Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.09.2002, 23:40   #16
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=&gt; napisa***322;(a)
PROSZE - nie piszcie 'krytykój'...

PROSZE...

...ciach
8) :-D :-D :-D :-D :-D

Nio - już widziałem na tym forum różne "wypominki" - ale teraz tych co nie piszą konkretnie o co chodzi upomina member z 11-ma postami na kontku. No, no...

A ja na regulamin wcale nie czekam. M.in. dlatego, że będzie tam zapisane, że dane membera mogą zostać podane do pub wiadomości w przypadku naruszenia w/w reg. A FE!
(inna sprawa, że te dane są g. warte)
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.09.2002, 06:41   #17
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Pedros - to na gorze to do mnie? bo chyba nie zrozumialem o co ci chodzi...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2002, 16:44   #18
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oczywiście
Miało to znaczyć, że też to zauważyłem i też chciałbym powiedzieć błagalnie proszę.
Czasem sam siebie nie potrafię zrozumieć - wiesz jak to jest nad ranem
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 09:03   #19
edwin11
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.08.2002
Posty: 51
edwin11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie jestem wcale 11 Edwinem , i nie ma przedemną zadnego 10, 9 ani 8-ego. 11 wziela sie z innych pobudek.
Jezeli chodzi o kol. Bagjo_ to jego wypowiedzi:

"weź skończ z tym śmiesznym wupominaniem bo w moich oczach przeobrażasz się z postaci durnia do postaci MEGADURNIA. Nie mam zamiaru rywalizować z tobą o wymyślanie lepszego tematu do postu, a jeżeli post CI sie nie podoba to jest taka funkcja we wszystkich przeglądarkach inernetowych o nazwie WSTECZ (czasem back ) i możesz z niej skorzystać i napewno nie zbankrutujesz (jeżeli oczywiście jesteś na modemie bo jeśli masz stałkę , to tym bardziej nie rozumiał bym sansu twej wypowiedzi). pozdrawiam"


Nie będe zeczywiście komentował. A nie siedze wcale na mo modemie, tylko mam sztywne łącze. Ale nie mam czasu na czytanie postów, na ktore nie mam nic mądrego do powiedzenia.
Po prostu uważam że znam sie tylko na kilku rzeczach związanych z nagrywaniem i kompami, i tylko na te tematy zabieram głos.
Swoją drogo jakże żalosne jest jak się czyta czyjąś odpowiedż na post - i wynika z niej niezbicie że odpowiadający nie WIE O CZYM MÓWI!!! W praktyce wprowadza w błąd pytającego. Ale to temat na inną dyskusję . Zaortografię sorki!!!, ale na prawdę nie chce mi się sprawdzać błędów.
edwin11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 22:35   #20
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)
podążając za tokiem dyskusji:




co nie chwytasz?! co?! ty się mnie nie pytaj, co ty powinieneś!!!
a to, że ci się procesor grzeje to jest tendencyjne i schematowe!!! nie potrzeba mi czytać takich postów!!!
i nie nabijaj się ze mnie!!! to wcale nie jest ciekawe!!!


:-D

edwin musiał puścić przodem 10 innych - jest jedenastym edwinem w kolejce po dobry humor. :-D
Przeglądam te posty,bo jajaste.Buszuje po forum od niedawna,ale wieczorkiem zawsze zaglądam koniecznie-jak do Pubu na ploty przed nocką.Fajno jest.
Brzuszek
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.09.2002, 22:40   #21
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
edwin11 napisa***322;(a)
Nie jestem wcale 11 Edwinem , i nie ma przedemną zadnego 10, 9 ani 8-ego. 11 wziela sie z innych pobudek.

Nie będe zeczywiście komentował. A nie siedze wcale na mo modemie, tylko mam sztywne łącze. Ale nie mam czasu na czytanie postów, na ktore nie mam nic mądrego do powiedzenia.
Po prostu uważam że znam sie tylko na kilku rzeczach związanych z nagrywaniem i kompami, i tylko na te tematy zabieram głos.
Swoją drogo jakże żalosne jest jak się czyta czyjąś odpowiedż na post - i wynika z niej niezbicie że odpowiadający nie WIE O CZYM MÓWI!!! W praktyce wprowadza w błąd pytającego. Ale to temat na inną dyskusję . Zaortografię sorki!!!, ale na prawdę nie chce mi się sprawdzać błędów.
Mam dla ciebie najlepsza rade: Nie odwiedzaj strony cdrinfo.pl, a juz zaden temat cie nie bedzie denerwowal.
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.