Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2005, 23:22   #1
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Onet ***8211; znikające maile

Pisałem dzisiaj do administratora forum Alkoholowego, ponieważ zmieniły się zasady pobierania nowszych wersji programu Alcohol120% prosił mnie o przesłanie oryginalnej widomości, którą dostałem od Skulski Enterprises z danymi do rejestracji. Pierwszą wiadomość wysłałem gdzieś koło 16:00 drugą około 17:30. Parę minut temu dostałem PM na forum, że żaden e_mail jeszcze do niego nie dotarł i ponownie prosi mnie o przesłanie informacji z danymi rejestracyjnymi. Wie ktoś może, o co tu chodzi? Bo zaczynam trząść gaciami.
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.08.2005, 23:26   #2
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez *Vojtas*
Pisałem dzisiaj do administratora forum Alkoholowego, ponieważ zmieniły się zasady pobierania nowszych wersji programu Alcohol120% prosił mnie o przesłanie oryginalnej widomości, którą dostałem od Skulski Enterprises z danymi do rejestracji. Pierwszą wiadomość wysłałem gdzieś koło 16:00 drugą około 17:30. Parę minut temu dostałem PM na forum, że żaden e_mail jeszcze do niego nie dotarł i ponownie prosi mnie o przesłanie informacji z danymi rejestracyjnymi. Wie ktoś może, o co tu chodzi? Bo zaczynam trząść gaciami.
to pewnie przez ten system anty spamowy - albo u niego albo u ciebie... zaloguj sie ze strony www do onetu i zobacz czy to nie trafilo czasem do "spamu", niech twoj kolega zrobi to samo
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 23:26   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Od jakiegoś czasu mam to samo
Może chłopaki nie nadążąją z czytaniem naszych wiadomości
Lub emaile zostały potraktowane jakos spam i trafiły do odpowiedniego folderu.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 23:38   #4
zick
.................
 
Avatar użytkownika zick
 
Data rejestracji: 15.10.2004
Lokalizacja: Wilde World
Posty: 531
zick zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wczoraj na o2.pl , miałem dokładnie taki sam przypadek
z 7 emaili, które wysłałem, nie doszedł żaden
__________________
zick jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2005, 23:39   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja na onecie to mam od dawna, więc nie używam.

a mam też takie konta = poczczta.onet.pl ^_^
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 00:09   #6
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sprawdziłem swoją skrzynie bezpośrednio na stronie no i u mnie we wszystkich folderach pustki. Poczekam jeszcze na odzew czy doszedł ten trzeci a jeżeli nie dojdzie to trzeba będzie pisać czwarty raz ale wcześniej coś ustalić bezpośrednio na forum. Albo wogóle przez forum załatwić tą (tę?) sprawę w końcu jest możliwość pisania PM.

Jeżeli takie numery będą się powtarzać to trzeba się będzie rozglądnąć za nową skrzynką a ONET OLAĆ
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 00:14   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja teraz korzystam głównie z gmaila - szybko.

mam w dupie czy ktoś to czyta - po polsku

mam płatne dwie skrzynki i odwiedzam je raz na tydzień - i prawie nic nie wysyłam.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2005, 00:21   #8
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
olałem onet na rzecz wp wiem powiecie ze spam a g***** prada jeden na dzień ostatnio na tydzień
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.