Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.06.2006, 19:20   #46
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Nie. Ale glownie chodzi o to, ze nie ma co analizowac. Wszystko widac jak na dloni. Wiec myk, myk i nowy selekcjoner.
Co tu jest do analizowania? Pierwszy mecz juz pokazal, ze Janas nie dal rady. A nastepne tylko to potwierdzily.
Jeżeli będziemy to robić tak na 'myk' to za cztery lata będziemy podobnie wracać z mundialu, jeśli w ogóle się na niego dostaniemy..

Nie neguję faktu, że Janas jako trener reprezentacji się nie sprawdził i raczej nie powinien jej dłużej prowadzić - to, o co od początku mi chodzi, to że na takie rozważania przychodzi czas po rozgrywkach, a nie w ich trakcie, kiedy i tak na szybko nic nie można zmienić, a jedynie psuje to atmosferę w zespole, która w dzisiejszym sporcie jest równie ważna w odnoszeniu zwycięstw jak przygotowanie fizyczne i techniczne.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.06.2006, 19:28   #47
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Jeżeli będziemy to robić tak na 'myk' to za cztery lata będziemy podobnie wracać z mundialu, jeśli w ogóle się na niego dostaniemy..

Nie neguję faktu, że Janas jako trener reprezentacji się nie sprawdził i raczej nie powinien jej dłużej prowadzić - to, o co od początku mi chodzi, to że na takie rozważania przychodzi czas po rozgrywkach, a nie w ich trakcie, kiedy i tak na szybko nic nie można zmienić, a jedynie psuje to atmosferę w zespole, która w dzisiejszym sporcie jest równie ważna w odnoszeniu zwycięstw jak przygotowanie fizyczne i techniczne.
Tak ale zrozum to tez z innej strony. Strony poza sportowej
Tu ogolnie chodzi o aspekt sytuacji jaka jest obecnie w kraju. Jest syf (polityka itp.)
Dlatego duzo ludzi mialo jakies nadzieje z ta reprezentacja. I co sie okazalo?
Ano to, ze tam tez jest syf. Dlatego ta nagonka na Janasa. A atmosfere sam Janas stworzyl jaka jest obecnie, a nie dziennikarze.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 20:38   #48
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
blee, blee blee ...
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Jednocześnie jednak też bardzo już męczy mnie ta cała krytyka Janasa - a zwłaszcza nieustanne pytania o jego dymisję.. Ludzie - na to przyjdzie jeszcze czas, zostawcie to na czas mundialu i wróćcie do tematu ze dwa-trzy po powrocie do Polski. ...
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Napisałem - dwa-trzy dni.. to według ciebie kilka lat?
nic nie napislaes o "dniach" ...
andrzejj9@ - bez obrazy - naiwny jestes .. jak by to cos zmienilo - cztery lata temu tez byly mistrzostwa - byla debata po nich ... cos sie zmienilo?

wydaje mi sie ze im szybciej sie pogodzimy z mysla o kibicowowaniu innym na tych mistrzostwach tym lepiej dla nas ...
im szybciej bedziemy mieli "profi" trenera z zagranicy tym lepiej bedzie dla polskiej pilki ... ale tez to bedzie na krotka mete - tu przyklad malysza ...
... ale nasi pilkarze to nie "malysz" - i tak w kolko

tu jednk trzeba czekac na cud ...
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 20:49   #49
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69
blee, blee blee ...




nic nie napislaes o "dniach" ...
andrzejj9@ - bez obrazy - naiwny jestes .. jak by to cos zmienilo - cztery lata temu tez byly mistrzostwa - byla debata po nich ... cos sie zmienilo?

wydaje mi sie ze im szybciej sie pogodzimy z mysla o kibicowowaniu innym na tych mistrzostwach tym lepiej dla nas ...
im szybciej bedziemy mieli "profi" trenera z zagranicy tym lepiej bedzie dla polskiej pilki ... ale tez to bedzie na krotka mete - tu przyklad malysza ...
... ale nasi pilkarze to nie "malysz" - i tak w kolko

tu jednk trzeba czekac na cud ...
Rany, wy czytacie to, co ja piszę??

Ok, jeszcze raz:

1) Według mnie Polacy na mistrzostwach zagrali bardzo słabo, znacznie poniżej oczekiwań.

