Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.02.2002, 08:16   #1
gosciu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika gosciu
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 86
gosciu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie chce mi dzialac..zaden nowy clone cd..Help me

Witam!
Problem polega na tym ze kiedys dawno..zainstalowalem clone cd w wersji 2.52 (2.5x....cos tam...nie pamietam dokladnie bo pisze z pracy).
Programik w tej wersji swietnie chodzi. Ja natomiast chcialem zainstalowac nowsza wersje. Probowalem z roznymi wersjami z serii 3.xx .
Odinstalowalem stara wersje. I zainstalowalem nowa.
Instalacja przebiegla OK.
Gdy chce go uruchomic to wyskakuje mi maluskie okienko z czerwonym kuleczkiem i na nim bialy krzyzyk. Zadnego komentarza.
Probowalem z roznymi wersjami.... i oczywiscie z programikiem ktory niby usuwa wszystkie smieci po starej wersji clona cd. I nic. Recznie usuwalem z rejestru..to co umialem znalezc odnosnie clona cd. I nic.
Udaje mi sie zainstalowac jedynie ponownie swoja stara wersje.
Prosze o pomoc. Tylko prosze nie radzcie mi zeby przeinstalowac system. To wiem ze moze pomoc, ale nie mam na to ochoty bo wszystko mi dziala OK oprocz tego clone cd w wersji 3.xx.

Z gory dziekuje za rade!!!
gosciu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2002, 08:48   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
...a próbowałeś zrobić nakładkę na starą wersję ?
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2002, 11:42   #3
gosciu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika gosciu
 
Data rejestracji: 22.01.2002
Posty: 86
gosciu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jasne ze probowalem....ale efekt ten sam.....chyba bede musial jednak system przeinstalowac....
gosciu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2002, 12:04   #4
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
taka banalna rada a katalog z wczęsniej zainstalowanym clonem usunąłeś czy instalujesz do tego samego katalogu.?
obar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 17:16
Nagrywanie / kopiowanie gier na PS2 Hit Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole 2041 17.11.2009 18:01
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 11:59
Smieszna mp3. "Infi" gra w Quake 3. /||\aster Off topic 3 02.01.2004 18:26
Uwaga!! Szanowni Forumowicze !! TOMMYx Off topic 117 29.03.2003 21:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.