Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.03.2005, 19:39   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nowy monitor 17 calowy, dobry - jaki?

Wiem, że temat monitorów CRT poruszany był tutaj już nie raz, ale pojawiło się ostatnio kilka nowych modeli, więc zapytam się jeszcze raz. Mam co prawda w domu rewelacyjny moim zdaniem monitor. Nie znam dokładnie nazwy, ani producenta, ale pisałem już kiedyś o nim na forum pytając się nawet, co to właściwie jest:

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=36847

Monitor jest naprawdę super, jakość obrazu, odwzorowanie kolorów, i przede wszystkim ostrość wszystkiego jest świetna, ale jest pewien problem.. Otóż co jakiś czas się on psuje. We wspomnianym wyżej topicu opisałem, jak stałem się posiadaczem tego monitora, ale nie pisałem o późniejszych naprawach. A w naprawie był już 3 razy, z czego przy drugim i trzecim osoba z zakładu załamywała ręcę i zaklinała się, że coś takiego nigdy się nie zdarzało (i przy trzecim razie już nawet nie brała za naprawę pieniędzy).

No a przed chwilą monitor wysiadł po raz trzeci. Miałem włączony komputer, wyłączony monitor, ale nie było mnie przy nim. Kiedy przyszedłem nie mogłem go już włączyć. Tradycyjne objawy, pewnie to samo, co zawsze. Naprawa raczej nie będzie droga, ale taszczenie tego pudła znowu do naprawy i z powrotem, przełączanie wszystkiego i podłączanie starego monitora są już naprawdę uciążliwe.

Teoretycznie mógłbym zostawić sobie stary monitor, też całkiem niezłą 17 IMB, ale jednak po przełączeniu z tego nowszego różnica w jakości obrazu jest ogromna i po kilku minutach pracy na tym już przyznam bolą mnie oczy..


Dlatego zacząłem się zastanawiać, czy może nie kupić czegoś nowego. Trochę szkoda mi pieniędzy, ale chciałbym mieć też spokój na dłuższy czas. Dlatego wstępnie chciałbym się dowiedzieć, co w ogóle warto teraz brać pod uwagę i jakie byłyby to przedziały cenowe. Jeśli moglibyście wskazać mi konkretne linki byłbym wdzięczny.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.