Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.09.2005, 19:51   #1
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie widzi aparatu cyfrowego

Mam problem z przeniesieniem zdjęć z aparatu cyfrowego na kompa,po włożeniu wtyczki do gniazda USB system nie pokazuje mi aparatu jako dysku
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.09.2005, 19:52   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a jako co jak nie dysk?
jako aparat?
czy wogole nie pokazuje.
Troche malo info.
jaki aparat etc.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 19:58   #3
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nic nie pokazuje właśnie
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 19:59   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak przy okazji - to kup sobie czytnik kart pamieci (jakies ~50zl), moze sobie wisiec caly czas na kabelku i czekac na uzycie.
Szkoda aparatu na takie manewry, latwo ktos niechcacy zahaczy np noga kabel i nieszczescie gotowe.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 20:10   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez atm55
teraz muszę uciekać ale jeśli ktoś ma pomysł ajk to zrobić to będę wdzięczny
a może się tak dowiemy co to za aparat?

czy to jakiś specjalny tajny/szpiegowski i musiałbyś nas zabić gdybyś powiedział?

z takimi informacjami to nawet Harry Potter nic nie zdziała.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 20:10   #6
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jak nie powiesz jaki masz aparat to nic ci nikt nie poradzi
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 20:15   #7
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
CannonS1IS
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 20:21   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez atm55
CannonS1IS
to nie będzie widziany jako dysk tylko aparat.

a czy ten port/kontroler USB działa aby?

a może kabelek, wtyczki/gniazda?

może coś z systemem.

diabli wiedzą, a kupienie czytnika kart jest dobrym wyjściem - aż mnie boli jak męczę to biedne gniazdo w aparacie.

edit: w menadżeże zadań widać ten aparat?



jak nie to odpal to - może znajdzie? (mówimy o XP?)


Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:20
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 21:01   #9
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
właśnie w menadzerze próbowałem ale pokazuje błąd kod 38
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 21:06   #10
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
moim zdaniem to coś w systemie bo to się dzieje po ostatniej aktalizacji,dlatego nie wiem co zrobić by go pokazywał jako dysk wymienny,bo do Cannona ściągnąłem nawetn sterownik i ich strony i dalej nic
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 21:26   #11
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
człowieku! Edytuj swoje wypowiedzi!
Już zedytowałem je wyżej zresztą!
Nie zamieszczaj jednej pod drugą.
Przemyśl najlepiej to co chcesz napisać, a nie to co Ci chwila za chwilą do głowy przyjdzie!

!! !!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 21:54   #12
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No i Ciapek został zbombardowany

Ktoś dopiero skasował wcześniejszego posta.
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 21:55   #13
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez atm55
A ty człowieku nie umiesz czytać co piszę ,jak Cię co denerwuje to nie czytaj i nie wymądrzaj się ok,pisze do tych co chą i mogą pomóc a ciebie to nie powinno obchodzić jak jesteś taki mądry
aż mi się miło zrobiło dawno nie czytałem takich wypowiedzi w moją stronę
Moje ostatnie słowa w ramach wyjaśnienia bo nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.
Zwracam tylko i wyłącznie dla tego uwage, aby forum nie było zaśmiecone. Lepiej się czyta tematy które trzymają się kupy jak i lepiej coś zrozumieć ze spójnej wypowiedzi, a nie podzielonej. Na tak duzym forum jak to warto zwracać o takie rzeczy uwage.
Amen
narciarz

@Loczek - a jakoś tak się stało, że zdążyłem przeczytać, a kolega zdąrzył coś przemyśleć i zrobil delete
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 13.09.2005 o godz. 21:58
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 22:06   #14
atm55
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2005
Posty: 18
atm55 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I właśnie czekam na jakąś mądrą radę jak z tego problemu wyjść a nie na wymądrzanie się i popisy jak jakiś dresiarz przed babcią,Jeśli jest ktoś kto potrafi mi pomóc wyjśc z tego problemu,bo już próbowałem sprawdzić to przez menadżera urządzeń,kreatora nawet uruchomiłem ASPI i nic z tego dalej system nie potrafi mi pokazać tego aparatu choć początkowo wykrywa nowe urządzenie ale na ty koniec ,wszystko znika
atm55 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2005, 22:32   #15
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez atm55
I właśnie czekam na jakąś mądrą radę jak z tego problemu wyjść a nie na wymądrzanie się i popisy jak jakiś dresiarz przed babcią,Jeśli jest ktoś kto potrafi mi pomóc wyjśc z tego problemu,bo już próbowałem sprawdzić to przez menadżera urządzeń,kreatora nawet uruchomiłem ASPI i nic z tego dalej system nie potrafi mi pokazać tego aparatu choć początkowo wykrywa nowe urządzenie ale na ty koniec ,wszystko znika
Zdaje się że nikt już Tobie nie pomoże. Nikt się nie wymądrzał, jedynie zwrócił Tobie uwagę no to że jest coś takiego jak opcja "edytuj".
Loczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.