużla :)
 
Avatar użytkownika sc0rpi0
 
Data rejestracji: 07.12.2004
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 775
sc0rpi0 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja teraz będe głosował dopiero pierwszy raz na prezydenta. O ile wcześniej gdy nie mogłem głosować miałem jakiś swoich kandydatów to teraz kiedy mogę to żadnego sensownego prezydenta tu nie widzę Ale zagłosowćż pójde na pewno. Pewnie tą samą metodą co każdy - mniejsze zło
__________________
sc0rpi0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 08:08   #22
mello
m3llO
 
Avatar użytkownika mello
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 448
mello w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mój głos zostanie oddany na Relige !! Polsce starczy już niedoszłych magistrów ! Czas na osoby które są porządnie wyszktałcone i w rozsądny sposób będą kierowac losami naszego kraju ...
__________________
mello jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 08:13   #23
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mello
Mój głos zostanie oddany na Relige !! Polsce starczy już niedoszłych magistrów ! Czas na osoby które są porządnie wyszktałcone i w rozsądny sposób będą kierowac losami naszego kraju ...
A w jaki sposób niedoświadczony w polityce lekarz może rządzić tak po******onym krajem jak Polska?? Wczoraj oglądałem program Lisa na Polszmacie i wypowiadali się Nałęcz, Rokita, Kaczyński i właśnie Religa. Facet wogóle nie ma pojęcia o polityce. Partie zmienia jak rękawiczki jak również orientacje polityczne. Niech lepiej pozostanie przy tym za co go wszyscy cenią tj. ratowanie zycia ludzkiego, a nie ośmiesza się w tej naszej brudnej skorumpowanej polityce. Facet nie ma poprostu siły przebicia.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 08:35   #24
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
A w jaki sposób niedoświadczony w polityce lekarz może rządzić tak po******onym krajem jak Polska?? Wczoraj oglądałem program Lisa na Polszmacie i wypowiadali się Nałęcz, Rokita, Kaczyński i właśnie Religa. Facet wogóle nie ma pojęcia o polityce. Partie zmienia jak rękawiczki jak również orientacje polityczne. Niech lepiej pozostanie przy tym za co go wszyscy cenią tj. ratowanie zycia ludzkiego, a nie ośmiesza się w tej naszej brudnej skorumpowanej polityce. Facet nie ma poprostu siły przebicia.
Zgadzam sie, tez ogladalem ten program... Religa wypadl dosc miernie i koslawo w sprawach politycznych, metlil sie w odpowiedziach... polityk z niego nie bedzie... jakos mialem wrazenie ze to kolejna marionetka wylozona przez nieznanych mi lobbystow... szczerze mowiac nie ma godnego kandydata a "kambek" Tyminskiego to juz wogole paranoja
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 09:13   #25
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
mam wybory głęboko w d...pie.
każdy kolejny oszołom obiecuje złote góry, a potem ma gdzieś wyborców.
jedyne co ich interesuje, to nakraść przez kadencję ile wlezie i załatwić sobie i rodzince ciepłe posadki.

ps. nie wiem, czy wiecie, ale nasze (p)osły po cichu pracują nad ustawą emerytalną dla siebie.
każdy dostawałby ~2000 zł/m-c


dopóki nie zmieni się sytem wyborczy w polsce (głosy na osoby, nie partie), prezydent będzie marionetką.
no bo de facto, co on może?
vetować ustawy, rozwiązać sejm?

w usa prezydent ma bardzo silną pozycję.
ale tam kultura osobista i mentalność polityków jest całkiem inna.
może następne pokolenie dożyje normalnych rządów, dla których dobro kraju a nie partii będzie sprawą nadrzędną.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 09:22   #26
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez woitas
mam wybory głęboko w d...pie.
każdy kolejny oszołom obiecuje złote góry, a potem ma gdzieś wyborców.
jedyne co ich interesuje, to nakraść przez kadencję ile wlezie i załatwić sobie i rodzince ciepłe posadki.

ps. nie wiem, czy wiecie, ale nasze (p)osły po cichu pracują nad ustawą emerytalną dla siebie.
każdy dostawałby ~2000 zł/m-c


dopóki nie zmieni się sytem wyborczy w polsce (głosy na osoby, nie partie), prezydent będzie marionetką.
no bo de facto, co on może?
vetować ustawy, rozwiązać sejm?

w usa prezydent ma bardzo silną pozycję.
ale tam kultura osobista i mentalność polityków jest całkiem inna.
może następne pokolenie dożyje normalnych rządów, dla których dobro kraju a nie partii będzie sprawą nadrzędną.
otóz to od jakis nastu lat zawsze idzie sie wybierac mniejsze zło bo kandydata na ktorego z czystym sumieniem by sie glosowalo jeszcze niebylo:/
a i tak jak sie koles dorwie do koryta to po czasie machloje mattactwa i kolesiostwo wychodzi:/
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 09:26   #27
mello
m3llO
 
