Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.06.2005, 10:15   #31
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Moj pretendent, nazywa sie:
Niemamzadnego INiewidzetakowego
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.06.2005, 10:38   #32
nowygiena
Aopenowiec
 
Avatar użytkownika nowygiena
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 262
nowygiena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja za pięć lat będę chyba startował !
Oto mój wstępny program wyborczy :
1.Rozbudowa wytwórni win
2.Izba wytrzeźwień dla każdego
3.Agencja towarzyska na każdym osiedlu
4.Wesołe miasteczkow w każdym mieście -wstęp wolny do 16 lat
5.Piwo tańsze o 99%
6.Płyty TDK+ po 10 gr
7.Żadnych zabezpieczeń na płytach cd,dvd itp
8.Karana jazda po spożyciu alkoholu dopiero od 6 promili
9.Darmowa szkrzynka pocztowa o pojemności 100GB dla każdego bez ograniczeń

Kompletuję sztab wyborczy.Osoby z wyrokami powyżej 10 lat mają pierwszeństwo ! ! !
Narazie mam tylko email do korespondencji :

giena@rozpierdala.net

Ostatnio zmieniany przez nowygiena : 17.06.2005 o godz. 11:09
nowygiena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 10:49   #33
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nowak na prezydenta
Dołączone obrazki
Nasi kandydaci na najwyszy stolek RP-nowakd.jpeg 
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 10:51   #34
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
rodzynek na prezydenta
Dołączone obrazki
Nasi kandydaci na najwyszy stolek RP-rydzyk_2.jpg 
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 11:06   #35
MQs
Poważny używkownik
 
Avatar użytkownika MQs
 
Data rejestracji: 16.02.2005
Lokalizacja: Manowce Zdrój
Posty: 389
MQs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No kandydaci piękni się szykują. Poogladam studia wyborcze moze znajdę miniejsze zło. Poza tym, prezydent dla mnie powinien być przede wszystkim rozsądnym dyplomatą - widze trzech na razie: Cimoszewicz, Borowski i Religa (w tej kolejności).

No gdyby San Andreas Lepper wygrał to módlmy się żeby złóż ropy w Polsce nie odkryto bo USA by najechało na bank
__________________
MQs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 11:34   #36
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Johnny Knoxville na prezydenta!!!!
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 11:50   #37
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez mp666
rodzynek na prezydenta
Gdyby w Polsce prezydentem zostal ksiadz, to by Europa zrobilaby z nas rezerwat przyrody.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 12:27   #38
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez *Vojtas*
[...] Prawo głosu to najpotężniejsza broń, jaką w państwach o ustroju demokratycznym raz na kilka lat dostają do ręki wyborcy i grzechem moim zdaniem jest z niej nie skorzystać [...]
demokracja u nas jest tylko na papierze.
w demokratycznym kraju jest wolność słowa, wolność poglądów i konkurencji.
u nas jakoś tego nie zauważyłem.

przykłady:
- pedzie zapowiedzieli zorganizowanie imprezki na ulicy warszawy. kaczuś gimnastykował się jak mógł, żeby do tego nie dopuścić
- próby nałożenia kagańca prasie po seriach niekorzystnych artykułów o niejasnych powiązaniach polityków z biznesem
- 3/4 obywateli RP jest za przywróceniem kary śmierci. do tej pory nic w tym kierunku sejm nie poczynił
- wszelkie sondaże wskazywały, że Kwach nie powinien jechać do Moscow.
olał głosy swoich wyborców i pojechał. zakończyło się to kompromitacją naszego kraju
- wyjazd polskich żołnierzy do iraku wbrew zdecydowanej woli rodaków
-aborcja - większość obywateli jest za złagodzeniem ustawy antyaborcyjnej. swoją drogą, klechy też skutecznie zapalają do boju moherowe berety. dlatego polsce bliżej do państwa kościelnego, niż demokratycznego
- NFZ i ich limity - na etacie ma chyba jasnowidzów, którzy przewidują, ilu będzie w danym roku chorych. zapomnieli chyba, że każdy ma mieć zagwarantowane bezpłatne leczenie.
jeszcze jeden łapiński i będziemy się leczyć u znachorów
- obowiązkowa służba wojskowa - w demokratycznym kraju nie zmusza się obywatela do działania wbrew swoim przekonaniom
- w tym pseudodemokratycznym kraju za obicie mordy włamywaczowi we własnym domu pójdę JA siedzieć

etc etc etc mógłbym pisać pisać i pisać...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 13:04   #39
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
no i jak tu wybierać
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 13:29   #40
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
demokracja u nas jest tylko na papierze.
w demokratycznym kraju jest wolność słowa, wolność poglądów i konkurencji.
u nas jakoś tego nie zauważyłem....
Nie przesadzajmy, że w tym kraju nie ma wolności słowa i poglądów. Przykłady, które dałeś świadczą raczej nie o braku demokracji tylko o bardzo słabej jej jakości, o czym doskonale wiem, bo przecież żyję też w tym kraju i widzę, co się czasami dzieje.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 13:40   #41
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
- 3/4 obywateli RP jest za przywróceniem kary śmierci. do tej pory nic w tym kierunku sejm nie poczynił
- wyjazd polskich żołnierzy do iraku wbrew zdecydowanej woli rodaków
- NFZ i ich limity - na etacie ma chyba jasnowidzów, którzy przewidują, ilu będzie w danym roku chorych. zapomnieli chyba, że każdy ma mieć zagwarantowane bezpłatne leczenie.
jeszcze jeden łapiński i będziemy się leczyć u znachorów
- obowiązkowa służba wojskowa - w demokratycznym kraju nie zmusza się obywatela do działania wbrew swoim przekonaniom
Demokracja z definicji nie moze stac ponad prawem do zycia. Tzn zdrowa, cywilizowana demokracja nie zawsze polega na tym ze wiekszosc ma racje, niezaleznie od tego co to jest za racja i jakiej sprawy dotyczy. Gdyby tak bylo to nie istnialyby mniejszosci. Takze to ze 25% ludzi jest przeciwko karze smierci jest dobrym powodem do tego zeby sie nad tym jeszcze zastanowic. Tzn 3/4 poparcia w takiej sprawie jak kara smierci IMO nie jest koniecznie gwarantem 'demokratycznie slusznego' rozwiazania, choc jest oczywiscie powodem do powaznych debat, ktore sie odbywaja i dobrze, bo sprawa jest nie bez znaczenia.

