Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.11.2005, 21:13   #16
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Wow! Gdzie?? Ja przy 60% zniżki, poj 1,3 zapłaciłem jednorazowo w Link4 450 zł za rok...
w Generali
jestem już tu od trzech lat , poprzednio byłem w Energoasekuracji i płaciłem 300 zł ale z chwilą gdy podnieśli stawki przeniosłem sie właśnie do Generali
a co do Link4 to kiedyś dzwoniłem wsprawie ubezpieczenia ale jak mi naliczyli coś właśnie około 450 zł to zrezygnowałem
__________________
namor jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.11.2005, 21:50   #17
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
to napewno tak działa ?
nie jestem pewien ....
no działa działa robi też tak wielu moich znajomych - teraz w telewizji leca reklamy z Warty w których informują że uwzględniaja wszystie zniżki przy przejsciu z innej ubezpieczalni

a co do utraty znizek przy ewentualnym wypadku (odpukac w niemalowane)
kiedyssss...w przyszlosci ma powstac centrala w ktorej kazda ubezpieczalnia bedzie wiedziala co sie dzieje i jesli poleca znizki w np. Warcie to poleca tez w PZU... ale z tego co slyszalem to daleka przyszlosc..a na dzien dzisiejszy ubezpeiczalnie nie kontaktuja sie miedzy soba (tak mówił mi mój znajomy który jest agentem ubezpeiczeniowym )
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 21:59   #18
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
miałem oc w warcie.
przez pierwszy rok miałem 10% zniżki na 1 gr inwalidztwa mojej mamy, jako nowy kient i dlatego, że mam więcej jak 25 lat.
w tym roku zmieniły się przepisy w warcie (więc 1 gr odpadła) w efekcie musiałbym płacić ponad 150 zł/rok więcej.
poszedłem więc do pzu i za 640 zł (2 raty) mam oc na cały rok.


odpowiadając na pytanko zadane w temacie - około 180 zeta za przerejestrowanie autka, jakieś 700 zł/rok za oc (2 raty).
do tego po zakupie samochodu konieczy przegląd, wymiana pasków, filtrów, oleju oraz płynu z chlodnicy.
jeśl iautko posiada komplecik opon letnich, to dolicz koszt zakupu zimówek.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 23.11.2005 o godz. 22:03
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 14:36   #19
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123

a co do utraty znizek przy ewentualnym wypadku (odpukac w niemalowane)
kiedyssss...w przyszlosci ma powstac centrala w ktorej kazda ubezpieczalnia bedzie wiedziala co sie dzieje i jesli poleca znizki w np. Warcie to poleca tez w PZU... ale z tego co slyszalem to daleka przyszlosc..a na dzien dzisiejszy ubezpeiczalnie nie kontaktuja sie miedzy soba (tak mówił mi mój znajomy który jest agentem ubezpeiczeniowym )


dzisiaj bede sie widzial z wujkiem -agentem ubezpieczeniowy to podpytam, bo dalej wydaje mi sie to nierealne, wezmy pod uwage fakt... rozbijam sie w Warcie trace zniżke.. przechodze do Samopomocy gdzie mam stara zniżke.. rozbijam sie trace zniżke.. przechodze do Compensy ... gdzie mam stara zinżke.... rozbijam sie tam .. i tak dalej .. to nierealne, albo poprostu polska.
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 14:37   #20
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE=woitas]


jakieś 700 zł/rok za oc (2 raty).
QUOTE]


kwestia tego ze u wspomnianej konkurencji zaoszczedziłbys minimum 50% pomysl o tym..
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 14:54   #21
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
myślałem i wykupiłem w pzu za 600 zł +40 za raty.
ale poszukam czegoś tańszego za rok.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 16:11   #22
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
dzisiaj bede sie widzial z wujkiem -agentem ubezpieczeniowy to podpytam, bo dalej wydaje mi sie to nierealne, wezmy pod uwage fakt... rozbijam sie w Warcie trace zniżke.. przechodze do Samopomocy gdzie mam stara zniżke.. rozbijam sie trace zniżke.. przechodze do Compensy ... gdzie mam stara zinżke.... rozbijam sie tam .. i tak dalej .. to nierealne, albo poprostu polska.
ale o co m ichodzi... moja matka ma samochod w PZU a drugi ubezpieczyla w Warcie !!!tak ze defakto jak stukne w warcie to starce w niej znizki ale w PZu jest wszystko bez zmian!!!wiec po okresie rozliczeniwym z Warta mozge zniej zrezygnowac i isc ze zaswiadczeniem o aktualnych znizkach w PZU (mojej matki) do np. samopomocy itd