Avatar użytkownika mello
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 448
mello w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
A w jaki sposób niedoświadczony w polityce lekarz może rządzić tak po******onym krajem jak Polska?? Wczoraj oglądałem program Lisa na Polszmacie i wypowiadali się Nałęcz, Rokita, Kaczyński i właśnie Religa. Facet wogóle nie ma pojęcia o polityce. Partie zmienia jak rękawiczki jak również orientacje polityczne. Niech lepiej pozostanie przy tym za co go wszyscy cenią tj. ratowanie zycia ludzkiego, a nie ośmiesza się w tej naszej brudnej skorumpowanej polityce. Facet nie ma poprostu siły przebicia.
Mimo , iż może jego doświadczenie związane z polityką nie jest zbyt duże , to i tak uważam , że jest świetnym kandydatem ! I to właśnie z tego powodu , że nie spędził całego życia w jakiejś pratii tak jak np. prezydent Kwaśnewski czy były premier Leszek Miller , tylko zajmował się normlnym życiem (w tym przypadku życiem związanym z medycyną) i jego osiągnięcia w tej dziedzinie są dość spore ! Czym może się pochwalić p. Kwaśniwski? Przed objęciem stołka prezydenta? piosenka "olek olek wygraj"?? Religa zna życie sądze , że może zrobić wiele dobrego np. znaleźć konstruktywne rozwiązania związane z marnym wizerunkiem Polskiej Służby Zdrowia !! Zresztą sądze , że tematy polityczne w naszym kraju to temat rzeka i każdy znas ma inne doświadczenia związane z nim !! Ja zdecydowanie zostane przy Relidze !!

pzdr !
__________________
mello jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 09:37   #28
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
"placka" kaczynskiego homofoba z panstwem policyjnym...?
giertycha nawiedzonego?
tyminskiego z indianskimi wizjami?
cimoszewicza polityczne zombie?
walese tez zombie, ale w mocno posunietym rozkladzie?

nie ma na kogo...
Madre slowa ale cos trzeba wybrac.
Zawsze mozna wybrac mniejsze zlo bo cimek mam nadzieje ze w przed biegach juz przegra a tymek to pajac jakich malo niema co mowic o bolku ten to dopiero jest pajac skoleji kaczka z bratem moon ukradli a co do giertych to ma manie przesladowcza
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 09:46   #29
marky
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.10.2002
Lokalizacja: Tychy
Posty: 58
marky zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Urząd prezydenta w naszym kraju wiąże się przeważnie z obowiązkami reprezentacyjnymi za granicą. Ma słaby wpływ na bieżące sprawy aczkolwiek do niego nalezy ostateczny głos przy zatwierdzaniu uchwał (pomijając oczywiście inne możliwości prawne omijające veto prezydenckie).
Kłamią Ci którzy piszą o cudownym ozdrowieniu Polski po wygranej. Z prostej przyczyny, u nas liczy sie premier, rząd. Prezydent jest na końcu. Taki jest porządek ustawodawczy i wykonawczy.
Jedyną osobą szerzej znaną za granicą - oprócz Wałęsy - jest Cimoszewicz jako były minister spraw zagranicznych, który sprawował ten urząd w chwilach najbardziej ważnych dla Polski w ostatnich latach.
Giertych, Lepper, Bochniarz Kaczyński, Religa?? Tyle lat demokracji i nie stać nas porządnego kandydata??
Sorry ale kontynuację stylu sprawowania urzędu prezydenta może zapewnić jedynie Cimoszewicz (na niego stawiam) lub Borowski (niestety obaj z lewicy).
__________________
8)
marky jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 10:06   #30
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
mam wybory głęboko w d...pie.
każdy kolejny oszołom obiecuje złote góry, a potem ma gdzieś wyborców.
jedyne co ich interesuje, to nakraść przez kadencję ile wlezie i załatwić sobie i rodzince ciepłe posadki.
No a ja mimo wszystko nie mam ich głęboko w dupie. Prawo głosu to najpotężniejsza broń, jaką w państwach o ustroju demokratycznym raz na kilka lat dostają do ręki wyborcy i grzechem moim zdaniem jest z niej nie skorzystać. Czasami się zastanawiam czy niska frekwencja w czasie wyborów nie jest jedną z tych rzeczy, która napędza w tym kraju większość tych nielegalnych politycznych praktyk. Po prostu taki prezydent elekt czy poseł nie czuje na sobie tego ciężaru (wybrało mnie kilka milionów ludzi lepiej żebym ich nie zawiódł).


Cytat:
Napisany przez woitas
w usa prezydent ma bardzo silną pozycję.
ale tam kultura osobista i mentalność polityków jest całkiem inna.
może następne pokolenie dożyje normalnych rządów, dla których dobro kraju a nie partii będzie sprawą nadrzędną.
Tak się zastanawiam czy naszemu krajowi nie jest potrzebna teraz taka postać jak Piłsudski rządy autorytarne, ale człowieka, który myśli przede wszystkim o działaniu dla dobra kraju nawet za cenę niewielkiego ograniczenia wolności.
A co do polityków nie wydaje mi się żeby w Stanach i w każdym innym kraju kultura osobista polityków była inna (wystarczy prześledzić jak załatwiano senatorów, którzy chcieli wprowadzić ograniczenia w handlu bronią na terenie USA) a mentalność owszem jest inna.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.