Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.05.2009, 14:43   #76
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Taki poradnik to dobry pomysł.
Można byłoby go sprzedawać na Allegro...


^_^
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.05.2009, 15:23   #77
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mini poradnik do ebay:
1. wpisac fraze wyszukiwana po angielsku i kliknac szukaj
ewentualnie ograniczyc wyniki do jednej z kategorii glownych

najwiecej zalezy wlasnie od tego - trafne zapytanie

2. po lewej na dole wybrac dostawe WORLDWIDE
tu tez sa opcje ograniczenia do aukcji i kup teraz,

3. u gory po prawej z listy rozwijanej wybrac sortowanie po P&P: lowest first
jezeli nie mamy pod cena z P&P wlasnego kodu pocztowego/kraju to nalezy go tu podac

radze kozystac z ebaya w jezyku angielskim i miec konto na paypal
co do tego skad sprowadzac - zewszad
tanie rzeczy nie podlegaja pod clo
drozsze lepiej kupowac z europy lub azji, zeby uniknac cla (z USA to 30% i to wedlug wartosci rynkowej a nie zakupu)

PayPal daje bardzo szeroka ochrone kupujacego, wiec nie warto probowac kozystac z innych sposobow platnosci
w dodatku wiekszosc zawodowych sprzedawcow wymaga kozystania z PayPal, gdyz moa np wymusic platnosc w momencie zakupu (jak mnie na allegro denerwuja osoby placace po 10 mailach i miesiacu czekania - nie masz siana to nie kupuj!)

dokladnie czytac opisy!

dostawa wewnatrz europy trwa zwykle 3-5 dni (czyli jak w PL - gratuluje Poczcie Polskiej )
z Azji, Australii zwykle 7 do 14 dni
obstawiam ze polowa tego czasu to zasluga ostatniego ogniwa, czyli naszej kochanej Poczty, bo mieszkajac w UK czas sotaw byl walsnie o polowe krotszy (a wewnatrz UK przez Poczta a nie kuriera ponizej 24h)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2009, 20:09   #78
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
P&P lowest first czasem daje niezbyt wiarygodne wyniki (po sprawdzeniu w aukcji niejednokrotnie okazuje się, że P&P jest nieco inne), ale poza tym wszystko tak jak piszesz.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.06.2009, 23:08   #79
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coś się chyba posypało na tej nówce... Cały dzień przy przeglądaniu przedmiotów użytkownika i kliknięciu w kategorię wypisuje mi, że "Użytkownik nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotów" mimo, że liczba w nawiasie wskazuje na coś innego...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.06.2009, 08:32   #80
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Coś się chyba posypało na tej nówce... Cały dzień przy przeglądaniu przedmiotów użytkownika i kliknięciu w kategorię wypisuje mi, że "Użytkownik nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotów" mimo, że liczba w nawiasie wskazuje na coś innego...
O! Może w końcu zrozumieli, że nowy wygląd to pomyłka i zdecydowali się jednak wrócić do starego. A że tak po prostu przyznać do błędu (i fuszerki..) się nie można, to stworzą taką historyjkę, że zaczną pojawiać się sporadyczne błędy - więc ze względu na 'dbałość o dobro użytkowników' po wykryciu takich sytuacji zdecydowali się powrócić do starej wersji do momentu wykrycia przyczyny.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2009, 12:59   #81
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a powiedzcie mi takie cos...
nie uzywalem nigdy paypal'a ,ale z tego co widze, to wszyscy mowicie jednym glosem, ze jest bezpieczny itd..

wiec co jelsi kupie powiedzmy baterie do laptopa z hong-kongu , zaplace paypalem... a bateria nie przyjdzie? raczej do hong-kongu sie nie wybiore zeby skarge zglosic.


mieliscie juz jakies takie probemy z paypalem?
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2009, 14:15   #82
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z paypalem nie mieliśmy - ze sprzedającymi tak.

