Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.10.2005, 22:18   #46
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Sami? To nie jezdza tam plugi itp??
panowie nie róbcie ze mnie wieśniaka mieszkam w mieście, ale jest uliczka dojazdowa ślepa i niestety o te 200m każdy musi sobie sam zadbać
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.10.2005, 08:30   #47
tengu
Hitokiri Battousai
 
Avatar użytkownika tengu
 
Data rejestracji: 14.09.2004
Lokalizacja: Grays, Essex, UK
Posty: 636
tengu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
generalnie taka jest zasada im węższa opona lepiej przecina śnieg
Czyli na lodzie jest to totalnie bez znaczenia i mocno ubitym śniegu.
W naszych warunkach raczej bardziej się sprawdzają normalnej wielkości bądź szersze nawet jak się da założyć.
Z węższych bo taki miałem dębice tylko kilka razy skożystałemw 100% mam od razu pod górkę z domu na dł ok 200m, a i kąt jest dośc mocny - gdzieś 30stopni na pewno. ( świerzy śnieg)
Muszę więc odśnieżać naszczęście razem z sąsiadami.
I jak miałem dębice to bez odśnieżanie mogłem wyjeżdżać śnieg sięgał do zderzaka - spód auta lekko go gładził.
Na pirelli moge o tym zapomnieć - normalna szerokość
No ja mam akurat kormorany 175 (zamiast 185 letnie) x13" (profil zapomniałem) i mieszkam w miejscowości gdzie właśnie taka trzecia kolejność odśnieżania występuje. A co do tego co mi tam każe mieszkać to odpowiem że urodzenie . No mieszkam tam od urodzenia (no i chyba jeszcze trochę pomieszkam). Latek już mam trochę (26) prawko jazdy od dwóch lat (zrobione tak późno z premedytacją ). No i ciągle narzekam na brak kasy. (Jak każdy). Na wiosnę może się w końcu dorobię własnego "wymiatacza" szos w wersji 1.3 LPG POWERED (ach te koszty) {Najprawdopodobniej Honda Civic}
__________________

vectra-unlimited

ASUS ASPIRE 9301AWSMi POWERED BY AMD
tengu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 11:55   #48
RiT2
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika RiT2
 
Data rejestracji: 04.10.2001
Lokalizacja: poza centrum mojej wsi
Posty: 671
RiT2 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
Popieram i proponuję założyć zimówki - pojeździć troche jak spadnie śnieg i po kilku dniach załóżyć na letnie - podejżewam że po zamianie mięsem będziesz rzucał jak tak można jeździć i z powrotem założysz
Tradycyjnie zakladam po 1 listopada. Jezdze do polowy kwietnia. Lancuchy tez od polowy listopada w bagazniku. Trzeba przezyc kilka "trudnych" chwil w gorach aby zaskoczyc. Tlumaczenie nic nie pomoze. Madry polak po szkole.
__________________
EMIL


http://www.g.lubawka.cal.pl
RiT2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 20:06   #49
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
panowie nie róbcie ze mnie wieśniaka mieszkam w mieście, ale jest uliczka dojazdowa ślepa i niestety o te 200m każdy musi sobie sam zadbać
Moja wypowiedz nie miala Cie urazic, a tym bardziej nazwac wiesniakiem jak to sam okresliles.

Sam mieszkam w malutkim miasteczku (5-7k ludzi) i jako tako nie ma problemu z odsniezaniem w ziemie. Ja musze tylko odsniezyc sobie wzjadz do garazu, ale tez nie zawsze, bo przeciez przez taki snieg mozna przejechac
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2005, 21:01   #50
MetalSlug
Mistrzunio!
 
Avatar użytkownika MetalSlug
 
Data rejestracji: 17.05.2005
Posty: 173
MetalSlug zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Myślę że opony zimowe mają sens. Inny bieżny bieżnik i skład tego co kiedyś się nazywało "gumą". Samochód lepiej się zachowuje gdy jest zimą w odpowiednim obuwiu.
__________________
Zagrajmy w "Totalną Termojądrową Wojnę"...
__________________________________
MetalSlug jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 08:55   #51
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Moja wypowiedz nie miala Cie urazic, a tym bardziej nazwac wiesniakiem jak to sam okresliles.

