Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.10.2014, 18:17   #1
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
[auto] Problem ze wspomaganiem po wymianie nagrzewnicy (:-D)

Przeciekała mi nagrzewnica o czym wiedziałem od roku, jednak zwlekałem z wymianą ze względu na brak odłożonych pieniędzy, a straszono mnie, że to sporo kosztuje.

W końcu nie wytrzymałem z parującą przednią szybą i kapaniem na dywanik kierowcy (grzało znośnie) i zaprowadziłem auto do zaprzyjaźnionego mechanika.

Zrobił w przeciągu dnia, wziął 550 zł razem z płynem (czy to normalna cena?), zawsze u niego robię auta i nigdy nie było problemu, a teraz odebrałem i jest problem z kierownicą, która zaczęła stawiać opór.
Wspomaganie działa, bo chodzi zdecydowanie lżej, jednak również zdecydowanie chodzi za ciężko i jak wcześniej nie miałem problemu ze skręcaniem auta jedną ręką, tak teraz jest naprawdę ciężko.

Zadzwoniłem do niego, podjechałem, ale mówi, że wspomagania nie ruszał, a skoro działało przed wstawieniem i teraz nie działa to powinno być tak samo i że on nie ma porównania... Twierdzi, że musiał zdejmować kierownicę.
Ja za bardzo nie znam się na autach, więc pytam - czy istnieje możliwość, że przykręcił tę kierownicę za mocno? Mam wrażenie, jakby to ona stawia opór "w kabinie", a nie fizycznie pompa czy cała instalacja wspomagania. Dodam, że jak jest cicho w aucie, a ja skręcam to słychać przy skręcaniu piski, delikatne obcieranie - wcześniej tego raczej nie było, więc ewidentnie coś jest sknocone.

Pomóżcie, bo nie wiem co robić, czy próbować coś sprawdzać samemu czy zaprowadzać do niego i się kłócić czy może zaprowadzić, ale do innego mechanika w mieście?
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.10.2014, 18:46   #2
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zasadnicze pytanie jakie auto , bo sa ruzne spsoby wpomagania: hydrauliczne , elektrohydrauliczne , elektryczne jesli czujnik skretu w kierownicy moze wymagac adaptacji itd.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 18:50   #3
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Działało.
Oddałeś auto do warsztatu.
Nie działa.

Kierownicy nie da się za mocno przykręcić, ale da się sporo innych rzeczy spieprzyć przy okazji jej zdejmowania.

Co masz sprawdzać samemu? Jakbyś potrafił to sprawdzić samemu i miał czym i gdzie, to nazywałbyś się mechanikiem samochodowym. Nie musisz się kłócić, po prostu jedź i spokojnie powiedz, że oczekujesz poprawienia usterki.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 19:00   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,872
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
...Wspomaganie działa, bo chodzi zdecydowanie lżej, jednak również zdecydowanie chodzi za ciężko i jak wcześniej nie miałem problemu ze skręcaniem auta jedną ręką, tak teraz jest naprawdę ciężko.
A ja zupełnie nie rozumiem, o co chodzi. Jeśli tak samo powiedziałeś mechanikowi, to nie dziwię się, że spuścił cię na drzewo.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 19:31   #5
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chodzi o to, że auto działa zdecydowanie lżej niż w przypadku braku wspomagania i zdecydowanie ciężej niż gdyby wspomaganie działało prawidłowo. Co by wskazywało na zbyt niskie ciśnienie płynu.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 19:53   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,461
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Najlepiej znajdź forum dedykowane marce tego samochodu i tam spytaj.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 19:59   #7
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Chodzi o to, że auto działa zdecydowanie lżej niż w przypadku braku wspomagania i zdecydowanie ciężej niż gdyby wspomaganie działało prawidłowo. Co by wskazywało na zbyt niskie ciśnienie płynu.
No wlasnie ze nie , bo przy wspomaganiu elektrycznym elektryczno/hydraulicznym sprawa ma sie wogule inaczej , ale co tam ciagle nie wiem co to za auto to jak mam ci pomoc
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2014, 21:40   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zgadza się, tyle że w przypadku takiego typu wspomagania nie przychodzi mi do głowy rodzaj uszczelki, który mógłby sprawić, że system nadal działa, choć przy innych parametrach. Oczywiście pomijając celową ingerencję.

