Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.10.2004, 23:11   #1
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nowe promocje w Heyah???

witam od wczoraj (tj. 18.X.2004) zaczynają pokazywać się nowe reklamy z heyah!!!
czyżby kolejna obniżka cen
jeśli ktos coś wie na ten temat niech da znać

pozdro
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.10.2004, 06:44   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... być może będzie odpowiedź na 54gr/min wewnątrz samych-swoich.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 14:50   #3
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
na portalach komórkowych narazie cisza....

54gr/min wew. samych swoich to nic szczególnego ponieważ naliczanie sekundowe zaczyna sie dopiero po pierwszej minucie rozmowy, chociaz wszystko zależy od tego ile kto gada


pzdr
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 15:26   #4
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
na portalach komórkowych narazie cisza....



pzdr
też troche szukałem ale narazie echo

no ale cóż reklamy w TV już są wiec to kwestia dwóch , trzech tygodni i ceny pójdą w dół - tym bardziej że już kiedyś (w Biznest Informacjach) wspominali że od listopada mają być kolejne obniżki we Wszystkich sieciach komórkowych - ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce!!
pozdro
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 16:13   #5
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
też troche szukałem ale narazie echo

no ale cóż reklamy w TV już są wiec to kwestia dwóch , trzech tygodni i ceny pójdą w dół - tym bardziej że już kiedyś (w Biznest Informacjach) wspominali że od listopada mają być kolejne obniżki we Wszystkich sieciach komórkowych - ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce!!
pozdro
Też czytałem (chyba na Onecie w dziale Biznes i Praca), że w listopadzie, a najpóźniej do świąt mają obniżyć ceny Operatorzy telefonii komórkowej. Przynajmnie ERA i Plus tak się zdeklarowały.
Ale z tego, co czytałem, to nowe taryfy mają dotyczyć Klientów abonamentowych, bo sami stwierdzili (Era i Plus), że Klienci abonamentowi zostali zaniedbani w porównaniu do Klientów pre-paid. Czekam tych obniżek, bo szlag mnie trafia, jak patrzę na cenę minuty u siebie w abonamencie po wyczerpaniu tych z puli abonamentu. Kpiny... 1.61zł (brutto) chyba, podczas, gdy w pre-paid to jest ok. 80gr i w dodatku naliczanie jednosekundowe !!
Coś mi się wydaje, ze na 100% będą niezłe obniżki, bo ostatnimi czasy (przynajmnie ERA) wydzwania do swoich Abonentów (nawet do tych, co mają do końca umowy nawet pół roku) i oferują od ręki przedłużenie umowy o kolejne 2 lata na preferencyjnych warunkach. Do mnie też dzwonili i do moich znajomych, którzy mają Erę, więc wiem to na pewno. Proponują wszystkim umowę na 2 latka, do tego przez cały okres trwania umowy opłatę w wysokości połowy abonamentu i dorzucają gratis 25minut co miesiąc (przynajmniej w abonamencie MEDIUM 40). Dodatkowo za 1.22 brutto miesięcznie proponują naliczanie jednosekundowe i z jednym z wybranych numerów w Erze zniżkę 93% na wykonywane połączenia.
Warunki niby dobre, ale z tą umową na 2 lata, to niech się w du** pocałują. Na rok, to bym podpisał. Właśnie po ich nachalności i starania się uwiązania Klientów na kolejne 2 lata przy obecnych, drogich stawkach za połączenia wnioskuję, że coś się szykuje w niedalekiej przyszłości. Zresztą zawsze proponowali przedłużenie umowy o kolejny rok.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 16:57   #6
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
na portalach komórkowych narazie cisza....

54gr/min wew. samych swoich to nic szczególnego ponieważ naliczanie sekundowe zaczyna sie dopiero po pierwszej minucie rozmowy, chociaz wszystko zależy od tego ile kto gada


pzdr
... nie masz racji, sekundowe naliczanie jest od początku, jak w heyah.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 17:23   #7
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Też czytałem (chyba na Onecie w dziale Biznes i Praca), że w listopadzie, a najpóźniej do świąt mają obniżyć ceny Operatorzy telefonii komórkowej. Przynajmnie ERA i Plus tak się zdeklarowały.
Ale z tego, co czytałem, to nowe taryfy mają dotyczyć Klientów abonamentowych, (...) ciach.
Oby to była prawda, bo też już mi się to trochę nie fair wydaje. Zaniedbali, to chyba mało powiedziane.

