Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.06.2005, 14:51   #46
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Wiesz, to czy ktos jest katolikiem czy satanistam, czy walczyl na wojnie czy tez nie, czy jest pro czy anty homoseksualny nie jest dla mnie najwazniejsze... Za istotna kwestie uznaje natomiast wyksztalcenie i wiedze ogolna danego kandydata bo czlowiek z bogatym rozeznaniem na roznych polach edukacji bedzie potrafil dac sobie rade zarowno z sytuacja finansowa kraju jak i jego mieszkancow. Bedzie umial podejmowac dobre decyzje i zateirdzac tylko takie propozycje ktore przyczynia sie dla rozwoju Polski.
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.06.2005, 14:56   #47
nowygiena
Aopenowiec
 
Avatar użytkownika nowygiena
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 262
nowygiena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
Najrozsadniejszy wydaje mi sie Donald Tusk, choc moge sie oczywisice mylic... Co do Lecha Kaczynskiego i veta w sprawie parady rownosci - zgadzam sie! Przyznaje otwarcie - nie dopuszcze do sytuacji gdy wyjde na starosc na spacer do parku z zona i dzieckiem i z takimz samym dzieckiem wyjdize na psacer para facetow, albo nawet faceci bez dziecka trzymajac ysie za reke i namietnie calujacy. Gdy to widze chce mi sie wymiotowac i paranoja jest ze jedyny trzezwy poglad w tej sprawie ma tak skrajna organizacja jak "Mlodziez Wszechpolska", no ale coz...
A może jeszcze tak być ,że będzie facet+facet+dziecko+KOZA(np)
Reputka poszła.Oczywiście pozytywna!
__________________
Kiedy będzie BLONDdisc 5 ? ? ?
nowygiena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 15:01   #48
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nowygiena
facet+facet+dziecko+KOZA
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 15:14   #49
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ja tylko jeszcze chcialbym dodac, ze z nietolerancji powstal oboz w oswiecimiu.
a tego txt o kozie to nie bede komentowal.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 15:16   #50
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Przyznaje otwarcie - pod tym wzgledem jestem zdecydowanie NIETOLERNACYJNY i taki pozostane. Nie kaze ic hzamykac w obozach, niech politycy sami cos wymysla - od tego sa!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 15:26   #51
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X.666
... Co do Lecha Kaczynskiego i veta w sprawie parady rownosci - zgadzam sie! Przyznaje otwarcie - nie dopuszcze do sytuacji gdy wyjde na starosc na spacer do parku z zona i dzieckiem i z takimz samym dzieckiem wyjdize na psacer para facetow, albo nawet faceci bez dziecka trzymajac ysie za reke i namietnie calujacy. Gdy to widze chce mi sie wymiotowac i paranoja jest ze jedyny trzezwy poglad w tej sprawie ma tak skrajna organizacja jak "Mlodziez Wszechpolska", no ale coz...
A wolisz zeby dowiedzial sie o tym z internetu np. na GG w rozmowie z jakims facetem probujacym go poderwac ??
Dziecko musi rozumiec swiat jezeli ma w nim zyc. A tlumaczyc go powinni rodzice. Im wczesniej tym lepiej, bo potem moga juz nie miec okazji ...
Cytat:
Napisany przez Lukash
Co do Młodziezy Wszechpolskiej nie bede sie wypowiadal bo ja na tej paradzie zadnej agresji z ich strony nie widzialem,...a co do zlamania przez Kaczynskiego prawa to jest to kwestia dyskusyjna,...poniewaz jezeli prada jest gorszaca i ma podtekst seksualny, a po za tym jest zagrozeniem dla miasta,..poniewaz moga wybuchnac jakies stracie miedzy zwolennikami i przeciwnikami moze prezydent miasta zakazac takiej demonstracji i tak walsnie uczynil. Bardzo duzo wiekszosc jest przeciw takiej demonstrancji.
Kilku demonstrantow zostalo rannych z powodu lecacych w ich strone kamieni rzucanych przez MW.
A jezeli Kaczor nie jest w stanie zabezpieczyc dwutysiecznej parady w dwumilionowym miescie to niech zrezygnuje z urzedu. Policja bez jego blogoslawienstwa poradzila sobie bardzo dobrze, wiec Kaczor sciemnial z tym zagrozeniem.
Cytat:
Napisany przez Lukash
Bardzo duzo wiekszosc jest przeciw takiej demonstrancji.
Wiekszosc czego ?? Zakonnic ?? Bo wiekszosci Polakow i warszawiakow nie przeszkadzala ta parada (zreszta z tego co mowili ludzie z ulicy spontanicznie dolaczali sie do tej parady).
Cytat:
Napisany przez mp666
ja tylko jeszcze chcialbym dodac, ze z nietolerancji powstal oboz w oswiecimiu.
a tego txt o kozie to nie bede komentowal.
A z tym Oswiecimiem to troche przegioles w druga strone.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 15:34   #52
nowygiena
Aopenowiec
 