O ile mnie pamieć nie myli, Smartek jeździł kilka lat temu czymś w rodzaju mazdy 323, czy czymś w tym guście, ale pamięć w moim wieku bywa już zawodna Poza tym w międzyczasie mógł już dawno zmienić auto...
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 30.10.2014 o godz. 21:43
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 04:27   #9
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
O ile mnie pamieć nie myli, Smartek jeździł kilka lat temu czymś w rodzaju mazdy 323, czy czymś w tym guście, ale pamięć w moim wieku bywa już zawodna Poza tym w międzyczasie mógł już dawno zmienić auto...
albo renault megane coupe
- Deckard - jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 07:07   #10
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Chodzi o to, że auto działa zdecydowanie lżej niż w przypadku braku wspomagania i zdecydowanie ciężej niż gdyby wspomaganie działało prawidłowo. Co by wskazywało na zbyt niskie ciśnienie płynu.
Gratuluję inteligencji, jednak inteligentny inteligentnego i jego tok myślenia zawsze zrozumie . Aczkolwiek przyznaję, że napisane może być lekko nieskładnie; pisałem w lekkim rozkojarzeniu siedząc w pracy, tak jak i teraz ;-).

Gratuluję również niezłej pamięci, ucieszyłem się, że ktoś o mnie tu jeszcze pamięta - najpierw jeździłem Hondą Civic 5gen, teraz od ponad 3 lat mam Megane Coupe 1 ph2 (po lifcie) i właściwie poza drobnymi wymianami pojedynczych elementów zawieszenia i rzeczy, które się w aucie zwyczajnie zużywają, nic się z tym samochodem nie dzieje (strzelił jedynie rozrząd z mojej winy, nie wymieniłem od nowości, 2k remont silnika...).

Co ciekawe, dopiero niedawno zainteresowałem się czy da się samodzielnie i bez wizyty w serwisie, naprawić komputer pokładowy pokazujący spalanie itp. Okazało się, że to 2 minuty roboty i usunięcie błędu z pamięci, a ja jak ***** jeździłem bez tego udogodnienia przez ponad 3 lata. Nie musicie komentować, zmierzam do tego, że auto mi paliło 10,5l w trybie mieszanym, aktualnie jeżdżę jak emeryt, ale zszedłem do średniego spalania po 400 km na 6,8l/100 km (silnik 1.6 16V 107KM), co mnie mocno satysfakcjonuje. Szef niedawno przeniósł siedzibę kancelarii do innego miasta, ja przy okazji zmieniłem siłownię na lepszą i również w innym mieście, robiąc w ten sposób miesięcznie przeszło 1000 kilometrów, więc różnica w kosztach benzyny zauważalna.

ALE, wróćmy do tematu wspomagania. Oczywiście identycznego posta napisałem na forum megane, ale żaden geek mi nie odpisał, chyba nikt nie wie o co chodzi.
Do mechanika pojadę, ale uciążliwym jest dla mnie zostawianie auta na kolejny dzień, muszę organizować sobie dojazd do pracy (nie ma tutaj komunikacji miejskiej), zrezygnować z siłowni itd. itp. - psuje mi cały plan dnia i tygodnia.
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 09:38   #11
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tam powinien byc czujnik cisnienia na ukladzie wyskoiego cisnienia jesli on bedzie szwankowac beda podobne objawy , zakladajac ze to jest megane cupe 1.6 16v 79kw w przedziale rocznikowym 03/2001-10/2002 z kodem silnika K4M 701 , ciagle malo danych podajesz co do auta . A no i masz tam ESP ? jesli masz czujnik skretu kierownicy moze chlopaki cos niechcacy zapomnieli podlaczyc
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.

Ostatnio zmieniany przez misiozol : 31.10.2014 o godz. 09:58
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 18:23   #12
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
misiozol Ty mechanik jesteś czy tez masz megane?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 19:57   #13
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
mechanika/elektromechanika/elektronika z wyksztalcenia
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 19:58   #14
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
mechanika/elektromechanika/elektronika z wyksztalcenia
dobrze wiedzieć!

__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.10.2014, 19:59   #15
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mechatronikę kończyłeś? Szacun!
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 22:37
Problem z dyskami po za szyfrowaniu Truecryptem. Lynx25 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 1 19.08.2013 18:35
problem ze zwykłym DVD-ROM'em LG czoszi Napędy optyczne DVD 2 23.02.2006 19:34
Problem z odtwarzaniem po dodaniu napisów (pytanie do Mr Yoda) ToM/UD DivX, Xvid, Matroska i inne 3 20.10.2003 08:19
problem ze SCSI :-( Schwarz Napędy optyczne CD 1 21.10.2001 13:22


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.