Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.07.2005, 08:54   #1
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nurkowanie, spadochroniarstwo***8230;

Jest tutaj ktoś, kto uprawiał, uprawia lub nosi się z zamiarem uprawiania takich sportów. Chciałbym poznać wasze wszelakie opinie na ten temat. Mnie osobiście uczucie swobodnego spadania ze spadochronem na plecach jest już znane, co prawda skoki oddane ***8222;In Army***8221; w cywilu się nie liczą no, ale jednak. W tej chwili bardziej zainteresowany jestem tematem nurkowania, jeżeli ktoś może się podzielić jakimiś swoimi doświadczeniami to będę wdzięczny. Które szkoły dobrze uczą tej umiejętności, w jaki sprzęt warto zainwestować, może coś na temat fotografii podwodnej.

pozdr.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.07.2005, 09:34   #2
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ze sprawnego samolotu się nie wyskakuje, tylko po prostu trzeba nim wylądować.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 09:41   #3
knydel
God Father
 
Avatar użytkownika knydel
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 463
knydel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do sprzętu nurkowego to wszystko zależy od funduszy. Zresztą jak we wszystkim. Do zrobienia stopnia przybieram się już od 14 roku życia . Parę razy byłem na obozach z siostrą, ale jakoś nigdy nie wyszło . W tym roku już miałem robić na 100%, ale wypadły praktyki zawodowe i znowu nie wyszło. Pare razy byłem pod wodą, ogólnie sport bardzo ciekawy. A jak widziałem zdjęcia z ciepłych mórz. Wspaniałe. Polecam
__________________
"Za stodołą, gdzieś na płocie, Kogut gromko pieje. Zaraz przyjdę, miła, do cię Tylko się odleję."
knydel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 10:13   #4
kontestator
conquer all
 
Avatar użytkownika kontestator
 
Data rejestracji: 10.01.2005
Lokalizacja: z wrocławii
Posty: 739
kontestator zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
Ze sprawnego samolotu się nie wyskakuje, tylko po prostu trzeba nim wylądować.
herezja na stos


polecam spadochroniarstwo, nurkowanie jest fajne, ale adrenalina jaką się czuje gdy ciagniesz za linke otwierająca spadochron jest nisamowita, a gdy sie otwrzy juz pozostaej tylko banan na twarzy i podziwianie widoczków (krótkie podziwianie)
__________________
KETCHUP KUPUJE TYLKO PUDLISZKI
kontestator jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 10:27   #5
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez kontestator
herezja na stos


polecam spadochroniarstwo, nurkowanie jest fajne, ale adrenalina jaką się czuje gdy ciagniesz za linke otwierająca spadochron jest nisamowita, a gdy sie otwrzy juz pozostaej tylko banan na twarzy i podziwianie widoczków (krótkie podziwianie)
Ja ci dam herezja

Jak latałem w Aeroklubie, to sam musiałem oddać skok ze spadochronem, a jako pilot nie raz woziłem spadochroniarzy i powtarzam: ze sprawnego samolotu nie ma potrzeby wyskakiwać skoro można nim wylądować.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2005, 10:33   #6
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
Jak latałem w Aeroklubie, to sam musiałem oddać skok ze spadochronem, a jako pilot nie raz woziłem spadochroniarzy i powtarzam: ze sprawnego samolotu nie ma potrzeby wyskakiwać skoro można nim wylądować.
zene_k jak przelecisz się rosyjskim An-2 to zmienisz zdanie

Cytat:
Napisany przez knydel
Co do sprzętu nurkowego to wszystko zależy od funduszy. Zresztą jak we wszystkim. Do zrobienia stopnia przybieram się już od 14 roku życia . Parę razy byłem na obozach z siostrą, ale jakoś nigdy nie wyszło . W tym roku już miałem robić na 100%, ale wypadły praktyki zawodowe i znowu nie wyszło. Pare razy byłem pod wodą, ogólnie sport bardzo ciekawy. A jak widziałem zdjęcia z ciepłych mórz. Wspaniałe. Polecam
No właśnie widzę, że tak się do tego zabierasz jak ja do skoków w cywilu krótko mówiąc chęci były tylko z czasem kiepsko. No, ale, od czego jest urlop? W każdym razie założenie tej dyskusji jest jakimś moim pierwszym krokiem do tego żeby trochę lepiej się rozeznać w temacie a później zobaczymy, co będzie

Cytat:
Napisany przez kontestator
...
Znam to uczucie, sam lot na spadochronie to jest po prostu BAJKA

pozdr.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2005, 07:32   #7
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez *Vojtas*
zene_k jak przelecisz się rosyjskim An-2 to zmienisz zdanie
Latałem na AN-2 dość dużo i zdania nie zmienię.
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2005, 07:44   #8
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja nurkowałem raz
na około 15 metrów pod wodą w Egipcie na Morzu Czerwonym.
Nie uprawiam tego sportu było to okazjonalnie.
Emocje niesamowite, jeśli ktoś robi to pierwszy raz strach również nam towarzyszy.
Jedyne co moge polecić w tej kwestii to jak nurkowanie to tylko w Egipcie
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.07.2005, 10:50   #9
knydel
God Father
 
Avatar użytkownika knydel
 
Data rejestracji: 29.11.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 463
knydel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Ciapek
No ogólnie okolice morza śródziemnego są za***i..... Jak widziałem zdjęcia siostry właśnie z tych rejonów robione z okolic 30 metrów, brak słów. Słońce ładnie widać, kolorowo Ja w naszym jeziorze nurkowalem to bylem na okolo 7 metrach i już się ciemno zaczynało robić. A na 30 to jest noc .
__________________
"Za stodołą, gdzieś na płocie, Kogut gromko pieje. Zaraz przyjdę, miła, do cię Tylko się odleję."
knydel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.07.2005, 22:24   #10
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
Latałem na AN-2 dość dużo i zdania nie zmienię.
No to nieźle jesteś naprawdę dobrym pilotem
Mnie z punktu widzenia pasażera, który miał za chwilę opuścić pokład, lot tym samolotem przypominał jazdę tramwajem po krzywych torach z szybkością 160 km/h. Szkoda, że nie dane mi było skoczyć z An-26 podobno o wiele większy komfort
zene_k jesteś? (byłeś?) pilotem wojskowym czy cywilnym? Jeżeli nie możesz powiedzieć to

Cytat:
Napisany przez CIAPEK
ja nurkowałem raz
na około 15 metrów pod wodą w Egipcie na Morzu Czerwonym....
Tak ciepłe morza to jest to, co tygrysy lubią najbardziej Właśnie takie widoki pod wodą chciałbym kiedyś podziwiać.

pozdr.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2005, 00:04   #11
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja wlasnie tak myslalem ze za rok, po maturce, wakacje do Egiptu - nurkowanie, bo kumpel byl, nawet wzial krotki kurs - troche dal, ale mowi ze atrakcje sa swietne...

Ciapek - miales pod woda aparat?
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.07.2005, 09:57   #12
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez *Vojtas*
No to nieźle jesteś naprawdę dobrym pilotem
Mnie z punktu widzenia pasażera, który miał za chwilę opuścić pokład, lot tym samolotem przypominał jazdę tramwajem po krzywych torach z szybkością 160 km/h. Szkoda, że nie dane mi było skoczyć z An-26 podobno o wiele większy komfort
zene_k jesteś? (byłeś?) pilotem wojskowym czy cywilnym? Jeżeli nie możesz powiedzieć to
Do wojska nigdy mnie nie ciągnęło. Latałem kilkanaście lat w Aeroklubie na samolotach i szybowcach
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.