Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.06.2005, 19:20   #1
oxygene
Bywalec
 
Avatar użytkownika oxygene
 
Data rejestracji: 26.03.2004
Posty: 27
oxygene zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Norton Antywirus i Nero

Jak juz zauwazyliscie ze skaczacymi buforami mozna sobie poradzic wylaczajac oprogramowanie antywirusowe, tak jak ktos wspomnial, antywir skanuje strumien danych przekierowywany do bufora nagrywarki. Mam pytanie do fachowcow czemu Norton 2004, 2005 tak wlasnie robi skoro z AVG 7.0 nie ma problemow. Z Panda tez mi sie zdazylo ze skakaly bufory lecz mniej niz ma to miejsce z NAV 2005. Widac jak procesy nalezace do Nortona sa szczegolnie aktywne podczas nagrywania ctrl+alt+del [menedzer zadan] (mozna popatrzec na procesy podczas nagrywania dla nie wtajemniczonych) i patrzec co nam tak przeszkadza w nagrywaniu. Jedyny pomysl to wstrzymac monitoring na czas nagrywania plyty. Prosze o wyjasnienie najlepiej jakiegos informatyka.
PS. I nie gadac mi zeby zainstalowac ASPI, ustawic DMA, defragmentowac dysk, kupic Athlona 4000+ itp... akurat w tym przypadku to nie ten problem.

Jedynie antywir - nero - windows xp SP2. <== taki problem do rozwiazania.
oxygene jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.06.2005, 19:37   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co tu jest do wyjasnienia, jak jestes taki ambitny to zglos ten problem do Symanteca, a tak na marginesie to wedlug mnie to nie jest jakis problem z tym programem tylko poprostu jego dobracowanie wszystko co mozliwe skanuje bo wirusy roznie pracuja. Jakiego masz kompa ze tak gadasz mnie wogule bufor nie skacze a mam Durona 850mhz i 256 ram a nagrywam takze na plytach dvd
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2005, 19:48   #3
oxygene
Bywalec
 
Avatar użytkownika oxygene
 
Data rejestracji: 26.03.2004
Posty: 27
oxygene zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak tylko sie dowiem to napisze odpowiedz...
mam spoko komputer i w tym nie jest wina, wszystkie poprawki, najnowszy nero i bazy antywirusa. Ciekawi mnie problem dlaczego na niektorych kompach tak jest a na nie ktorych nie... Acha Windows XP SP2 a ty jaki masz system? I jaka wersje Nortona? Acha i niech sie wypowiadaja ludzie co maja zainstalowanego XP'eka SP2 i Nortona min. 2004 w wersji... chłopakom z Symanteca zglaszalem ale oni nic nie wiedza... Moj komp adware, spyware free. Czysty. Pozdro.
oxygene jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2005, 19:57   #4
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak mam XP z SP2 i instalowalem Nortona Antivirus 2005, Norton Internet Security 2005 jak i Norton SystemWorks 2005 wszystkie dzialaly dobrze z tym ze przenioslem sie na norton AntiVirus 2004 bo nie potrzebuje firewalla z antywirem, a co do tego Sp2 to duzo bylo zgloszen ze byl problem z nortonem np zainstalowac sie nie chcial sam taki mialem gdy zainstalowalem windowsa z wbudowanym SP2 ale gdy zainstalowalem windowsa xp z SP1 i po instalce zainstalowame SP2 to wszystko dobrze dzialalo
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2005, 22:03   #5
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeżeli masz WinXP i SP2 to i chcesz mieć nadal antyvira od Symanteca to załatw sobie SAV 10 Corp. Niby ta sama firma ale produkty różna jak dzień i noc
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:36   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
NAV muli i masz na to dowod u siebie
zrob jak radzi Banana albo zmien na inna firme - poczujesz roznice
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:51   #7
oxygene
Bywalec
 
Avatar użytkownika oxygene
 
Data rejestracji: 26.03.2004
Posty: 27
oxygene zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiem, ze muli i mnie to bardzo intryguje dlaczego. Zainstalowalem na Windows 2003, SAV 10 zobaczymy. Jak narazie "procesy" Symanteca nie szaleją. Dziwne ta sama firma a rozne produkty. A jego hasło: Symantec`s Norton AntiVirus 2005 Professional is the world`s most trusted antivirus
solution with advanced protection. <== nie wiadomo skad sie wzielo... Ciekawe takie g**no a sprzedaz rosnie. Dziwne. Ciekawe tez ze na bardzo szybkich maszynach tez potrafi niezle zamulic (wyczytalem z forum angielskojezycznego) a inni maja Durony i nie odczuwaja roznicy. Moze trzeba bardziej przeanalizowac te procesy, kazdy po kolei... i moze cos z tego wyniknie.
oxygene jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:57   #8
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Przecież od dawna wiadomo (i wiele razy było na forum) że NAV okrutnie zmula kompa (zwłaszcza operacje dyskowe - co się objawia opróżnianiem bufora przy nagrywaniu).
Ja przesiadłem się na nod32 - demon szybkości.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 10:59   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
NAV i SAV to dwa totalnie rozne produkty, kosztujace inne pieniadze i zrobione przez roznych ludzi
zdaje sie ze SAV to produkt IBM (chyba) wykupiony przez symanteca
i pewnie dlatego jest lepszy - nie udalo im sie go na razie zepsuc
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 11:08   #10
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ibm powiadasz kiedyś też coś o tym słyszałem, ale nie pamiętam już
__________________




Ostatnio zmieniany przez prometeusz : 06.06.2005 o godz. 11:11
prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 23:26   #11
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Wawelski NODowi trzeba często "osobowość" zmnieniać, a SAV nawet nie ma SN ani aktywacji, instalujesz i działa bez reseta
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.06.2005, 23:33   #12
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
@Banana Coctail
Jaką osobowość?
Jeżeli chodzi o legal - jest znacznie tańszy od NAVa.
Jeżeli chodzi o trial - ściąga updaty przez 30 dni od daty zainstalowania. Przedszkolak po przeczytaniu tego zdania będzie wiedział jak zrobić, żeby ściągał do dowolnej daty.
A SAVa trzeba ukraść albo zapłacić majątek, żeby zainstalować.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE

Ostatnio zmieniany przez Wawelski : 06.06.2005 o godz. 23:35
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 07:38   #13
julekmyka
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 4
julekmyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam
mam XP mam neta neostrada i nie moge pracowac normalnie ,bezprzerwy sa wysylane poslance i net mi sie ztrzymuje . Czy ktos moze mi poradzic co mam zrobic .
dziekuje .. pozdrawiam
julekmyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.06.2005, 07:41   #14
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zainstalowac antywirusa
przeskanowac kompa
zaisntalowac firewall
wylaczyc "bardzo madre i przydatne" uslugi windowsa jak poslaniec, rejestr zdalny i inne podobnie bezpieczne
fajnie tez nie pracowac na koncie admina
jak masz bardzo nas**ne to reinstlacja windy, ale z tym na koniec
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.