Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.04.2005, 15:33   #1
Pancio
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Pancio
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 18
Pancio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Nokia 2600 i kabel USB

Mam pytanie czy komus udalo sie polaczyc przez usb z tym telefonem bo ja juz niemam do tego sily probowalem roznych programow oxygen, logo manager, i jakis inny ale nazwy niepamietam wszystkie w najnowszych wersjach i lipa coprawda oxygen widzi telefon ale niema wszystkich kategori tj. java logosy itd jest tylko ksiazka telefoniczna, kalendarz i jeszcze jedno, ale niemozna nawet edytowac ksiazki bo program sie wiesza. Zeby niebylo to do kabla mam sterowniki nowszych niema bo sprawdzalem. Nokia pc suit wogole niewidzi tego telefonu zeby bylo ciekawie. Juz mnie trafia Moze ktos wie jaki program obsluguje ten telefon.

Ostatnio zmieniany przez Pancio : 14.04.2005 o godz. 15:35
Pancio jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.04.2005, 15:46   #2
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pancio
Mam pytanie czy komus udalo sie polaczyc przez usb z tym telefonem bo ja juz niemam do tego sily probowalem roznych programow oxygen, logo manager, i jakis inny ale nazwy niepamietam wszystkie w najnowszych wersjach i lipa coprawda oxygen widzi telefon ale niema wszystkich kategori tj. java logosy itd jest tylko ksiazka telefoniczna, kalendarz i jeszcze jedno, ale niemozna nawet edytowac ksiazki bo program sie wiesza. Zeby niebylo to do kabla mam sterowniki nowszych niema bo sprawdzalem. Nokia pc suit wogole niewidzi tego telefonu zeby bylo ciekawie. Juz mnie trafia Moze ktos wie jaki program obsluguje ten telefon.
Jak slyszalem to jest wiele problemow wlansie z USB. A moze Oxygen nie dziala w full bo nie masz zarejestrowanej wersji??
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.04.2005, 19:38   #3
MOdy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika MOdy
 
Data rejestracji: 24.11.2004
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 144
MOdy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja sprawdziłem na mojej wersji oxygena 2.5 i ona nie obsługuje twojego tel. Jak szukałem kiedyś nowszej wersji to znalazłem tylko triala 2.7 na stronie producenta.
MOdy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2005, 05:35   #4
Pancio
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Pancio
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 18
Pancio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam wersje 2.7.5 oxygena, triala oczywiscie (obsluguje 2600 przynajmniej tak jest napisane) ale nawet na trialu da rade sie pobawic wiem bo na drugim telefonie (nokia 6510) dziala bez problemu.
Pancio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2005, 12:48   #5
MOdy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika MOdy
 
Data rejestracji: 24.11.2004
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 144
MOdy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A podłańczas te tel. na tym samym kablu??
MOdy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2005, 13:38   #6
Pancio
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Pancio
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 18
Pancio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wiec napisze to tak. Przegladajac stronke oxygena wszedlem na forum a tam znalazlem taki tekst od samych tworcow programu, ze nokie 2600 maja tylko obsluge w jedna strone (brak mozliwosc zapisu na telefon czegokolwiek) a w dodatku tylko ksiazke telefoniczna, kalendarz i polaczena odebrane i nie odebrane (tylko do zobaczenia). NIE MOZNA na ten telefon nic zapisac tak napisali na stonie OXYGEN PHONE MANAGER.

Ostatnio zmieniany przez Pancio : 15.04.2005 o godz. 13:42
Pancio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.04.2005, 14:17   #7
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pancio
Wiec napisze to tak. Przegladajac stronke oxygena wszedlem na forum a tam znalazlem taki tekst od samych tworcow programu, ze nokie 2600 maja tylko obsluge w jedna strone (brak mozliwosc zapisu na telefon czegokolwiek) a w dodatku tylko ksiazke telefoniczna, kalendarz i polaczena odebrane i nie odebrane (tylko do zobaczenia). NIE MOZNA na ten telefon nic zapisac tak napisali na stonie OXYGEN PHONE MANAGER.
Jezeli OPM (Oxygen phone Manager) znajduje twoj telefon i mozesz tylko zgrywac to ok bo masz triala. aby nagrywac musisz miec full i zarejestrowana
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2005, 12:25   #8
Pancio
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Pancio
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 18
Pancio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez IceManSpy
Jezeli OPM (Oxygen phone Manager) znajduje twoj telefon i mozesz tylko zgrywac to ok bo masz triala. aby nagrywac musisz miec full i zarejestrowana
No niebardzo bo skoro na stronie oxygena napisali ze nawet ZAREJESTROWANA wersja tego nie pociagnie to chyba wiedza co mowia.
A pozatym to w trialu spokojnie mozna wszystko nagrywac na kazdy telefon wiem bo na inne telefony nagrywalem.

A to co pisza na stronie oxygena:

"This phone doesn't have official connection to PC. You can connect this phone only using technological F-Bus cable, which connects under the phone's battery. It seems, that this phone uses the same cable as Nokia 1100 does, but we cannot guarantee the result.

PS: We support only phonebook section for this model and in read-only mode even in full version. Therefore, free trial should be quite enough for you, as it doesn't have any limitations on reading phone's data."

I nastepne:

"We support Nokia 2600 in read-only mode even in full version and only phonebook section may function with this model.
Unfortunately, it is not possible to add additional tones, games and logos to Nokia 2600- these data are the part of checksum and this phone doesn't have any customization resources. You can change default games, logos and tones for Nokia 2600 only in service centre (if ever possible)."

Ostatnio zmieniany przez Pancio : 16.04.2005 o godz. 12:36
Pancio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2005, 22:06   #9
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pancio
No niebardzo bo skoro na stronie oxygena napisali ze nawet ZAREJESTROWANA wersja tego nie pociagnie to chyba wiedza co mowia.
A pozatym to w trialu spokojnie mozna wszystko nagrywac na kazdy telefon wiem bo na inne telefony nagrywalem.

A to co pisza na stronie oxygena:

"This phone doesn't have official connection to PC. You can connect this phone only using technological F-Bus cable, which connects under the phone's battery. It seems, that this phone uses the same cable as Nokia 1100 does, but we cannot guarantee the result.

PS: We support only phonebook section for this model and in read-only mode even in full version. Therefore, free trial should be quite enough for you, as it doesn't have any limitations on reading phone's data."

I nastepne:

"We support Nokia 2600 in read-only mode even in full version and only phonebook section may function with this model.
Unfortunately, it is not possible to add additional tones, games and logos to Nokia 2600- these data are the part of checksum and this phone doesn't have any customization resources. You can change default games, logos and tones for Nokia 2600 only in service centre (if ever possible)."
Napisalem ile moglem. Ja jak mialem triala i niezarejstrowanego to moglem tylko odczytywac a na koma nic nie zapisywac
IceManSpy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.