Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.01.2003, 07:32   #31
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
heh - dopiero teraz sie dowiaduje ze bylem lubiaaaany... <placze>...



zobaczymy jak bedzie - jak narazie jest fajnie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.01.2003, 09:01   #32
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Żeby być dokłądnym - ni powiedziałem, że przestałem Was lubić, he, he
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2003, 17:06   #33
joba
wrocil niedawno
 
Avatar użytkownika joba
 
Data rejestracji: 10.09.2002
Posty: 328
joba zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pedros napisa***322;(a)
Żeby być dokłądnym - ni powiedziałem, że przestałem Was lubić, he, he
alez w zadnym wypadku
teraz kolegow moderatorow lubimy duzo bardziej
joba jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.01.2003, 21:10   #34
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
joba napisa***322;(a)
alez w zadnym wypadku
teraz kolegow moderatorow lubimy duzo bardziej
A jeszcze bardziej polubimy, jak wreszcie zmienicie ten regulamin
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 01:38   #35
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
regulamin jest chwilowo martwa litera - przymierzam sie do jego omodyfikacji - ale sam nie moge tego robic - a czas na czat z adminami bede mial w weekend - w piatek egzam i teoretycznie powinienem ryc i ryc...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 11:55   #36
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
regulamin jest chwilowo martwa litera - przymierzam sie do jego omodyfikacji - ale sam nie moge tego robic - a czas na czat z adminami bede mial w weekend - w piatek egzam i teoretycznie powinienem ryc i ryc...
SID ma racje - pracujemy nad nowa wersja regulaminu
dlatego prosze tutaj zglaszac wasze uwagi i propozycje zmian
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 17:28   #37
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
BD napisa***322;(a)
SID ma racje - pracujemy nad nowa wersja regulaminu
dlatego prosze tutaj zglaszac wasze uwagi i propozycje zmian
Propozycje zmian, hmm, a więc:

1. § -8- "Redakcja serwisu CDRinfo.pl zabrania użytkownikom zamieszczania i publikowania treści niezgodnych z prawem, reklam , spamu,a w szczególności numerów seryjnych, kluczy programowych, cracków, czy tzw. 'wspomagaczy', 'poprawek', 'łatek' etc(...) "

Według mnie jest to dosyć ogólne pojęcie.
Jak już ktoś to wcześniej zauważył, równie dobrze możecie się przyczepić o jakąkolwiek stronkę, bez różnicy, czy to będzie o seksie, *****'ach, gotowaniu czy lataniu.
Moglibyście to sprecyzować, albo wywalić z regulaminu.

2. § -9- "Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż użytkownicy mogą w postach zamieszczać odnośniki (hyperlinki) do plików/stron WWW/informacji/etc. pod warunkiemm, że treści do których prowadzą nie są niezgodne z § -5- lub/oraz z § -8- niniejszego regulaminu. "

To jak to jest ? Reklamować nie wolno, ale linki do innych stron można wrzucać
Druga sprawa - dlaczego nie można podawać linków do stron np z "dodatkami ulepszającymi" ? To nie jest niezgodne z prawem.
Czyli w momencie, gdy ktoś zamieści link na przykład do zdjęć czy plików wideo ze znęcaniem się lub gwałtami na dzieciach, czy męczeniem zwierząt to będzie ok ? :o

3. § -12- "Korzystając z Forum dyskusyjnego należy przestrzegać zasady netykiety. Na Forum nie będą tolerowane wypowiedzi, których forma lub treść może sugerować niedostosowanie wiekowo-emocjonalne w jakimkolwiek stadium. Korzystanie z dobrodziejstw internetu ma być przyjemnością, a nie smutną koniecznością czytania pokazów zdolności lingwistycznych co niektórych użytkowników."

Jakoś nie zauważyłem ze strony Moder'ów ( tych 'dawnych' ), aby zawsze interweniowali, opierając sie o powyższy paragraf.
A więc..albo ten punkt regulaminu jest wdrożony w życie Forum, albo po prostu go usuńcie.

I co Waszym zdaniem oznacza pojęcie "wiekowo - emocjonalne" i to drugie - " w jakimkolwiek stadium" ? Mówicie o płazach, owadach, czy o czymś innym ? A może to forum miłośników nauk przyrodniczych ?

4. § -13- "Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności, pośredniej lub bezpośredniej za jakiekolwiek transakcje dokonywane za pośrednictwem Forum lub Grup Dyskusyjnych. "

No to skoro nie ponosicie żadnej odpowiedzialności, to dlaczego usuwane są treści typu " sprzedam gry pirackie, etc..." ?
Może warto byłoby sprecyzować ten punkt?


To by było na tyle z mojej strony, jak narazie .
Jeśli kogoś uraziłem, etc swoją wypowiedzią - sorry.
Po prostu takie mam swoje skromne zdanie na ten temat.


