Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.07.2004, 00:33   #31
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Monter
Było kilka pomysłów kiedyś na koszulki i
żaden nie wypalił właśnie ze względów cena/ilość.
Czas to zmienić?
Kiedyś musi być ten pierwszy raz więc więcej pozytywów niż negatywów chłopcze
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.07.2004, 00:34   #32
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter
Źle mnie oceniasz, nie pierwszy raz zresztą. Ale wisi mi to, nie będe specjalnie 4U dobierał słów. Obca mi zawiść, bo o co niby? Było kilka pomysłów kiedyś na koszulki i żaden nie wypalił właśnie ze względów cena/ilość. Tylko to miałem na myśli. Nie oznacza to że życzę źle pomysłowi, sam bym jedną nabył. Od starych czasów technologie i ceny poszły do przodu więc szczerze życzę aby w końcu jakieś T-Shirty powstały.
Nigdy Cie nie oceniałem jak do tej pory, więc to na pewno nie jest kolejny raz

Były koszulki, ale lepiej o nich zapomnijmy

Nie wiem, jak inaczej można odebrać Twój tekst o "zachciankach niektórych" - odebrałem jak odebrałem, jeżeli nie miałeś tego na myśli, to sorry.

A koszulki powstaną, chociażbym miał je dla siebie. team membersów i dla znajomych zamówić
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:36   #33
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez matteo
Czas to zmienić?
Kiedyś musi być ten pierwszy raz więc więcej pozytyww niż negatywów chłopcze
Zgadza się więc nie wiem gdzie tu zawiść? Niektórych ludzi nie rozumiem...
Im koszulka tańsza i lepsza, tym wiadomo... Co do grafiki to większość firm oferuje nadruk na przodzie, a rękaw + tył to dodatkowe opłaty (stąd finalny projekt może wynieść w np. Butiku sporo). Graficznych uzdolnień nie mam, pozostaje więc czekać na odzew powyżej umieszczonego apelu
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:39   #34
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Monter
Zgadza się więc nie wiem gdzie tu zawiść?
Niektórych ludzi nie rozumiem...
Niektórych nie rozumiesz, niektórzy Ciebie nie mogą zrozumieć.
Taki to już jest ten świat.
Cytat:
Im koszulka tańsza i lepsza, tym wiadomo...
Tylko ciężko jest sprawdzić zapotrzebowanie nie topiąc od razu kasy
przeznaczonej na te koszulki - zresztą trzeba poszukać odpowiedniej firmy.
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:45   #35
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter
Zgadza się więc nie wiem gdzie tu zawiść? Niektórych ludzi nie rozumiem...
Im koszulka tańsza i lepsza, tym wiadomo... Co do grafiki to większość firm oferuje nadruk na przodzie, a rękaw + tył to dodatkowe opłaty (stąd finalny projekt może wynieść w np. Butiku sporo). Graficznych uzdolnień nie mam, pozostaje więc czekać na odzew powyżej umieszczonego apelu
Kwestia negocjacji. Pewne jest to, że inaczej będą z nami rozmawiać, jak powiem, że planujemy sprzedaż 50-100 koszulek, niż jak powiem, że 10.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:46   #36
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Nigdy Cie nie oceniałem jak do tej pory, więc to na pewno nie jest kolejny raz
Były koszulki, ale lepiej o nich zapomnijmy
Nie wiem, jak inaczej można odebrać Twój tekst o "zachciankach niektórych" - odebrałem jak odebrałem, jeżeli nie miałeś tego na myśli, to sorry.
A koszulki powstaną, chociażbym miał je dla siebie. team membersów i dla znajomych zamówić
Mówiąc o zachciankach miałem na myśli nicki i inne dodatki jednostkowe. I zdecydowanie w tonacji żartobliwej uwagi.
Przy tym zainteresowaniu ilościowym i tak pozostaje Butik, no chyba że ktoś zna ich jakąś konkurencję Zostaje zatem kwestia samej grafiki...
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:50   #37
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter
Mówiąc o zachciankach miałem na myśli nicki i inne dodatki jednostkowe. I zdecydowanie w tonacji żartobliwej uwagi.
Przy tym zainteresowaniu ilościowym i tak pozostaje Butik, no chyba że ktoś zna ich jakąś konkurencję Zostaje zatem kwestia samej grafiki...
W takim razie mea culpa Źle odczytałem te zachcianki. Ale dobrze, że się wyjaśniło, bo pewien niesmak by mógł pozostać