a co do starych znizek .. ja nie rezygnuje z PZU w nim mam caly czas ciaglosc -dzieki temu mozesz miec wystawiane zaswiadczenie o aktualnych znizkach

bo jesli przejdziesz z PZU do Warty i stukniesz to kicha, bo kazdy nastepny ubezpieczyciel bedzie akceptowal tylk oznizki od ostatniego ubezpieczyciela

ale skoro masz wojka - agenta to popytaj sie mozliwe ze ten moj znajomy wprowadzil mnie w blad, albo go zle zrozumialem - no ale na dzien dzisiejszy mam tak zrobione i wszystk ojest ok

pozdro
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 17:58   #23
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sayan
dzisiaj bede sie widzial z wujkiem -agentem ubezpieczeniowy to podpytam, bo dalej wydaje mi sie to nierealne, wezmy pod uwage fakt... rozbijam sie w Warcie trace zniżke.. przechodze do Samopomocy gdzie mam stara zniżke.. rozbijam sie trace zniżke.. przechodze do Compensy ... gdzie mam stara zinżke.... rozbijam sie tam .. i tak dalej .. to nierealne, albo poprostu polska.
A gdzie tu problem. Przechodzac do innego ubezpieczyciela chca od Ciebie papier o tym jakie znizki miales u poprzedniego ubezpieczyciela. Poza tym podpisujesz papier i oswiadczasz, ze podales prawdziwe dane.

Oczywiscie czasem moze sie udac zakombinowac ale jest trudniej niz kiedys.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2005, 15:56   #24
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
Tyle, ze Ci inni tansi na czyms musza oszczedzac. Wiec w praktyce wyglada to tak, ze naprawa odbywa sie np przez klepanie elementow lub montowanie tanich zastepnikow (nie oryginalnych). W ten sposob postepuje np. Warta (ma dwa rodzaje ubezpieczenia i to tansze tak wlasnie wyglada).
...
...
Ja mam OC w PZU (od poprzedniego wlasciciela), a AC i NW w Samopomocy. Z tym "podwojnym ubzepieczeniem" to jest prawda. Przy AC doplacalem chyba ~10%, aby przy "usterce" dostac calkowicie nowe czesci. Do tego wzialem sobie jeszcze kilka innych opcji typu holowanie itd., a i tak czy siak wyszlo o ponad 2 razy taniej niz w PZU.

Moje zdanie jest takie STOP dla PZU 8 )

Co do przechodzenia miedzy ubezpieczycielami i znizkami to najwiecej problemow robi wlasnie PZU. Co ja sie namordowalem z nimi, aby uznali mi znizki na OC przy przeliczaniu po zakupie auta.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 15:59   #25
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ubezpieczenie OC samochodu...

Cytat:
Napisany przez namor Podgląd Wiadomości
w Generali
Wykopalisk trochę, ale temat aktualny jak co rok dla posiadaczy samochodów

Zbliża się kolejny termin, więc zrobiłem rozeznanie jak to wychodzi. I cóż, trzeba się pożegnać z dotychczasowym Link4 Ale Generali wyszedł mi najdrożej:

- MTU - 270 zł

- mBank - 302 zł

- Allianz - 367 zł

- Link4 - 434 zł

- AB Port - 422 zł

- Generali - 510 zł

Niezły rozrzut, prawie 90%
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 16:11   #26
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Rozumiem ze to jest roczna oplata oc ?
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 16:27   #27
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Roczna op***322;ata ze wszystkimi zni***380;kami dla mnie/samochodu.

Poda***322;em konkretne ceny, ***380;eby por***243;wna***263; jak jeden samoch***243;d jest obliczany przez r***243;***380;ne ubezpieczalnie/agencje
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 16:30   #28
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To duze te znizki masz
Mi wyszlo samo OC i NNW 1030 z***322;
A samochod jest na mnie i mojego ojca ...
Fakt ze to jest 2.0 L ale nie wiem jakie znizki ma ojciec bo czesto wyplaca kase z ubezpieczenia ...
heh
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 17:00   #29
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zarowki tez trzeba wymieniac. gdzie to mozna zaskarzyc?
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.05.2007, 17:09   #30
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zglosi***263; sie na policje ?
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.