2) Janas jako trener jest za to odpowiedzialny i raczej nie powinien dalej prowadzić kadry, ale ja - ani prawdopodobnie nikt inny na forum - nie jest wystarczającym specjalistą od piłki nożnej, żeby o tym decydować.

3) Czas trwania mistrzostw NIE JEST odpowiednim momentem na takie rozważania, a już zwłaszcza atakowania trenera i zawodników. Ci powinni się skupić na ostatnim meczu, a nie na konfliktach rozdmuchiwanych przez dziennikarzy.

4) Powrót, ze dwa-trzy dni na ochłonięcie i wtedy można i należy zacząć podsumowywać występ i wyciągnąć z tego konsekwencje.


Ja rozumiem, że niektórzy chcieliby od razu na hurra, pod wpływem emocji. Ale tak podejmowane decyzje mają to do siebie, że przynoszą opłakane rezultaty.. O mniej więcej coś, jak na tym mundialu..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:02   #50
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Rany, wy czytacie to, co ja piszę??
Jesli o mnie chodzi to tak i widze, ze masz do tej sprawy niezdrowe podejscie.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:22   #51
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
Jesli o mnie chodzi to tak i widze, ze masz do tej sprawy niezdrowe podejscie.
Bo staram się do sprawy podchodzić bez emocji i proponuję racjonalne podejście?

Jeśli nie, to uzasadnij swoją wypowiedź.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:46   #52
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Zgadzam się w zdecydowanej większości z tym co napisał @andrzejj9 - też uważam, że Janas - musi odejść - przed MŚ w sumie go nawet trochę broniłem, gdy podał skład kadry itd. - on jest selekcjoner i po mistrzostwach okaże się czy się sprawdził - niestety nie - decyzje personalne chyba błędne, brak strategii, chyba też fatalne przygotowanie fizyczne i mentalne - do tego zamykanie się przed kibicami, najeżdzanie na dziennikarzy (owszem - może trochę mieli razji - ale tylko w części) itd.
Jednak - jak napisał kolega - czas na rozliczanie przyjdzie po mundialu - a kierowane co chwilą pytania o dymisję to już naprawdę przesada - też uważam, że do pewnych spraw lepiej podchodzić bez emocji i na spokojnie

A jak Janas odejdzie, to już propozycję pracy z Poznania dostał .... niestety

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:54   #53
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29

A jak Janas odejdzie, to już propozycję pracy z Poznania dostał .... niestety

Z tego co czytalem to nie dostal. Mial posade w Amice wczesniej. A, ze nastapila jakas tam fuzja z Lechem to teraz wychodzi, ze bedzie ja mial w Lechu.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 22:43   #54
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Weron
Z tego co czytalem to nie dostal. Mial posade w Amice wczesniej. A, ze nastapila jakas tam fuzja z Lechem to teraz wychodzi, ze bedzie ja mial w Lechu.
OK - racja - podejmując się pracy z reprezentacją wziął urlop bezpłatny z Amici - ale dziś wyczytałem informację na telewizji WTK: "Drzwi dla Pawła Janasa w Lechu Poznań są otwarte - zapowiedzieli działacze klubu z Bułgarskiej (...)" - jeśli przestanie być trenerem kadry, mógłby objąć stanowisko wiceprezesa klubu do spraw sportowych.
Więc jest swego rodzaju zaproszenie/propozycja dalszej pracy

A napisałem to z , bo jakoś straciłem do niego sympatię po tych mistrzostwach ...

ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 23:16   #55
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ogladam teraz na TVP1 dyskusje na temat reprezentacji. Belkot straszny. A Engel jak bredzi. Cos strasznego.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 23:33   #56
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jakby nie patrzec, Janasowi poszlo ciut lepiej niz Engelowi 4 lata temu
Engel dostal dwa nokauty (2:0 i 4:0) oraz wygral jeden mecz, a Janas nokaut (2:0), niezly choc niestety przegrany mecz (1:0) i wygral jeden mecz
oczywiscie nie porownujac stylu, w jakim poruszali sie zawodnicy na boisku... bo tu Janas mocno blednie... ciekawy jestem czy we wszystkich trzech meczach strzelismy chociaz tyle razy co Niemcy np. w meczu z Kostaryka....

