Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.09.2002, 17:54   #1
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Question Norton AntyVirus i XP

Mam dziwny problem jak chcę zainstalować Norton Antyvirus 2002 to wyświetla mi komunikat że "administrator komputera tak skonfigurował system że nie pozwala na instalację powyższewgo oprogramowania" a w tym kompie niema innego konta ,tylko konto administratora czyli moje i chyba niemam pojęcia gdzie namieszałem . Spotkał się już ktoś z czymś takim?
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.09.2002, 19:29   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
miałem tak samo na Win ME identyczny komunikat, przy NAV 2002 PL, musiałem bardzo dokładnie wyczyścić rejestr z anglojęzycznej wersji NAV 2002, nawet wywalenie wszystkich wpisów typu Norton, Symantec, Antivir nie pomogło, dopiero dał radę EasyCleaner 1.7 usunął jakiś martwy wpis Nortona i dopiero wówczas zainstalowałem polskiego NAV 2002.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 21:27   #3
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Spróbuje ale angielskiej wersji też niemoge wcisnąć,prosi o dysk który już jest włożony (dysk sprawdzałem na innym kompie instalacja odbyła się poprawnie)
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 21:58   #4
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
miałem tak samo na Win ME identyczny komunikat, przy NAV 2002 PL, musiałem bardzo dokładnie wyczyścić rejestr z anglojęzycznej wersji NAV 2002, nawet wywalenie wszystkich wpisów typu Norton, Symantec, Antivir nie pomogło, dopiero dał radę EasyCleaner 1.7 usunął jakiś martwy wpis Nortona i dopiero wówczas zainstalowałem polskiego NAV 2002.
Dokładnie to samo tylko, że na Xp. Dopiero po wywaleniu wszelkich śmieci mogłem Nortona znów zainstalować.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 22:40   #5
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
I dlatego radze zainstalowac Kasperskyego - KAV AVP w wersji 4.x.x.x jest boski a do produktów symatec-a nic mnie nie przekona ( poza ghostem ofkorze ). A instalowanie norton utility w pełnym pakiecie to jest właczenie prądu do krzesła na którym siedzi winda.( sam mam zainstalowanego utility ale tylko speed disk system doctor i disc doctor no i to co musi byc nic poza tym bo tragedie robi z systemem.

dlatego postuluje avp i po krzyku nowy ładnie robi zakłądke w outlooku i filtruje cała poczte i od tej pory ZERO @ z paczkami wybuchowymi - dodaje mi tylko komunikat ze był virusik ale został usuniety ---- aaaaa potzreba tylko dobrze go skonfigurowac i działa jak złoto.
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.09.2002, 22:48   #6
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
no więc tak: system wyczyszczony ze wszystkiego co podejrzane (Reg Cleaner,Easy Cleaner) i brak jakiego kolwiek efektu chyba zrobię tak jak Sniper
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 07:15   #7
tomo82
Gość
 
Posty: n/a
Re: Norton AntyVirus i XP

Witaj!

Ja rowniez uzywam Win XP (angielska wersja) i niedawno instalowalem NAV 2002 bez problemow. Jesli jednak napotkales na taki problem proponuje sprawdzic w panelu sterowania->konta uzytkownikow
wybierajac swoje konto masz tam kilka opcji jego konfiguracji i wsrod nich opcje typ konta lub podobny (nie pamietam dokladnie). Tam powinno byc wybrane konto z pelnym dostepem na zasadach administratora. Jesli tak nie jest to zmien na wlasnie konto admina, co powinno rozwiazac problem. Jesli nie prosze o kontakt na priv'a i bedziemy dalej myslec

pozdrawiam

Tomo

computers@o2.pl

Cytat:
jacoob napisa***322;(a)
Mam dziwny problem jak chcę zainstalować Norton Antyvirus 2002 to wyświetla mi komunikat że "administrator komputera tak skonfigurował system że nie pozwala na instalację powyższewgo oprogramowania" a w tym kompie niema innego konta ,tylko konto administratora czyli moje i chyba niemam pojęcia gdzie namieszałem . Spotkał się już ktoś z czymś takim?
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 07:16   #8
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Sniper napisa***322;(a)
... dlatego postuluje avp i po krzyku nowy ładnie robi zakłądke w outlooku i filtruje cała poczte ...
niestety, robi tylko zakładkę w Microsoft Outlook, nie robi natomiast w Outlook Expressie (jak Norton), a szkoda bo ja używam właśnie tego. Mimo to Kaspersky jest debeściak :cool:
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 07:24   #9
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam XP Corporate PL i na nim NAV 2002 PL - działa bez problemu i instalował się też bez problemu.

Z pakietu Symanteca (wersja EN) stosuję tylko:

- windoctor
- diskdoctor
- speedisk
- i pod ME jeszcze optimization wizard

Reszta to kicha. Ponoć dobry jest jeszcze firewall Symanteca, ale nie spr.
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 08:30   #10
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
+++LeWaP+++ napisa***322;(a)

speedisk
Od speediska lepszy jest (moim skromnym zdaniem oczywiscie) O&O Defragmenter...
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 13:55   #11
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie spr., zoabczę, zobaczę...
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 17:12   #12
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Re: Norton AntyVirus i XP

Tomo powiedział
"Ja rowniez uzywam Win XP (angielska wersja) i niedawno instalowalem NAV 2002 bez problemow. Jesli jednak napotkales na taki problem proponuje sprawdzic w panelu sterowania->konta uzytkownikow
wybierajac swoje konto masz tam kilka opcji jego konfiguracji i wsrod nich opcje typ konta lub podobny (nie pamietam dokladnie). Tam powinno byc wybrane konto z pelnym dostepem na zasadach administratora. Jesli tak nie jest to zmien na wlasnie konto admina, co powinno rozwiazac problem. Jesli nie prosze o kontakt na priv'a i bedziemy dalej myslec"


niestety w tym kompie jest tylko jedno konto (administrator)czyli moje więc niestety to niejest to (zaczyna mi trochę pomysłów brakować)
teoretycznie mógłbym zainstalować innego antyvirusa ale to niejest rozwiązanie problemu niestety
__________________
Pozdrawiam Jacoob
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2002, 22:18   #13
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)

niestety, robi tylko zakładkę w Microsoft Outlook, nie robi natomiast w Outlook Expressie (jak Norton), a szkoda bo ja używam właśnie tego. Mimo to Kaspersky jest debeściak :cool:
Fakt i jezeli odbierzesz poczte na outlook expresie z wirem KAV zablokuje ci poczte całkowicie - dostep do plikó z @ i trzeba recznie skasowac ( gdzie ? tu ->
C:\%%widows%%\Dane aplikacji\Identities\{8E16BDA0-325D-11D5-BC74-0050BAEAAEF4}\Microsoft\Outlook Express

i dlatego przeszedłęm choć z niechecią na microsoft outlook 2000 dobrze ze ma mozliwości duuuzej konfiguracji tak ze wygload mi juz prawie jak outlook express

KAV AVP rulez !!!!!!!

ps.) niestety avp w wersji 3.x.x.x wywala sie przy np wirusie klez.h tzn dobrze go znajduje i niby kasuje ale po 1 restarcie w cudowny sposób avp zostaje skasowany i komp zainfekowany ( wine ponosi OE bo automatycznie otwiera wszelkie zakłądki ). wersja 4.X.x.x juz piknie kasuje wsio - spraqwdzone i przetestowane
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.