A tak swoją drogą, do dzisiaj nie dostałem rachunku za poprzedni miesiąc (normalnie przychodził ok 5-7). Może to w ramach tej promocji Ery?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 18:45   #8
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dla mnie ceny w Heyah są i tak bardzo niskie. No może smsy mogłyby być troszkę tańsze - bo przy obecnych cenach rozmów to zamiast wklepywać te 160 znaków, lepiej zadzwonić (wyjdzie szybciej i taniej).
Uważam, że ceny w Heyah są i tak już naprawdę korzystne. Przy naliczaniu sekundowym, dalsze obniżanie cen nie ma żadnego sensu - bo kogo obchodzi, czy za 15 sekund rozmowy zapłaci 15 czy 12 groszy? Różnice są znikome, chociaż wiem, że większośc ludzi poleci tam, gdzie najniższa cena...
Moim zdaniem powinni co najmniej dwukrotnie przedłużyć okres ważności po doładowywaniu zdrapkami - obecnie po doładowaniu za 20 zł mamy +1 miesiąc na wykonywanie połączeń, a za 50 zł dostajemy +2 miesiące. Ja gadułą nie jestem, dzwonię bardzo mało, dlatego przegadać chociażby 20 zł w ciągu miesiąca to dla mnie aż za dużo.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2004, 21:45   #9
Magda
Angel
 
Avatar użytkownika Magda
 
Data rejestracji: 14.07.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 586
Magda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
na portalach komórkowych narazie cisza....

54gr/min wew. samych swoich to nic szczególnego ponieważ naliczanie sekundowe zaczyna sie dopiero po pierwszej minucie rozmowy, chociaz wszystko zależy od tego ile kto gada


pzdr
http://www.samiswoi.pl/4.asp

Naliczanie sekundowe OD pierwszej minuty.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." A.Einstein
Magda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 00:09   #10
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powiem tylko tyle że nareszcie wychodzimy na prostą przez pare lata placilismy kosmiczne rachunki za połączenia i smsy (gdzie w tym samym czasie w innych krajach wszytko kosztowalo juz grosze)
I bardzo dobrze że weszła Heyah ponieważ od tego momentu siecie zaczeły konurować ze sobą i to bardzo ostro :-) , czezgo efektem sa smsy po 15gr i minuta za ok 60gr :-)
Oby tak dalej - no i jak teraz heyah znow obnizy ceny to nieźle przycisnie konkurecje do muru :-)
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 00:44   #11
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chcialbym zauwazyc, ze rozmowy dla abonentow nie moga byc tak tanie jak dla prepaidowcow, bo placacy abonament dostali telefony za symboliczna zlotowke i trzeba z nich sciagnac ta rzeczywista cene aparatu, co mozna zrobic jedynie przez odciaganie pewnej kwoty z oplaty za min polaczenia czy smsa.

oczywiscie, rowniez chcialbym, zeby cena 1min spadla do poziomu porownywalnego do cen polaczen w systemach prepaid, bo 2.01 w mojej taryfie to po prostu paranoja
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 06:26   #12
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
chcialbym zauwazyc, ze rozmowy dla abonentow nie moga byc tak tanie jak dla prepaidowcow, bo placacy abonament dostali telefony za symboliczna zlotowke i trzeba z nich sciagnac ta rzeczywista cene aparatu, co mozna zrobic jedynie przez odciaganie pewnej kwoty z oplaty za min polaczenia czy smsa.

oczywiscie, rowniez chcialbym, zeby cena 1min spadla do poziomu porownywalnego do cen polaczen w systemach prepaid, bo 2.01 w mojej taryfie to po prostu paranoja
A ja uważam, że ceny w abonamencie wcale nie powinny być wyższe od pre-paid, bo i niby dlaczego??
Po pierwsze, w pre-paid nie dostajesz telefonu, ale też nie jesteś związany żadną umową i w każdej chwili możesz Operatorowi powiedziec adieu.
Biorąc abonament, wiążesz się na 2 lata umową, więc Operator ma gwarancję, że przez dwa lata będzie Cię miał i musisz mu płacić. Modele aparatów są różne, dla różnych taryf. Na pewno tak to skalkulowali, że płacąc im tylko abonament przez 2 lata, to spokojnie zwróci im się koszt telefonu, który otrzymałeś za 1zł i jeszcze zarobią na tym.
Uważam, że koszt połączenia poza pakietem minut z abonamentu, to zwykłe, niczym nie uzasadnione zdzierstwo i tyle. Koszt telefonu i zarobek, to mają wliczony w abonament, a reszta, to już czysta, gruba kasa dla nich.

Jeszcze jeden przykład. Będę obecnie 4 rok w Erze, nie oferują mi nic szczególnego, nie wspominając o telefonie bo nie proponowali nigdy i nie proponują. Dlaczego więc minuty poza abonamentem są wciąż tak drogie dla mnie?? Przeciez przez te 3 lata, to chyba spokojnie się odkuli za ten miernej jakości telefon, ktory kupiłem za niecałe 70zł u nich w salonie...