Wyjazd polskich zolnierzy - trudno powiedziec. Trzeba by dokladnie przeanalizowac sytuacje miedzynarowa ktora wtedy byla. Obywatele sa z reguly przeciwko wojnie, bo nie znaja wiekszosci faktow. Ale powiem szczerze - gdyby wladze wysylajace wojsko w tamtym czasie mialy dziesiejsza wiedze, to uznalbym to za zdecydowanie zla decyzje (sfalszowany raport brytyjski i miotajacy sie w 'zeznaniach' sekretarz stanu USA przedstawiajacy 'niby dowody', ktore nie mialy pokrycia w rzeczywistosci).

Bezplatna opieka zdrowotna i obowiazkowe ubezpieczenie to IMO nie jest rozwiazanie demokratyczne, bo konczy sie to tak jak widac - tzn placi sie kase, a dostaje sie byle co. Skladek powinno nie byc, a szpitale powinny konkurowac o pacjenta z ktorym bedzie przychodzila gotowka, a nie na odwrot.

Obowiazkowa sluzba wojskowa wcale nie przyczy idei demokracji. Coprawda jej obecna forma (w zasadzie ta ktora byla, bo podobno zmiany juz sa) nie do konca oddawala idee obowiazkowej sluzby wojskowej w panstwie demokratycznym, ale ogolnie pomysl nie jest zly. Tylko trzebaby to dobrze zorganizowac.

Cytat:
Napisany przez Lukash
ja tam bede gloswal za Kaczynskim, dobrze ze sie nie zgodzil na ta parade,..bo ona zagrazala bezpieczenstu,...i jeszcze policja w tym przypadku mnie smieszy bo torowala ona droge nielegalnej paradzie zamiast ja zablokowac nie rozumiem tego
Za to ja rozumiem. Mlodziez Wszechpolska to jest pierwsza w szeregu organizacja do delegalizacji - kto dal im prawo do samosadow !! Ta organizacja to obecnie najniebezpieczniejsza bojowka w Polsce, ktora zaskakujaco czesto wystepuje w otoczeniu pseudokibicow i dresiarzy (ktorzy musieli sie wyniesc ze stadionow, bo poziom zabezpieczen jest coraz wyzszy) wymierzajac 'sprawiedliwosc' wedle uznania.

A Kaczynski zlamal Ustawe Zasadnicza, wiec to jest pokaz nielegalnosci.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 17.06.2005 o godz. 13:45
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 13:43   #42
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja tam bede gloswal za Kaczynskim(wydaje mi sie ze to jest najlepszy kandydat ze startujacych, a po za tym mam podobne poglady co on), dobrze ze sie nie zgodzil na ta parade,..bo ona zagrazala bezpieczenstu,...i jeszcze policja w tym przypadku mnie smieszy bo torowala ona droge nielegalnej paradzie zamiast ja zablokowac nie rozumiem tego
P.S. Moze dodasz do tematu sonde z kandydatami..zobaczymy jakie wyniki beda
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 14:09   #43
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Najrozsadniejszy wydaje mi sie Donald Tusk, choc moge sie oczywisice mylic... Co do Lecha Kaczynskiego i veta w sprawie parady rownosci - zgadzam sie! Przyznaje otwarcie - nie dopuszcze do sytuacji gdy wyjde na starosc na spacer do parku z zona i dzieckiem i z takimz samym dzieckiem wyjdize na psacer para facetow, albo nawet faceci bez dziecka trzymajac ysie za reke i namietnie calujacy. Gdy to widze chce mi sie wymiotowac i paranoja jest ze jedyny trzezwy poglad w tej sprawie ma tak skrajna organizacja jak "Mlodziez Wszechpolska", no ale coz...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 14:33   #44
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
mozna by zrobic z tego topica ankiete.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 14:44   #45
Lukash
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Lukash
 
Data rejestracji: 27.07.2004
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 581
Lukash zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
A Kaczynski zlamal Ustawe Zasadnicza, wiec to jest pokaz nielegalnosci.
Co do Młodziezy Wszechpolskiej nie bede sie wypowiadal bo ja na tej paradzie zadnej agresji z ich strony nie widzialem,...a co do zlamania przez Kaczynskiego prawa to jest to kwestia dyskusyjna,...poniewaz jezeli prada jest gorszaca i ma podtekst seksualny, a po za tym jest zagrozeniem dla miasta,..poniewaz moga wybuchnac jakies stracie miedzy zwolennikami i przeciwnikami moze prezydent miasta zakazac takiej demonstracji i tak walsnie uczynil. Bardzo duzo wiekszosc jest przeciw takiej demonstrancji.

Donald Tusk...to jest czlowiek nijaki on nic nie pokazuje nie wiem nawet jakie wartosci wyznaje zaczym jest a czemu sie sprzeciwia,...zadnych konkretow z jego strony.
__________________
Good morning. Nice breasts, by the way.
Lukash jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.