Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.06.2005, 21:45   #1
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obudowa do PC

witam wszystkich

ostatnio przechodziłem koło Vobisu i zauwżyłem zestaw komp. taki jak na zdjęciu. Jestem ciekaw czy można gdzies kupiś podobną obudowe (lub taką samą).W Vobisie sprzedają niestety tylko całe zestawy, a kupienie zestawu ze względu na obudowe mija sie niestety z celem :\

wydaje mi sie że obudowa jest godna uwagi

P.S.
przekopałem allegro ale nic nie znalazłem
Dołączone obrazki
Obudowa do PC-bez-tytulu.jpg 
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.06.2005, 22:08   #2
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Ufil123
witam wszystkich

ostatnio przechodziłem koło Vobisu i zauwżyłem zestaw komp. taki jak na zdjęciu. Jestem ciekaw czy można gdzies kupiś podobną obudowe (lub taką samą).W Vobisie sprzedają niestety tylko całe zestawy, a kupienie zestawu ze względu na obudowe mija sie niestety z celem :\

wydaje mi sie że obudowa jest godna uwagi

P.S.
przekopałem allegro ale nic nie znalazłem
poprostu idz do wspaniałego Vobisu i popros sprzedawce aby ci powiedzial jakiej firmy jest ta obudowa i po sprawie.
ps. wg mnie obudowa beznadziejna
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:11   #3
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Wszystko da się kupić - tylko do takiej obudowy nie włożysz żadnej normalnej karty, płyty głównej a może i pamięci - więc po co Ci taka obudowa solo?
To taki notebook, tylko bez baterii
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:14   #4
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
poprostu idz do wspaniałego Vobisu i popros sprzedawce aby ci powiedzial jakiej firmy jest ta obudowa i po sprawie.
ps. wg mnie obudowa beznadziejna
czemu beznadziejna? na żywo wygląda jak 2 moduły z kina domowego (a czegoś takiego szukam)

co do firmy obudowy to niestety sprzedawca nie mogł udzielić mi informacji bo był tak otępiały że nie potrafił nawet wymienić części z których składa sie zestaw
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:21   #5
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
tylko do takiej obudowy nie włożysz żadnej normalnej karty, płyty głównej a może i pamięci - więc po co Ci taka obudowa solo?
To taki notebook, tylko bez baterii
no właśnie nie do końca ,gdzieś (jak znajde to podam link) wyczytałem że pasuja tam zwykłe części - jedyne co bym musiał zmienić to płyte główną na jakąś mniejszą. ta obudowa jest na jeden napęd CD/DVD i nie ma wejscia na stacje dyskietek (ale to nie kłopot), reszta części podobno jest standardowa

jutro jeszcze raz zawitam w Vobisie i wypytam gościa o wszystko łącznie z nazwą obudowy (nie oczekuje niestety wyczerpujących odpowiedzi)
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:23   #6
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Napisany przez Ufil123
co do firmy obudowy to niestety sprzedawca nie mogł udzielić mi informacji bo był tak otępiały że nie potrafił nawet wymienić części z których składa sie zestaw
jesli to Vobis na ulicy wolnosci to pracuje tam 3 tempaków [na zmiane]ktorzy na moje pytanie ''dlaczego niesprzedajecie tez czesci tylko zestawy'' odpowiedzieli :
'' bo na czesciach jest za mało zysku ''
poprostu musisz trafic na jakiegos innego sprzedawce, a wydaja sie oni tak beznadziejni ze robia wrazenie jakby potrafili rozroznic zestaw z procesorem intel od od zestawu z amd tylko po naklejce na obudowie
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:28   #7
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
(...) ps. wg mnie obudowa beznadziejna
Witam !
Jest to kwestia gustu - może kolega chce mieć komputer, który ma przypominać kino domowe ? Mi to przypomina raczej popularne kiedyś obudowy typu desktop - tylko, że ta jest ładniejsza .
Aczkolwiek, jak bym takiego czegoś raczej nie kupił - dla mnie komputer ma wyglądać jak komputer - wieżyczka i spoko - owszem może być ładna - ale bez przesady.
Ale jak napisałem to kwestia gustu - z tym, że podejrzewam, że cena może być też wysoka ....

Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
jesli to Vobis na ulicy wolnosci to pracuje tam 3 tempaków [na zmiane]ktorzy na moje pytanie ''dlaczego niesprzedajecie tez czesci tylko zestawy'' odpowiedzieli :
'' bo na czesciach jest za mało zysku ''
poprostu musisz trafic na jakiegos innego sprzedawce, a wydaja sie oni tak beznadziejni ze robia wrazenie jakby potrafili rozroznic zestaw z procesorem intel od od zestawu z amd tylko po naklejce na obudowie
I jak tu iść kupić do "markowego sklepu", jak można tam trafić na takich sprzedawców ??

