Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.10.2005, 19:46   #16
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Na śniegu i na lodzie zimówki są doskonałe.
Ale gdzie mamy w miastach śnieg i lód?
Piszę z myślą o użytkownikach używających opon zimowych w miastach takich jak np. Szczecin.
Szkoda pieniędzy.
Chociaż jak raz na kilka lat wybrałem się na wypad w tzn. tereny niezurbanizowane, gdzie śnieg leży od listopada do maja to "zimówki" zdaja egzamin.
Jazda 100km/h na ośnieżonej drodze, co stanowi problem dla np. nowego Mercedesa na wielosezonowych jest niczym dla każdego innego auta na zimówkach.
jesli chodzi o Sczecin to tak.

jesli chodzi p stolice naszej republiki to bywa strasznie mroźno

nie czesto ale jak zlapie ......

dalej nie pisze - wszystko jasne
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.10.2005, 22:15   #17
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
generalnie wszystko zależy gdzie kto mmieszka.
Cóż ja jak wyjezdzam to mam 5m i bardzo stromo pod górkę - bez zimówek bez szans.
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 00:48   #18
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
ile ja juz opon zjezdzilem !na kilku samochodach 4x4, a czesto jezdze w zime po gorach (narty)
i nie uzywam zimowek ! ale wielosesonowe --najlepsze michelin i yokohamy ! z naciskiem na yokohamy co za opony+naped na 4 kola samochud idzie jak lokomotywa po szynach,
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 01:03   #19
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
@Zetoxa... jesli chodzi o bryje i bloto posniegowe mimo wszytsko zimowe lepiej sobie radza... ja na letnich w takich warunkach slizgam sie jak glupi... pare groszy za wymiane a jest bezpiecznej
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 02:45   #20
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W Polsce mam 2 komplety kół: letnie na alufelgach i zimowe na stalówkach (włącznie z zapasem).
Cała zabawa to odkręcić jedne i przykręcić drugie.

Tu, gdzie teraz jestem, tubylcy nie znają opon zimowych, tu śnieg pada niezwykle rzadko. A szkoda.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 06:11   #21
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja sobie jadę głębiej w las i robią mi wymiane z wyważaniem za 60 zł zero kolejki

dwa razy do roku można tyle wydać, a zimówki starczają nawet na 5 lat więc o co chodzi?

kupuje Kormorany - nie za drogie a dobre

jak się zużyją to kupie czeskie Sawa wyglądają jak letnie, ale jeszcze nie widziałem czegoś bardziej skutecznego na mokrym śniegu

moje Kormorany wyorały dziurę i był koniec jazdy, drugi gość z łańcuchami stanął jeszcze wcześniej a facio na Sawach wiechał jak po asfalcie - akcja w Bieszczadach przy odwilży
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 13:56   #22
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a ja wymieniam opaonki za 48 zł brutto
a tak już poważnie uważam ze zimówki są zima lepciejsze co prawda przed poślizgiem Cię nie uratują ale ostatnimi czasy kierowców i drogowców często zaskakiwała pogoda nie poprzez oziebienie a gwałtowne opady śniegu (a włąśnie po to robi sie zimówki)
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 14:29   #23
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
ja sobie jadę głębiej w las i robią mi wymiane z wyważaniem za 60 zł zero kolejki
U mnie od dluzszego czasu 40zl. Rowneiz bez kolejek, boumawiam sie na odpowiednia godzine.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 14:34   #24
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a naszych warunakch pogodowych,czyli zima od listopada do marca,zimowki sie bardzo przydaja.
moge sie zgodzic,ze na suchej powierzchni lenie oponki sa lepsze,ale ile razy w ciagu zimy macie sucha idealnie droge? chyba ze mieszkacie w centrum wielkiego miasta.
choc zawsze sie moga zdarzyc lokalne oblodzenia,wiec wtedy wole miec na felgach zimowe opony. kilka juz zim pzrejezdzilem i moge sie podpisac obiema rekami pod zimowkami. jezdzi sie zdecydowanie lepiej, przy pierwszym sniegu,gdy droga wydaje sie czarna,autka na letnich slizgaja sie niemiloiernie,a na zimowkach jezdzi sie lepiej.

choc zdecydowanie jestem za uzywaniem wyobrazni + zimoweka nie tylko tego drugiego. pozdrawiam.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 14:56   #25
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no tak Warszawa jak zwykle najdroższa...