@andrzejj - ale o co ty kruszysz kopie, media zawsze beda sie rzucac na sensacje... wyscig kto napisze szybciej, wiecej, a czy moze byc bardziej wierny "obiekt" niz Janas? ktory sam tez prowokuje media czemu dal kilka razy przyklad?


edit:
no, pomyslalem i wygrzebalem, statystyki wedle wp.pl:

Polacy lacznie w trzech meczach, Niemcy w samym tylko meczu z Kostaryka:
Druzyna: POL - GER
Strzaly na bramke: 25 - 21
Strzaly celne: 11 - 10

wyniki chyba same mowia za siebie... zacytuje Klosego:
"Przez ostatnie p***243;***322; godziny Polacy praktycznie stali, przestali biega***263;. W og***243;le nie zagra***380;ali naszej bramce. Tak si***281; nie zdobywa punkt***243;w"

Ostatnio zmieniany przez Predi : 20.06.2006 o godz. 23:51
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 00:05   #57
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez Predi
jakby nie patrzec, Janasowi poszlo ciut lepiej niz Engelowi 4 lata temu
Engel dostal dwa nokauty (2:0 i 4:0) oraz wygral jeden mecz, a Janas nokaut (2:0), niezly choc niestety przegrany mecz (1:0) i wygral jeden mecz
oczywiscie nie porownujac stylu, w jakim poruszali sie zawodnicy na boisku... bo tu Janas mocno blednie... ciekawy jestem czy we wszystkich trzech meczach strzelismy chociaz tyle razy co Niemcy np. w meczu z Kostaryka....
(...)
No niby tak - ale styl drużyny Engela, nawet chyba w tych przegranych meczach był lepszy - zwłaszcza jak porównamy mecz z Ekwadorem - a co ważniejsze - w ostatnim meczu Engel totalnie zmienił drużynę i wygraliśmy w niezłym stylu - a dziś Janas prawie zmian nie zrobił - a styl meczu z Kostaryką był jaki był ...

Czytaliście to: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1715,wid...l?ticaid=11d28
Jak zwykle Tomaszewski ostro - ale chyba jednak sporo w tym prawdy

Podoba mi się porównanie MŚ poprzednich i obecnych - Polacy zawsze grają w nich 3 mecze - pierwszy - inauguracyjny, drugi o wszystko, a trzeci o honor

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 05:31   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
@andrzejj - ale o co ty kruszysz kopie, media zawsze beda sie rzucac na sensacje... wyscig kto napisze szybciej, wiecej, a czy moze byc bardziej wierny "obiekt" niz Janas? ktory sam tez prowokuje media czemu dal kilka razy przyklad?
Media tak robią, bo z tego żyją i jakkolwiek byłoby to naganne etycznie, to zawsze takie będą. Martwi mnie natomiast to, że tradycyjnie za nimi rzucają się tysiące ludzi.. Jakby nie mogli kierować się własnym rozumem, tylko musieli postępować tak, jak media dla rozgłosu robią..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 06:41   #59
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Media tak robią, bo z tego żyją i jakkolwiek byłoby to naganne etycznie, to zawsze takie będą. Martwi mnie natomiast to, że tradycyjnie za nimi rzucają się tysiące ludzi.. Jakby nie mogli kierować się własnym rozumem, tylko musieli postępować tak, jak media dla rozgłosu robią..
zatem pomilczmy ...
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.06.2006, 10:06   #60
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Media tak robią, bo z tego żyją i jakkolwiek byłoby to naganne etycznie, to zawsze takie będą. Martwi mnie natomiast to, że tradycyjnie za nimi rzucają się tysiące ludzi.. Jakby nie mogli kierować się własnym rozumem, tylko musieli postępować tak, jak media dla rozgłosu robią..
Kompletnie sie z tym nie zgadzam. Wszystko wedlug mnie zaczelo sie po meczu, a nawet i w trakcie meczu z Kolumbia kiedy niezadowoleni kibice glosno wyrazali swoje oburzenie na to co zespol wyczynia. Wiec nie pisz teraz, ze ludzie sugeruja sie mediami.
Owszem sugeruja sie widac jak masa lyka wszystko co napisza lub powiedza dziennikarze ale napewno nie w tej sytuacji.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.