Pozdrawiam
ro29

Ostatnio zmieniany przez ro29 : 27.06.2005 o godz. 22:33
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:29   #8
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yarozelsky
jesli to Vobis na ulicy wolnosci to pracuje tam 3 tempaków [na zmiane]ktorzy na moje pytanie ''dlaczego niesprzedajecie tez czesci tylko zestawy'' odpowiedzieli :
'' bo na czesciach jest za mało zysku ''
poprostu musisz trafic na jakiegos innego sprzedawce, a wydaja sie oni tak beznadziejni ze robia wrazenie jakby potrafili rozroznic zestaw z procesorem intel od od zestawu z amd tylko po naklejce na obudowie

heheh o tym Vobisie to już nie wspominam - szkoda gadać

byłem w Vobisie w Carrefour (na miejscu AKS) i wiedze że ludzie pracujący w tej sieci sklepów bbbardzo się starają aby wychodzić na głupków (bez urazy dla pracowników Vobisu ktorzy naprawde znają sie na rzeczy)
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:32   #9
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
Jest to kwestia gustu - może kolega chce mieć komputer, który ma przypominać kino domowe ? Mi to przypomina raczej popularne kiedyś obudowy typu desktop - tylko, że ta jest ładniejsza .
Aczkolwiek, jak bym takiego czegoś raczej nie kupił - dla mnie komputer ma wyglądać jak komputer - wieżyczka i spoko - owszem może być ładna - ale bez przesady.
Ale jak napisałem to kwestia gustu - z tym, że podejrzewam, że cena może być też wysoka ....

Pozdrawiam
ro29
chodzi mi o to aby komputer nie przypominał komputera , tylko ładnie komponował sie obok kina domowego z zachowaniem swoich morzliwości


a co do ceny to domyślam sie że może byc troszeczke wysoka

pozdro
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:36   #10
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A mi się coś zdaje, że zwykłe części tam nie wchodzą

Musiałbym to zobaczyć na żywo

P.S.
Ja bym jej nie kupił

Wolę wiezę
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 22:42   #11
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartek1989
A mi się coś zdaje, że zwykłe części tam nie wchodzą
no mi się tez tak na początku wydawało ale jak juz wcześniej wspominałem , wyczytałem gdzieś że wszystko jest jak w standardowym PC

ta obudowa na żywo nie jest znów taka mała

teraz tak przyglądam sie mojej wiezy i widze że ma duzo niewykorzystanego miejsca ,które w przypadku Vobisowskiej obudowy z pewnością zostało wykorzystane dzieki czemu obudowa jest mniejsza

jutro ich pomęcze w tym Vobisie
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!

Ostatnio zmieniany przez Ufil123 : 27.06.2005 o godz. 22:49
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2005, 23:29   #12
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś chyba coś takiego widziałem, ale gdzie ??

Poszukaj na stronach o moddingu,
Jest dobra strona http://www.moded-kompz.net/ ale coś teraz mają przerwe techniczną i nie da się wejść
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2005, 05:10   #13
Joe_Doe
...w podróży...
 
Avatar użytkownika Joe_Doe
 
Data rejestracji: 20.06.2003
Lokalizacja: EPKK
Posty: 1,022
Joe_Doe niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
chodzi mi o to aby komputer nie przypominał komputera , tylko ładnie komponował sie obok kina domowego z zachowaniem swoich morzliwości


a co do ceny to domyślam sie że może byc troszeczke wysoka

pozdro
Zobacz to: http://allegro.pl/show_item.php?item=56063937 co prawda jest to obudowa AT ale mysle, ze przy odrobinie wysilku mozna z niej cos zrobic. Kiedys byla taka sama na allegro za 50.

Obudowa Barebone: http://allegro.pl/show_item.php?item=55190477

Oraz desttop ale ladna: http://allegro.pl/show_item.php?item=55818825

i jeszcze moze ta: http://allegro.pl/show_item.php?item=54795964 tylko ze ta jest juz drozsza
__________________
"I'm not going to change the way I look or the way I feel to conform to anything. I've always been a freak. So I've been a freak all my life and I have to live with that, you know. I'm one of those people." - John Lennon
"Nazywaja mnie Niezrownanym, a moze Niezrownowazonym - nigdy tego nie pamietam..." - M.K.
Joe_Doe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2005, 08:25   #14
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś koleś pokazywał mi ten sprzęt w MM. Najbardziej interesowała mnie kwestia czy wchodza tam normalne akcesoria. Na 75 % pamiętam, że wchodzi wszystko jak do normalnego PC. Było to jakiś czas temu więc mogę się mylić. Znalazłem tez ulotke, która kiedyś wrzuciłem na inne forum


i zobaczcie jak wszyscy się cieszą, musi być super 8 )
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2005, 09:37   #15
AleX69
.::MaNNErS:SuCk::.
 
Avatar użytkownika AleX69
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 4,681
AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>AleX69 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ufil123@ przeszukaj siec pod wgledem obudow
Slim Desktop
Ultra Slim Desktop

takiego pieca nie mozna za bardzo uprgade'owc
ze wzgledu na miejsce i slabe zasilacze 165W-200W
w tych ultra cienkich to nawet dyski sa 2.5"
ogolnie rzecz ujmujac komputer do biura lub domowe media center


kiedys Compaq robil Evo D500 Ultra Slim Desktop


teraz HP robi HP z557 Digital Entertainment Center


enlight tez troche robi LCD-PC i MicroATX Cases




slim ultra/ATX
__________________
AleX69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.