Ostatnio zmieniany przez Proton : 20.10.2004 o godz. 06:29
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 07:52   #13
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
A ja uważam, że ceny w abonamencie wcale nie powinny być wyższe od pre-paid, bo i niby dlaczego??
Po pierwsze, w pre-paid nie dostajesz telefonu, ale też nie jesteś związany żadną umową i w każdej chwili możesz Operatorowi powiedziec adieu.
Biorąc abonament, wiążesz się na 2 lata umową, więc Operator ma gwarancję, że przez dwa lata będzie Cię miał i musisz mu płacić. Modele aparatów są różne, dla różnych taryf. Na pewno tak to skalkulowali, że płacąc im tylko abonament przez 2 lata, to spokojnie zwróci im się koszt telefonu, który otrzymałeś za 1zł i jeszcze zarobią na tym.
Uważam, że koszt połączenia poza pakietem minut z abonamentu, to zwykłe, niczym nie uzasadnione zdzierstwo i tyle. Koszt telefonu i zarobek, to mają wliczony w abonament, a reszta, to już czysta, gruba kasa dla nich.

Jeszcze jeden przykład. Będę obecnie 4 rok w Erze, nie oferują mi nic szczególnego, nie wspominając o telefonie bo nie proponowali nigdy i nie proponują. Dlaczego więc minuty poza abonamentem są wciąż tak drogie dla mnie?? Przeciez przez te 3 lata, to chyba spokojnie się odkuli za ten miernej jakości telefon, ktory kupiłem za niecałe 70zł u nich w salonie...
Ja właśnie wczoraj podpisałem aneks do umowy w Erze. Chciałem jakiś porządny telefon, ale proponowali same badziewia, a jak już wybrałem porządny to kosztował koło 200 zł.
Najbardziej mnie rozśmieszyło, że jeżeli przedłużam umowę i chcę wziąść telefon to muszę dodatkowo zapłacić 60 zł np. telefon kosztuje w promocji 1 zł. Dla czlowieka który podpisuje dopiero pierwszy raz umowę z Erą telefon kosztuje symboliczną 1. Dla mnie, który w Erze jest od 6 lat (no rachunki może nie za wysokie bo koło 90 zl) zaproponowano ten sam telefon za 1 zł + opłata za pzredłużenie umowy Paranoja jakaś!!
Jednak było również drugie rozwiązanie. Nie biorę telefonu, abonament tną o 50 % dostaję 30 minut dodatkowo (w moim przypadku to już w sumie 70) i za 1 zł sekundowe naliczanie od poczatku rozmowy, a dodatkowo zniżka 93% z wybranym numerem. Obliczyłem wszystko w domu, pooglądałem mój trochę zużuty telefon i wybrałem opcje numer 2. Teraz mam swój stary telefon, ale za abonament płacę grosze.

Myślę że Siemens pociagnie przynajmniej z 1 rok a później będę się zastanawiał co dalej.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 07:59   #14
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
[...]Jednak było również drugie rozwiązanie. Nie biorę telefonu, abonament tną o 50 % dostaję 30 minut dodatkowo (w moim przypadku to już w sumie 70) i za 1 zł sekundowe naliczanie od poczatku rozmowy, a dodatkowo zniżka 93% z wybranym numerem[...]
hehe, Air ja zrobiłem tak samo 2 tyg temu ... zrezygnowałem z nowego telefonu a skorzystałem z tej promocji o której pisałeś.
Mam teraz 65 minut + minuty za "Polecenie zapłaty" + 10 minut co miesiąc (przez rok) za punkty w EraPremia + sec naliczanie i 30 zł abonamentu Razem jakies 80 minut - "życ i nieumierać"
A mój Siemens ME45 jeszcze powinien troche pochodzić
Za miesiąc chyba mogę zdjąc SimLock'a w salonie za free

A miałem przechodzić na TakTak'a - dobrze, że tego nie zrobiłem...
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...

Ostatnio zmieniany przez MacGyver : 20.10.2004 o godz. 08:02
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 08:42   #15
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
hehe, Air ja zrobiłem tak samo 2 tyg temu ... zrezygnowałem z nowego telefonu a skorzystałem z tej promocji o której pisałeś.
Mam teraz 65 minut + minuty za "Polecenie zapłaty" + 10 minut co miesiąc (przez rok) za punkty w EraPremia + sec naliczanie i 30 zł abonamentu Razem jakies 80 minut - "życ i nieumierać"
A mój Siemens ME45 jeszcze powinien troche pochodzić
Za miesiąc chyba mogę zdjąc SimLock'a w salonie za free

A miałem przechodzić na TakTak'a - dobrze, że tego nie zrobiłem...
No teraz sobie przypomniałem że jeszcze minuty z Polecenia zapłaty dochodzą. Co to są te punkty Era premia??
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.