samochód z ABS, przy letnich oponach na śniegu nie zahamuje wcale, wiem bo sprawdzałem - koszmarne uczucie jak ABS stuka i puszcza koła a nic się nie da zrobić.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 15:02   #26
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
wlasnie dlatego nie trawie abs jak i innych kontroli trakcji, podobnie jak moja mama
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 17:47   #27
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z ABSem tez trzeba umiec jezdzic, w deszczu jest IMHO niezmiernie przydatny, zima kwestia dyskusyjna

co do zimowek
nie piszcie, ze sa nieprzydatne
nie wierze, ze jezdzicie tylko po drogach miejskich
ja jak zmienilem opony na zimowki to nie moglem uwierzyc, ze samochod moze sie tak prowadzic
przeciez letnie w temp. zblizonych do zera czy nizszych sa diabelnie twarde, szkoda niszczyc gume i po lodzie to sie sunie jak bobslejem

mnie do zimowek nikt przekonywac nie musi, jak ktos lubi niech sie meczy na letnich, moze wjedzie i moze przejedzie, ale czy warto tak sie trudzic i stresowac (?)
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 08:33   #28
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
no tak Warszawa jak zwykle najdroższa...

samochód z ABS, przy letnich oponach na śniegu nie zahamuje wcale, wiem bo sprawdzałem - koszmarne uczucie jak ABS stuka i puszcza koła a nic się nie da zrobić.
@ed no nie przesadzaj to wszystko zależy od warsztatu.
Osobiście też tyle płacę - skubańcy mogli by chociaz koła w tej cenie wymyć - kiedyś tak robili.
Są oczywiście i po 40, ale w końcu liczy się warsztat a nie zawszelką cene pieniądze
Na kormoranach co prawa nie jeździłem, lecz na dębicach frigo, teraz od 3 lat(przekroczyłem już półmetek )na pirelli - aż się ździwić można jak zimowa opona może być cicha i skuteczna zarazem

edir
A swoją drogą to fajnie musi się jeździć 4x4 - jeszcze takiego nie prowadziłem , jedynie jak robiłem prawko to prowadziłem takie coś (6x6) 8 )
star 266
Dołączone obrazki
Opony zimowe-01_02_small.jpg 
__________________




Ostatnio zmieniany przez prometeusz : 24.10.2005 o godz. 09:28
prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 09:52   #29
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
@ed no nie przesadzaj to wszystko zależy od warsztatu.
Osobiście też tyle płacę - skubańcy mogli by chociaz koła w tej cenie wymyć - kiedyś tak robili.
Są oczywiście i po 40, ale w końcu liczy się warsztat a nie zawszelką cene pieniądze
Na kormoranach co prawa nie jeździłem, lecz na dębicach frigo, teraz od 3 lat(przekroczyłem już półmetek )na pirelli - aż się ździwić można jak zimowa opona może być cicha i skuteczna zarazem

edir
A swoją drogą to fajnie musi się jeździć 4x4 - jeszcze takiego nie prowadziłem , jedynie jak robiłem prawko to prowadziłem takie coś (6x6) 8 )
star 266
u mnie w tej cenie myją (myjnie głównie mają) i człowiek się nie nudzi, bo właściciel jest fanem rajdów terenowych, na wiosnę kończyli budować "samochód-monstrum" , posiada również Hammera w wersji wojskowej (nie dla raperów ), więc jest co oglądać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 13:22   #30
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho
Na śniegu i na lodzie zimówki są doskonałe.
Ale gdzie mamy w miastach śnieg i lód?
Piszę z myślą o użytkownikach używających opon zimowych w miastach takich jak np. Szczecin.
Szkoda pieniędzy.
Chociaż jak raz na kilka lat wybrałem się na wypad w tzn. tereny niezurbanizowane, gdzie śnieg leży od listopada do maja to "zimówki" zdaja egzamin.
Jazda 100km/h na ośnieżonej drodze, co stanowi problem dla np. nowego Mercedesa na wielosezonowych jest niczym dla każdego innego auta na zimówkach.
Jak spadnie śnieg, to zapraszam Cię na ul. Piekary.
Myślę, że zmienisz wtedy zdanie na temat opon zimowych.
No i ubaw z oglądania samochodów tańczących na drodze i nie dających rady podjechać pod górę pierwsza klasa
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
opony, opony zimowe, wybor opon

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.