Sam mieszkam w malutkim miasteczku (5-7k ludzi) i jako tako nie ma problemu z odsniezaniem w ziemie. Ja musze tylko odsniezyc sobie wzjadz do garazu, ale tez nie zawsze, bo przeciez przez taki snieg mozna przejechac
@epol no coś ty - jak to przeczytałem to mnie powaliło ze śmiechu .
A generalnie to dlatego że ktoś powiedział, napisał że wszyscy co głosowali na kaczora to wieśniaki - poczułem się więc wieśniakiem do kwadratu
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2005, 11:40   #52
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
nie wiesniaki tylko wsioki i powiedzialem to ja i chodzi mi o typowe wsie i ich mieszkancow ktorych bez obrazania mozna nazywac wiesniakami
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2005, 19:03   #53
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
Czy ma ktos ten artykul na dysku? Link juz nie dziala, a jest mi potrzebny.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 14:10   #54
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ma ktos jeszcze tekst tego artykułu Link nie działa... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 14:16   #55
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tekstu nie mam, założyłem dzisiaj zimówki i samochód zaczął ciężej jechać...
coś za coś, ale jak na drodze będze śnieg to wytrzymam psychicznie to zwiększone zużycie paliwa.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 15:09   #56
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Nie wiem czy ktoś wspomniał coś na temat tego, że opony zimowe inaczej reagują na niskie temperatury - są z ciut innego rodzaju gumy/kauczuka czy chol...a wie czego
Dlatego lepiej się nadają na zimę i nazywają się 'zimowe'...

Mam styczność non-stop z ludźmi pracującymi w branży handlowej - miesięcznie robią ponad 3-4 tysiące km i wszyscy czują różnicę i chwalą opony zimowe. Rzeczywiście, jeździ się ciężej i są głośniejsze, ale bezpieczniejsze.

Ozdrawiam
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 16:42   #57
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez esem
Ma ktos jeszcze tekst tego artykułu Link nie działa... 8 )
Chyba onet dostał po łapach od reklamodawców żyjących z opon, bo nawet przez szukajkę ichniejszą nie mogę znaleźć. Zimówki szybciej się ścierają - więc gdy upadnie argument, że są bezpieczniejsze przy dodatnich temperaturach, to ludzie będą na nich mniej jeździli, więc mniej się sprzeda.

A wracając do pytania - znalazłem "przedruk" - klik
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 18:31   #58
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Chyba onet dostał po łapach od reklamodawców żyjących z opon, bo nawet przez szukajkę ichniejszą nie mogę znaleźć. Zimówki szybciej się ścierają - więc gdy upadnie argument, że są bezpieczniejsze przy dodatnich temperaturach, to ludzie będą na nich mniej jeździli, więc mniej się sprzeda.

A wracając do pytania - znalazłem "przedruk" - klik
Wiesz co? dając takie cytaty to może wyszukaj jeszcze coś o obecności kosmitów na ziemi: w niemczech prawie nie ma śniegu a drogi i autostrady są w świetnym stanie - jasne ściemniajmy tym co nie widzieli....eeeee szkoda gadać

opony zimowe to są typowe opony terenowe, najlepiej sprawdzają się na śnieźnej breji.

jak ktoś nie chce zmieniać to to jest też jego sprawa i tego na kogo przez to wjedzie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 19:12   #59
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
oszustwo, nie oszustwo a ja jutro zakladam do auta

kupilem dopiero w zeszlym sezonie i odczulem roznice podczas jazdy, a zwlaszcza jak wyjezdzalismy z zonka i cala ekipa na nary w gory

P.S.
opony moze nie jakis super wypas bo polskie, ale w porownaniu do letnich Firstone to niebo, a ziemia

to sa moje i mojej zonki odczucia
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 20:39   #60
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja też dziś zmieniłem opony, naczekałem się chyba 2 godziny, ale się udało
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
opony, opony zimowe, wybor opon

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.