Avatar użytkownika nowygiena
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 262
nowygiena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Fajna dyskusja.Jeszce pewnie 10 postów i dyskusja ta zakończy się wojną LG vs LITEON.Pewne jak w banku.
__________________
Kiedy będzie BLONDdisc 5 ? ? ?
nowygiena jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 16:27   #53
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
A z tym Oswiecimiem to troche przegioles w druga strone.
dla mnie nietolerancja to nietolerancja, w stanach tepili czarnych, niemcy tepili wszystkich, u nas kazdy ma kogos na kim sie moze wyzywac.
nic sie nie dzieje dopoki nienawisc to tylko margines i jakis nawiedzony nazista, nie bedzie podsycal nienawisci do innych.
kazdy moze byc homofobem, rasista czy czymkolwiek innym, ale nie prezydent !! nawet jesli jest to nie moze tego pokazywac w tak ordynarny sposob jak giertych i kaczynscy, przecierz oni chca nas reprezentowac na swiecie !!
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 16:40   #54
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
A Kaczynski zlamal Ustawe Zasadnicza, wiec to jest pokaz nielegalnosci.
Jak złamał Stwierdził, że nie może zapewnić bezpieczeństwa paradzie, tak więc nie wyraził zgody - i tu zrobił bardzo dobrze. Miał do tego jak największe prawo. A że polska policja działa jak działa to już inna historia. Z tego całego cyrku wynika jedno: homoseksualiści mają większe prawa od zwykłego hetero. A dlaczego Zwykłego człeka za BYLE CO uwalą, a ci jakby niby nic sobie wszystko robią i nawet ich smurfy chronią - bez przesady...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 16:49   #55
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
Jak złamał Stwierdził, że nie może zapewnić bezpieczeństwa paradzie, tak więc nie wyraził zgody - i tu zrobił bardzo dobrze...
W takim razie sklamal (co za tym idzie zapewne zlamal odpiwednie przepisy), bo bez wiekszego problemu mogl zapewnic.

WOLNOŚCI I PRAWA POLITYCZNE

Art. 57.

Każdemu zapewnia się wolność organizowania pokojowych zgromadzeń i uczestniczenia w nich. Ograniczenie tej wolności może określać ustawa.


Ciekawe co mowi ustawa ... Watpie zeby byl tam zapis ze prezydent miasta moze wedle woli decydowac kto moze a kto nie moze.

Jest cos takiego:
http://www.mgip.gov.pl/Dialog+Spolec...gromadzeniach/

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 17.06.2005 o godz. 16:56
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 17:00   #56
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja powiem tylko tyle: ludzkosci w XX wieku zaczelo doslownie OPDIER**ALAC........

zebym nawet durnej gazety nie mogl otworzyc zeby nie zobaczyc polnagiej babki itd. itdp. to juz jest paranoja...... nie zebym mial cos przeciwko nagosci itd. ale jakies granice musze byc

a gejowstwo i lesbijstwo oraz eutanazja + aborcja + co tam jeszcze chcecie to wlasnie wg. mnie jest wynikiem tego ODPIER**OLENIA.......

cos sie ludzie za wolni robia...........
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 17:37   #57
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
Jak złamał Stwierdził, że nie może zapewnić bezpieczeństwa paradzie, tak więc nie wyraził zgody - i tu zrobił bardzo dobrze. Miał do tego jak największe prawo. A że polska policja działa jak działa to już inna historia. Z tego całego cyrku wynika jedno: homoseksualiści mają większe prawa od zwykłego hetero. A dlaczego Zwykłego człeka za BYLE CO uwalą, a ci jakby niby nic sobie wszystko robią i nawet ich smurfy chronią - bez przesady...
Witam !
Dużo racji @kraluk
Ja tam nie mam ogólnie nic przeciwko homo itd. ale denerwuje mnie, jak oni robią z siebie wielkich męczenników, wielce prześladowanych i sądzą, że należą im się specjalne prawa.
To samo tyczy się tzw. równouprawnienia - jestem za tym, uważam, ze na przykład kobieta może wykonywać raczej "męskie" prace, a facet być na urlopie wychowawczym. Ale jak widzę, te feministki, co chciały by doprowadzić chyba do sytuacji ze znanego filmu, to ....
Pozdrawiam
ro29

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 18.06.2005 o godz. 00:09
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 19:07   #58
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://www.wp.pl/r/3O1169
Wojewoda uchylil decyzje Kaczora. Parada byla legalna.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 21:30   #59
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Predi i @M@X.666

zgadzam sie z Wami

nie mam zamiaru tlumaczyc swoim dzieciom dlaczego sa "inne" bo ich mamusia nie jest facetem
odpier*ala ludziom juz na maxa