  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:04   #38
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To ja sie ustosunkuje do czesci propozycji

1. to zostanie sprecyzowane

2. tutaj sprawa jest jasne ale zostanie to uscislone - ogolnie linki mozna zamieszczac jezeli nie lamia zasad i norm panujacych w spoleczenstwie

3. tutaj nie moge sie zgodzic - ja sam wiele razy zwracalem uwage, wywalalem posty lub dyskusje w przypadku gdy trafil sie jakis ****** - tak bedzie nadal - nowi modowie maja obowiazek chronic nas wszystkich przed brakiem kultury
4. zostanie sprecyzowany - ogolnie na forum mozna sprzedawac rozne rzeczy i nie czepiamy sie o to co to jest ale PIRACTWA lub ewidentnych przejawow paserstwa tolerowac nie bedziemy
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:20   #39
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ad.1 2
to znaczy co ktoś moze autorytatywnie stwierdzić że ten adres jest cacy a ten be? 8) na jakiej podstawie ?
a może strona fajnie wygląda a jej treść nie ma z tematem nic wspólnego też istnieje taka możliwość bo co do seriali i crakow to poniekąd się zgadzam
a co do kretynów to jest netykieta i narzedzie o wdzięcznej nazwie PLONK i po kłopocie / po co sobie lapki brudzić niech userzy sami to załatwią ( w jakiś dziwny sposob nie moderowane albo nazwijmy to inaczej moderowane w taki sposób że modów nie widać i tylko w sytuacjach extremalnych reagują grupy usenetowe istnieją i mają się dobrze a o porzadek dbają sami bywalcy za pomoca ogolnie dostępnych narzędzi ( jak ja lubie plonkownice 8) //

pozdrófka
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:35   #40
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A tak wogóle to jak można zostać Moderatorem na forum ?
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:37   #41
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,625
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... cana objaśnij mi bom ciemny co to ten PLONK
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:44   #42
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
BD napisa***322;(a)
To ja sie ustosunkuje do czesci propozycji
3. tutaj nie moge sie zgodzic - ja sam wiele razy zwracalem uwage, wywalalem posty lub dyskusje w przypadku gdy trafil sie jakis ****** - tak bedzie nadal - nowi modowie maja obowiazek chronic nas wszystkich przed brakiem kultury
Bartku, ale ja wyraźnie napisałem - "(...)aby zawsze interweniowali(...)". Co oznacza, że albo punkt wdrożony jest 'na poważnie' i obowiązuje to KAŻDEGO, albo wywalcie go z regulaminu.

Myślę, że sam widziałeś nie jeden post, w którym to, w większym bądź mniejszym stopniu powyższy punkt został naruszony.
Więc może sprecyzujcie, że można wrzucać do jednego posta nie więcej niż jeden wulgaryzm, np "O ! Co Ty nie powiesz..." lub "Ja pier****ę, znów mi nagrywarka padła..."

I tym samym można naginać inne punkty regulaminu, tj. podam serial do programu, ale zamiast cyfr wykorzystam znaki: !@#$%^&*(). Każdy wie, który znak, jaką cyfrę oznacza - przecież każdy ( chyba ) ma klawiaturę

Równie dobrze mogę podać adres stronki z bardzo ciekawym opisem, hm, np jakiejś sytuacji, miejsca czy przedmiotu, nie ważne, że będzie w języku rosyjskim lub chińskim - opis jest, a fakt, że na dole tej stronki będzie link do *****'a to już inna sprawa, przecież nie chodzi mi o ten link, tylko o opis , prawda?

PS"" Jak narazie, do pozostałych punktów regulaminu nie mam zastrzeżeń. Dziękuję za zainteresowanie i wzięcie pod uwagę moich poprzednich sugestii."
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 18:46   #43
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to kojący nerwy dźwięk jaki dochodzi jak usera wqr...cza dodajesz do killfile czyli po polskiemu do listy ignorowanych
albo też inne polskie tłumaczenie: Pier... ***** Opuszcza Naszą Kompanie
a PW to PLONK Warning
Plonkownica to narzedzie nad wyraz sqteczne i potęzne w dzialaniu bo jak już taki facio wystarczająco dużo ludzi zdenerwuje to w ostatecznym rozrachunku pisze tylko do siebie bo już nikt go a dokładniej jego wypocin nie widzi
pozdrófka
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.01.2003, 20:59   #44
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tommyx co do regulaminu i punktu z podawaniem linkow to jest wyraznie napisane jakie linki mozna podawac juz wielokrotnie o tym pisalem a Tobie nawet kilka razy na gg wrzucilem przypominam iz

§ -9-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż użytkownicy mogą w postach zamieszczać odnośniki (hyperlinki) do plików/stron WWW/informacji/etc. [B]pod warunkiemm, że treści do których prowadzą nie są niezgodne z § -5- lub/oraz z § -8- niniejszego regulaminu.[B]
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.