No właśnie, teraz grafika. Oczywiście nasze logo z nowym napisem + jakiś tekst można dodać (I Love CDRinfo.pl )

Jak ktoś ma jakieś uzdolnienia w tym kierunku, to proszę o kontakt. Udostępnię logo w wysokiej rozdzielczości + czcionke do napisu
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 00:58   #38
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Bartez
W takim razie mea culpa
Adulescentia est tempus discendi, sed nulla aetas sera est ad discendum
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 01:02   #39
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
W takim razie mea culpa Źle odczytałem te zachcianki. Ale dobrze, że się wyjaśniło, bo pewien niesmak by mógł pozostać
No właśnie, teraz grafika. Oczywiście nasze logo z nowym napisem + jakiś tekst można dodać (I Love CDRinfo.pl )
Jak ktoś ma jakieś uzdolnienia w tym kierunku, to proszę o kontakt. Udostępnię logo w wysokiej rozdzielczości + czcionke do napisu
Luzik...
W projekcie należy pamiętać iż trzeba się trzymać proporcji zbliżonej do prostokąta, tzn. moja stara propozycja była: duuuuże (stare) logo, pod nim napis CDRinfo.pl (dopasowany długością do Loga, a pod spodem wiadomy napis, też czcionką dopasowaną by wszystko miało równą szerokość i postać prostokąta).
W ewentualnym zamówieniu można powalczyć o gratisowe dodanie napisiku na rękawie, no ale to zostawmy Bartezowi
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 01:12   #40
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez matteo
Adulescentia est tempus discendi, sed nulla aetas sera est ad discendum
Mundus vult decipi, ergo decipiatur
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 01:53   #41
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter
Luzik...
W projekcie należy pamiętać iż trzeba się trzymać proporcji zbliżonej do prostokąta, tzn. moja stara propozycja była: duuuuże (stare) logo, pod nim napis CDRinfo.pl (dopasowany długością do Loga, a pod spodem wiadomy napis, też czcionką dopasowaną by wszystko miało równą szerokość i postać prostokąta).
W ewentualnym zamówieniu można powalczyć o gratisowe dodanie napisiku na rękawie, no ale to zostawmy Bartezowi
Trupia czaszka w czerwonej chustce, trzymajaca w zębach płytę , pod spodem skrzyżowane taśmy od napędów PC . I napis "Burrrrn ! Albo napisy :

- "Heil and Burrrn !"
- "Żadnym nie zatrzymany zabezpieczeniem" (ale po łacinie, trzeba by przetłumaczyć).

Za noszenie takiej koszulki, mogłaby nas niestety zgarnąć policja .

A poważnie to żadna taka koszulka na mnie nie wlizie bo ja noszę XXXL a największe jakie się robi dla takich potrzeb to XL, XXL... No i ceny są za duże.

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD

Ostatnio zmieniany przez Jabba the Hutt : 26.07.2004 o godz. 01:59
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 06:52   #42
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja bym kupił ale musi byc duża i fajna... oraz mogę pomuc

Ostatnio zmieniany przez Baku [pl] : 26.07.2004 o godz. 07:09
bakupl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 07:14   #43
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
projekt Jabby przypadl mi do gustu
to o czym pisal Monter (projekt graficzny) jest jakby oczywiste - zamykanie sie w prostokatach niestety nie wyglada profesionalnie - trzeba by to uwaznie zrobic
w logo proponuje rezygnacje z tego kreskowanego tla - tylko symbol plyty i napis
nick bylby bardzo przyjemnym dodatkiem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 07:22   #44
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja również się piszę na koszulkę. Aby jeszcze zmniejszyć koszty za przesyłkę proponuję wpłatę na konto CDRinfo, i dopiero po zaksięgowaniu wysyłać T-shirt. Zmniejszy to koszty w porównaniu do wysyłki za pobraniem o około 6 zł.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.07.2004, 07:55   #45
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobry pomysł z tą koszulką CDRinfo.pl... moge pomoc przy projekcie graficznym... a... i napewno zamowie koszulke nie wazne za jaka cene
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.