Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.12.2005, 07:09   #1
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Obraz z kompa na TV

Otóż kilka dni temu klient zakupił komputer i chciał, abym po pracy do niego przyjechał i zrobił, aby obraz na TV był w kolorze. Jednak po wielu próbach, po zmienianu z PAL na pochodne typu PAL-D, PAL-B, nie mogłem uzyskać koloru na telewizorze. Powiedziałem klientowi, że to wina kabla dołączonego do karty przez producenta, ale koleś nie za bardzo w to chciał wierzyć i był niemiłosiernie wkurzony Ma grafikę [jakiegoś krzaka] DeaSan GF 6600 128/128 Pci-e. I czy zmiana kabla by pomogła ? Kolega jeden coś wspominał mi o programiku TV Tool przeznaczonego dla kart nVidii, czy zatem sam programik mógłby pomóc ?

UPDATE:
Ja mając karte ATI GeCube 9550 128/128, a wcześniej XFX GF 4 MX 440 64 MB, nigdy nie musiałem ustawiać klonowania, ponieważ po podłączeniu okablowania i włączeniu kompa od razu miałem obraz na TV od samego początku. Czyli nawet w dosie mogłem pracować na TV
__________________
KarolluZ ruleZ

Ostatnio zmieniany przez KarolluZ : 05.12.2005 o godz. 07:18
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.12.2005, 07:18   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
podłączasz kablem s-video<->s-video?
zobacz tutaj...http://www.faq.enter.net.pl/faq.php#tv_brak_koloru
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 05.12.2005 o godz. 07:24
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 08:02   #3
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jest to kabel z końcówką podobną do s-video, a zakończoną chinchem. Zaraz ide do roboty, to dam konkretniej znać... A możliwe by było gdyby telewizor czegośnie obsługiwał !? jest to TV SONY, rzekomo kupiony w Niemczech...
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 08:09   #4
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jak jest możliwość sprawdż kablem S-video<->S-video .
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.12.2005, 08:33   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
najlepeij podlaczyc kablem svideo-svideo, chyba ze jest mozliwosc podlaczenia rbg-scartrgb, ale to nie przy tej karcie, jak sadze
tvtool przy nvidiach moze bardzo mocno pomoc
wersje demonstracyjna ze free w necie bez problemu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.