Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.01.2003, 12:33   #1
piecia_k
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika piecia_k
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Posty: 17
piecia_k w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
NWN i cd key

Pożyczyłem sobie Neverwinter Nights Pl i gdy włączam multiplayer i się rejestruje to wyświetal mi komunikat że CD key jest nieprawidłowy, ściągnołem z KaZaA Neverwinter Nights CD Key Gen (working) i wkleiłem wygenerowany klucz do pliku nwncdkey.ini i przy następnej próbie połączy mnie(jak trafi się dobry klucz, który wklejam do nwncdke.ini) i wyświetla listę serwerów i jak kliknę połącz to znowu wyświetla że cdkey jest nieprawidłowy a gdy wyjdę z gry i włącze ja ponownie i jak w Multi Player wpisze login i chasło to wyświetla mi że użytkownik i hasło jest nie prawidłowe, dodam że automatyczna aktualizacja nie wgrywa mni do końca i wyświetla ze została przerwana.
Czy wiecie jak rozwiązać ten problem, może ktoś z was miał takie coś?

Ostatnio zmieniany przez piecia_k : 12.01.2003 o godz. 13:30
piecia_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.01.2003, 12:45   #2
witkowal
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika witkowal
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Wawa
Posty: 255
witkowal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zalezy czy masz oryginalna gierke jesli nie musisz poszukac w necie tego klucza, jezeli jest oryginalna zadzwon do biura klienta czy jak oni sobie to nazwa
__________________
Pozdrowienia, Witek
mój email
"Wróg mojego wroga jest moim przyjcielem"


witkowal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2003, 12:51   #3
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zmień kod i spróbój ponownie, kod jest zapisany w jednym z plików z rozszerzeniem *.ini
Franc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 12:28   #4
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam ten sam problem i terz niewiem jak temu zaradzić czy jest mozliwe ze kazda wersja NWN oprócz CD KEY ktory sie wpisuje jest jeszcze jakiś inny ktory fabrycznie jest nagrywany wraz z gra i przy uruchamianiu multi weryfikuje go z tym wpisywanym przez urzytkownika ? bo dziwi mnie ze na wygenerowanym kluczu gra sie zainstaluje ale juz na multi nie wejdzie sie, tego nie moge zrozumiec
Patyk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 12:49   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
kazda plyta z NWN jest identyczna - nie da sie zapisac zadnego kodu - nie da sie tez powiazac numeru seryjnego plyty z CDKEYem - ktory przeciez pasuej do kazdej plyty ( a pudelka przy pakowaniu latwo amienic) [zreszta - do expertow - czy numer seryjny tloczonej CD jest staly dla serii? czy da sie go zmienic z plyty na plyte - wg. mnie nie]

pytanie na ile oryginalny nwn masz

a i HASLO a nie chaslo
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 13:23   #6
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

idz do sklepu i ukradnij cd-key (joke)... kup oryginala
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 15:13   #7
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wypróbój inny generator - widziałem dwa i tylko jeden generował poprawne numerki
Franc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 16:25   #8
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
nie wiem jak to jest dokladnie z nwn bo nie mam czasu tego zainstalowac, ale wydaje mi sie ze podobnie jak w Return TO Castle Wolfenstein.

Otoz wyglada to tak, ze do instalacji nadaje sie wiekszosc kluczy z generatora. Natomiast przy polaczeniu z serwerem juz nie jest tak kolorowo.
Przy probie zaladowania sie na "nie scrackowany" server RTCW dostaje sie komunikat "CD-KEY BANNED" - i na tym sie konczy zabawa

Druga sprawa jest to, ze server wykryje 2 zduplikowane klucze nawet jezeli sa jak najbardziej oryginalne.

Rozwiazanie jakie jest stosowane w RTCW na serwerach to dopisanie kilku linii w pliku, ktore oszukiwaly serwer i uniemozliwialy sprawdzenie czy KEY jest oryginalny czy nie.

No ale jak powiedzialem to bylo w RTCW i nie wiem czy podobny mechanizm dziala w NWN (chociaz wydaje mi sie ze tak)
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 16:48   #9
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!
a w Counter-Strike'u jest tak (w ogole w calym HL) ze nie da sie zagrac przez internet na generowanym kluczu... TRZEBA miec oryginalny
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 16:57   #10
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
remix napisa***322;(a)
Witam!
a w Counter-Strike'u jest tak (w ogole w calym HL) ze nie da sie zagrac przez internet na generowanym kluczu... TRZEBA miec oryginalny
wszystko sie da tylko trzeba umiec to obejsc (przyklad crackowanie serwerow w RTCW )
A tak w ogole nie przepadam za CS-em odkad pojawily sie cheaty, rozne aim-boty i tego typu badziewia.

W RTCW jest taki wynalazek, co sie zwie Punk Buster. Jezeli jest dobrze skonfigurowany to uniemozliwia nawet stosowanie skinow, za duzego gamma itd.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 17:06   #11
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

widac dawno nie grales w CS'a

Punk Buster to juz przezytek... dawno go cziterzy mogli obejsc...
potem pojawil sie Paladin - tez go polamali...
potem Cheating-Death - ta sama historia...
teraz jest CS Guard i HL Guard by OLO

ale i tak nic nie zastapi wprawnego oka dobrego admina... jesli zawodzi technika to na strazy stoi czlowiek.

a tak swoja droga to gram w CS'a 3 lata i nie spotkalem sie ze scrackowanymi serwerami, natomiast w Battlefield to sam gralem na takim.

w HL jest tak, ze laczysz sie przez WON i musisz miec oryginalny klucz ktory jest wpisany do bazy danych WON, kazdemu oryginalnemu kluczowi przydzielony jest numer WONid. Dlatego nie mozna grac na scrackowanych serwerach przez WON a tym samym nie mozna grac w HL.

jedynie moznaby bylo zagrac w ten sposob przez All-seeing eye lub GameSpy i to tylko w bezposrednim polaczeniu.
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.02.2003, 17:14   #12
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
remix napisa***322;(a)
Witam!

widac dawno nie grales w CS'a
to prawda
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.