Cytat:
Napisany przez Pawelblu
(...)
Bo wiekszosci Polakow i warszawiakow nie przeszkadzala ta parada (zreszta z tego co mowili ludzie z ulicy spontanicznie dolaczali sie do tej parady).
(...)
a co, pytales ta wiekszosc? juz nawet warszawiakow a nie polakow
ciekawe gdzie sa jakies badania dotyczace tej parady, oprocz tych zawartych w jakichs gazetach typu "NIE" czy "Gej&Lesba"

to ze jacys ludzie spontanicznie sie dolaczali to gejoparady nie oznacza poparcia wiekszosci, ilu sie nie przylaczylo

mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale wydaje mi sie ze jednak polak to jest taki zakompleksiony europejczyk- ma nalepke nietolerancyjnego "kleroslucha" wiec chcac byc europejczykiem pelna geba poprze kazda nowoeuropejska mode - nawet calujacych sie gladkonogich pieknisiow na laweczce w parku kolysajacych wozek z ich "dzieckiem", ktore raczej na normalne zycie szans nie ma

bycie gejem zaczyna byc trendy, niedobrze sie robi
niech sie caluja, pieszcza i pier*ola ale ja nie chce na to patrzec, i bynajmniej nie mam ochoty zyc w spoleczenstwie tolerujacym dewiacje zagrazajace innym ludziom jak tylko samym chorym (gejom i lesbom), bo zagrazajace najbardziej bezbronnym - czyli np. adoptowanym dzieciom
takie dziecko nie ma szans byc normalne, chyba ze tego chcemy - ze homo bedzie norma

kaczora nie lubie za jego charakter, ale nie wykluczam ze bede na niego glosowal, wiele jego pogladow wydaje mi sie sluszne, ciekawe jaka bylaby ich realizacja
homofobia to dla mnie jego zaleta - dostrzega zagrozenie i probuje z walczyc (nie z gejami ale z normalizacja tej choroby)

@nowygiena
w wojnie LG vs LiteOn stawiam na litka
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2005, 23:06   #60
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
...mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale wydaje mi sie ze jednak polak to jest taki zakompleksiony europejczyk- ma nalepke nietolerancyjnego "kleroslucha" wiec chcac byc europejczykiem pelna geba poprze kazda nowoeuropejska mode - nawet calujacych sie gladkonogich pieknisiow na laweczce w parku kolysajacych wozek z ich "dzieckiem", ktore raczej na normalne zycie szans nie ma...
Nawet bardziej wyedukowana (w sensie cywilizacyjnym) czesc polskiego spoleczenstwa mysli o radykalach tak jak napisales (zakompleksione, nietolerancyjne "klerosluchy"). I bardzo slusznie. Jak tak czytam niektore wypowiedzi to z tolerancja nie maja one nic wspolnego.
Polskie prawo zabrania adopcji dzieci przez pary homoseksualne, wiec sytuacja o ktorej piszesz w obowiazujacym stanie prawnym jest nierealna.
Cytat:
Napisany przez pykson
a co, pytales ta wiekszosc? juz nawet warszawiakow a nie polakow
Wydaje mi sie ze gdzies publikowali takie badania, ale nie jestem tego pewien. Przyjmijmy ze wydaje mi sie ze wiekszosc warszawiakow nie jest jej przeciwna na podstawie wrazenia z rozmow w ktorych uczestniczylem (choc fakt faktem, glownie byly one przeprowadzane wsrod znajomych studentow, a w srodowisku studenckim sfrustowanych homofobow jest z tego co zauwazylem dosc malo).
Cytat:
Napisany przez pykson
bycie gejem zaczyna byc trendy, niedobrze sie robi
niech sie caluja, pieszcza i pier*ola ale ja nie chce na to patrzec, i bynajmniej nie mam ochoty zyc w spoleczenstwie tolerujacym dewiacje zagrazajace innym ludziom jak tylko samym chorym (gejom i lesbom), bo zagrazajace najbardziej bezbronnym - czyli np. adoptowanym dzieciom
takie dziecko nie ma szans byc normalne, chyba ze tego chcemy - ze homo bedzie norma
Co oznacza bycie gejem rozumie tylko gej. Watpie zeby byla to kwestia 'trendy' patrzac na zlowieszcze podejscie innych.
Oczywiscie nikt nie bedzie sie pier*olic na ulicy, tak samo jak nie moga tego robic osoby heteroseksualne - jest to zabronione.
Te jak to nazwales 'dewiacje' nikomu nie zagrazaja. Mniejszosci seksualne nigdy nikomu nic nie narzucaly. To wiekszosc heteroseksualna zachowuje sie agresywnie (rowniez nazywanie homoseksualistow dewiantami i ludzmi chorymi ).
I jeszcze raz - pary homoseksualne nie maja prawa do adopcji w tym kraju.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.