Ale paypal ubezpiecza praktycznie każdą transakcję, także pieniądze są w 100% do odzyskania (w razie czego).

http://forum.cdrinfo.pl/f5/kupowanie...tml#post959227
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 05.06.2009 o godz. 14:18
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.06.2009, 14:58   #83
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
aa to dobrze wiedziec

bo ostatnio pzregladalem ebaya pod katem wlasnie baterii do laptopow i widzialem ze z wysylka z hong-kongu sa sporo tansze niz na swojskim allegro.
a czy paczka pojdzie tydzuien czy 2- to juz nie ma az takiego znaczenia
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 06:14   #84
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Widzieliście dzisiejszą zmianę na allegro związaną z ukrywaniem nicków?
Niby wprowadzona dla bezpieczeństwa ale według mnie daje to jeszcze większą anonimowość np. w nabijaniu komentarzy lub w posiadaniu stałego podbijacza aukcji - tym razem może to robić incognito.

Ale pewnie głównym powodem było to by nikt się nie kontaktował z kupującymi (bo sprzedający widzi loginy tylko tych co wygrali aukcję) i nie próbował opchnąć towaru poza aukcją czyli aby allegro nie straciło.

Jak dla mnie zmiana na minus choć pewnie mieli swoje powody - np by ograniczyć podawanie się innych osób jako sprzedawców i wysyłanie numerów kont swoich w prywatnych wiadomościach.
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 06:30   #85
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Była już na ten temat rozmowa w którymś temacie, ale nie pamiętam teraz w którym.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 06:34   #86
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Uuu to w takim razie sorry, myślałem że te zmiany wprowadzili z zaskoczenia bo obowiązują chyba od dziś dopiero.
Tematu poszukam niech to idzie w zapomnienie !
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 06:40   #87
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Faktycznie dziwnie to wygląda...

I po co mi przypominał o Allegro? Wlazłem i już coś kupiłem...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 06:53   #88
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez paja Podgląd Wiadomości
Uuu to w takim razie sorry, myślałem że te zmiany wprowadzili z zaskoczenia bo obowiązują chyba od dziś dopiero.
Tematu poszukam niech to idzie w zapomnienie !
Nie, na pewno były zapowiedziane.

Nie pamiętam, gdzie o tym rozmawialiśmy, ale było to kilka dni temu. Zobacz temat o Allegro w humorze i ewentualnie Wyczytane itp.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 07:06   #89
ynsiwy
egipski bóg
 
Avatar użytkownika ynsiwy
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk/Okolice
Posty: 2,957
ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>ynsiwy ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Faktycznie dziwnie to wygląda...

I po co mi przypominał o Allegro? Wlazłem i już coś kupiłem...
allegro uzależnia ...
zmiany jak zmiany, połowa się cieszy, połowa narzeka, a później i tak wszyscy się przyzwyczajają
ynsiwy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2010, 07:17   #90
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No nie wiem.. Te ostatnie szeroko komentowane (zmiana wygląda, funkcjonalności) dla mnie do dzisiaj są tragiczne... Ze strony głównej przestałem w ogóle korzystać, ale dalej jak muszę cokolwiek znaleźć w menu, to mam ochotę wyjść z tej strony.. Faktem jest również, że korzystam z Allegro zdecydowanie rzadziej niż kiedyś i na pewno nie zdarza mi się po prostu wejść, żeby poprzeglądać aukcje.

Jeśli więc taki był cel, efekt został osiągnięty..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Sprzedam] Bon Allegro 250 zł.Doładowania konta Allegro. eclip Kupię/Sprzedam/Zamienię 0 08.05.2009 06:09
Nowe TDK 1-16X -nowe FW- a tu nic.... bogi66 Nośniki optyczne 17 29.01.2007 06:47
dług przez allegro w Intrum Justitia Francis Drake Off topic 70 08.12.2006 22:43
Allegro... mr_spock Off topic 18 10.04.2005 12:30
Nowe forum jest COOL !!! gAzZzZoR Napędy optyczne CD 4 10.05.2001 20:41


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.