Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.04.2004, 12:38   #1
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Office 2003 - raportowanie błędów

Jak usunąć raprtowanie do M$ błędów?
W Office XP można było to zrobić za pomocą np. XP Anty Spy.
Mam problem z Excelem: pracuję, jest wszystko O.K., zamykam, jest O.K. Mija minuta dwie a tu pojawia się komunikat: Excel został niepoprawnie zamknięty i czy go otworzyć ponownie i czy przesłać błedy do M$.
Może ktoś zna rozwiązanie problemu? 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.04.2004, 12:49   #2
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja używam openoffice i nic mi nie szpieguje
nic lepszego mi nie trzeba możliwości office 2000 i jest za darmo
polecam
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości

darmowa muzyka

http://rtfm.killfile.pl/
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 12:50   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wylaczyc raportowanie bledow w calej windzie xp/2003, przynajmniej u mnie pomoglo, nie trzeba do tego antyspy, mozna pogrzebac w ustawieniach zdaje sei w panel sterowania/system, jestem w pracy gdzie mam 2000 wiec nie podam dokladnie w tej chwili
z tego co pamietam to Ty uzywasz 2000, a w tym sysie takiego ustawienia nie ma
sprobuj wiecmoze odpaliz zarzadznie uslugami i wylaczyc raportowanie bledow (nie sprawdze czy w win2k z zainstalowanym office 2k3 jest taka usluga, tylko podpowiadam)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 12:58   #4
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Wróciłem chwilowo na winXP: głupie dyskusje z Adminem - nieważne.
Ad-ware nic nie znajduje.
Problem dotyczy wyłącznie Excela, Word i Outlok nie dają takich raportów. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 13:05   #5
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panel sterowania/System/zakładka Zaawansowane/Przycisk Raportowanie błędów.


Pozdrawiam
Dołączone obrazki
-bledy.gif 
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 13:34   #6
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Niestety - nie pomogło
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-clipboard-1.jpg  
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 13:55   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mi to raczej wyglada na blad w instalacji exela, jezeli nie pobiera tego ustawienia z windy, proponowalbym jego reinstalke
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 14:02   #8
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
mi to raczej wyglada na blad w instalacji exela, jezeli nie pobiera tego ustawienia z windy, proponowalbym jego reinstalke
Już to kiedyś ćwiczyłem: reinstalka nie pomaga. Dlatego też normalnie używam officeXP, dzisiaj mnie znowu pokusiło popróbować 2003. 8)
Dołączone obrazki
-clipboard-1.jpg 
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 14:07   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czekac na poprawke na office update albo przelkanac jakos tego buga alebo zmieniac wersje - wiem ze to nie sa konstruktywne porady,ale czasem juz tak jest ze co nie chce pracowac choc powinno
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 14:41   #10
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Już to kiedyś ćwiczyłem: reinstalka nie pomaga. Dlatego też normalnie używam officeXP, dzisiaj mnie znowu pokusiło popróbować 2003. 8)

I to jest właśnie cały urok programów tworzonych przez M$. Gdzieś mi się już o uszy obiło, że Win Xp i Office 2003 to tandem, po którym można się wszystkiego spodziewać.

Przyszło mi coś jeszcze do głowy, choć mam spore wątpliwości czy to pomoże, (ale spróbować możesz):

Uruchom edytor rejestru.
HKEY_USERS \. DEFAULT \ Control Panel \ Desktop \ Odszukaj ciąg o nazwie ***8220;AutoEndTask***8221; i zmień wartość z 0 na 1

Ta zmiana powoduje, że Wingroza automatycznie ***8222;zabija***8221; niereagujące procesy. (być może taki status ma excel przed próbą raportowania do M$).

Jak nie pomoże to zrób tak jak radzi Nimal.8)
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 15:43   #11
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,625
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... czy nie robiłeś czasem nakładki office 2003 na office XP (nie polecam), ostro pracuję na excelu 2003 zarówno pod winxp jak i pod win2003 i żadnych problemów nie było.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 15:46   #12
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... czy nie robiłeś czasem nakładki office 2003 na office XP (nie polecam), ostro pracuję na excelu 2003 zarówno pod winxp jak i pod win2003 i żadnych problemów nie było.

Owszem ale najpierw odinstalowałem office XP. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 16:00   #13
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,625
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ukazała się taka łatka do excela 2003, może to pomoże
http://download.microsoft.com/downlo...client-plk.exe
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 16:24   #14
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
ukazała się taka łatka do excela 2003, może to pomoże
http://download.microsoft.com/downlo...client-plk.exe

Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie cały pakiet.
Narazie Excel jakby się naprawił. Ściągnąłem wszystkie łatki, nie wiem czy Twoja nie jest w tym zestawie.
Próbowałeś może uruchomić dźwięki w Office 2003? Nie ma tego w zestawie do pobierania w PL. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.04.2004, 16:33   #15
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Popracowałem chwilę w Excelu i temat wrócił.
Łatkę miałem już zainstalowaną 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.