Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2007, 19:33   #1
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Rekovery acera

witam serdecznie !

mam problem w acerze aspire ,po formacie dysku okazalo sie ze tam byla jeszcze ukryta partycja o nazwie PQSERVICE ktorej teraz naturalnie juz nie mam .
Pytaniecz ktos wie jak moge ja przywrocic ,plyte rekovery mialem zrobiona, ale za jej pomoca nie moge tej partycji przywrocic .
uzylem programu do ratowania usunietych plikow ale nieiwele to dalo moze ma ktos jakies info jak duza powinna byc ta partycja

pozdrawiam

ampel
ampel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.02.2007, 19:40   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Je***347;li nikt Ci tu nie odpowie, zobacz na http://forum.laptopy.info.pl
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2007, 20:19   #3
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
nie bardzo kumam- nie napisales jasno.
Zrobiles format patycji systemowej, wiec przy okazji za jednym razem na pewno nie usunales tej ukrytej z recovery. Musial bys to zrobic drugi format dla tej partycji by i ja zniszczyc,
Ale tak czy siak - wielkosc tej partycji powinna byc bez znaczenia byle na koncu
Powiem Ci jak jest w IBM-ach
A wiec ostatnia ukryta sformatowana na fat32 - wielkosc nie wazna - tak by sie zmiescilo co ma na niej byc. Mozesz to normalnie przekopiowac z innego kompa. Najpierw robiac to partycje jako widoczna i potem na przyklad nagrac pod winda.
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2007, 21:09   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
U***380;yj Acronis Disk Director Suite 10.0.0.2117 on ci odzyska skasowan***261; patrycje
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2007, 13:57   #5
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam
dzieki za podjecie tematu
w zasadzie zrobilem jak piszecie, Acronisem zmazalem te patrycie a potem chaialem ja przywrocic, ale tego juz nie dalo sie zrobic ,chyba zrobilem za dozo czynnosci Potem sam utworzylem part. o nazwie pqservice i o wielkosci 4,7 giga(bo nie wiedzialem jaka to byla wielkosc pierwotnie)i moge przywrocic system z dysku DVD ,niestety niedzialaja mi potem niekore programy acera np. erecowery sadze ze jest to troche bardziej skomplikowane bo np. w biosie mozna wlaczyc i wylaczyc funkcie(D2D) botowania z tej partycji czego nie da sie zrobic np z partycja D:
Ale to nie wazne wazne jest to jak ja przywrocic tak zeby dzialal mi caly system erecovery z acera.


dzieki isorki jesli napisalem cos niejasno

pozdrawiam Andrzej
ampel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.