Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2005, 22:39   #91
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
A uniwersalnym narzędziem może się posługiwać bezpiecznie tylko doświadczony użyszkodnik.
Przykład? Komputer
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2005, 22:44   #92
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Przykład? Komputer
Dobry przykład !



Zobacz ile założyłem tu tematów "ratunkowych" w kwesti komp.
i przez jaki czas
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 05:32   #93
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Szybciej zedrą to i wymienią po 3 latach .
Jak producenci by nie naganiali na te 7st to zielone listki by po 6-8 lat za zimówkach
popylali wieżąc że guma jest OK.
Czyli kolejne oszustwo firm oponiarskich, które dają gwarancję, że opona jest OK do 60 miesięcy od daty produkcji (a widziałem też bezterminowo - do zdarcia bieżnika)?
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 23:12   #94
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Wawelski
Czyli kolejne oszustwo firm oponiarskich, które dają gwarancję, że opona jest OK do 60 miesięcy od daty produkcji (a widziałem też bezterminowo - do zdarcia bieżnika)?
Oszustwo ? hmm raczej prawda inaczej

Niestety takie czasy , a oponiarze to i tak nieźle wyglądają na tle innych.

Płytki DVD-R które padają po kilku miesiącach,

Głośniki do kompa ( na pudełku posze jak byk 160W , a zasilacz we wtyczce. )
Perpetum mobile !

A w mięsnym możesz kupić "golonko drobiowe"

Kredyty niby "0%"

itd itp


Czasy takie (ale zgodne z unijnymi przepisami)

Najważniejsze to nie dać się zwariować
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 09:35   #95
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
@Czołgista dobrze to ująłeś "prawda inaczej"
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 09:46   #96
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To są prawdy "nie dla idiotów".
Mają jednak swoje dobre strony - zmuszają nas do elementarnego myślenia i ciągłej czujności.

Co do samych opon zimowych, ja jakoś sobie radzę na letnich. Zimą nie jeżdzę dużo i teren też nie zmusza do jakichś wielkich wysiłków, przewaznie drogi u nas są czarne.
Właściwie musiałbym kupić też felgi stalowe, ( normalnie mam alu) żeby to wszystko miało sens i troche za drogo by mnie wyszedł ten szpas.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 21:27   #97
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
[...]
Właściwie musiałbym kupić też felgi stalowe, ( normalnie mam alu) żeby to wszystko miało sens i troche za drogo by mnie wyszedł ten szpas.
NIby za drogo, niby nie. Jeśli już zastanawiałbyś się kiedyś nad taką opcją wystarczy policzyć ile co roku zaoszczędzisz kasy, nie wydając jej na wymianę opon + wyważenie. Mam tak w samochodzie, który został w PL: letnie na alu, zimowe (z zapasem włącznie) na stalówkach. Zmieniałem kiedy chciałem, za darmo.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:02   #98
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Właściwie musiałbym kupić też felgi stalowe, ( normalnie mam alu) żeby to wszystko miało sens i troche za drogo by mnie wyszedł ten szpas.
Felgi stalowa to nie taki duzy wydatek. Felge kupisz juz za kilkadziesiat zlotych chyba, ze masz jakies nietypowe auto.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:11   #99
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
NIby za drogo, niby nie. Jeśli już zastanawiałbyś się kiedyś nad taką opcją wystarczy policzyć ile co roku zaoszczędzisz kasy, nie wydając jej na wymianę opon + wyważenie. Mam tak w samochodzie, który został w PL: letnie na alu, zimowe (z zapasem włącznie) na stalówkach. Zmieniałem kiedy chciałem, za darmo.
Masz racje, dwa razy do roku placic za zmiane opon i wywazanie to bez sensu.
Ale....tak sie sklada ze do toyoty nie pasuja inne felgi (np vw czy opla) ktorych jest duzo i sa tanie. Musialbym kupic nowe, a te sa drogie
Jak mi mowili oponiarze, podobno da sie dorobic jakies pierscienie kompensujace roznice w srednicy otworow centralnych, ale cos mi to smierdzi chałturą i nie chce sie w to bawic.
Na razie traktuje swoje letnie opony calosezonowo i jakos jezdze, ale wiem ze przy jakichs wyjazdach w gorki bez zimowek bedzie trudno.
Jak znam siebie, to zimowki kupie dopiero jak beda konieczne.

@BD Dopiero teraz widze twoj post. No wlasnie do toyoty felgi sa nietypowe....i drogie. A uzywek na gieldach praktycznie nie ma.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:12   #100
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
****a.
dzisiaj się dosłowieni wściekłewm.
pojchalem do real'a w sąsiednim mieście.
wracając do domu, jeden koleś na parkingu powiedzieał mi, że mam mało powietrza w tylniej prawej oponie.
no nic... po drodze zjechalem do najblioższego zakładu wulkanizatorskiego.
okazłao się, że przy zakładanuiu opny (nowiutki komplecik
) na felgę, lolek uszkodził tam wentyl.
naprawa kosztoewała mnie 10 zł.

tak więc przy zmianie opon zwróćcie na to uwagę.
przy każdej takiej operacji oponę powinno się sprawdzać w specjalnym urządzenkiu wypełnionym wodą, czy przypadkiem nie ucieka powietrze.
olewają to ze względu na czas...

a oppnki sprawują sie leganckio... przynajmniej narazie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:18   #101
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Masz racje, dwa razy do roku placic za zmiane opon i wywazanie to bez sensu.
Ale....tak sie sklada ze do toyoty nie pasuja inne felgi (np vw czy opla) ktorych jest duzo i sa tanie. Musialbym kupic nowe, a te sa drogie
Jak mi mowili oponiarze, podobno da sie dorobic jakies pierscienie kompensujace roznice w srednicy otworow centralnych, ale cos mi to smierdzi chałturą i nie chce sie w to bawic.
Na razie traktuje swoje letnie opony calosezonowo i jakos jezdze, ale wiem ze przy jakichs wyjazdach w gorki bez zimowek bedzie trudno.
Jak znam siebie, to zimowki kupie dopiero jak beda konieczne.

@BD Dopiero teraz widze twoj post. No wlasnie do toyoty felgi sa nietypowe....i drogie. A uzywek na gieldach praktycznie nie ma.
jeśli to mocno nowa Toyota to z felgami może być kłopot, do starszych na szrotach nie ma problemu.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.11.2005, 22:21   #102
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Masz racje, dwa razy do roku placic za zmiane opon i wywazanie to bez sensu.
Ale....tak sie sklada ze do toyoty nie pasuja inne felgi (np vw czy opla) ktorych jest duzo i sa tanie. Musialbym kupic nowe, a te sa drogie
Jak mi mowili oponiarze, podobno da sie dorobic jakies pierscienie kompensujace roznice w srednicy otworow centralnych, ale cos mi to smierdzi chałturą i nie chce sie w to bawic.
Na razie traktuje swoje letnie opony calosezonowo i jakos jezdze, ale wiem ze przy jakichs wyjazdach w gorki bez zimowek bedzie trudno.
Jak znam siebie, to zimowki kupie dopiero jak beda konieczne.

@BD Dopiero teraz widze twoj post. No wlasnie do toyoty felgi sa nietypowe....i drogie. A uzywek na gieldach praktycznie nie ma.
W Twoim przypadku , to jeśli jeździsz bez szaleństw , a jak pisałeś w zimie na codzień masz
czarną drogę w miejscach gdzie się poruszasz , zimowe wypady gdzieś dalej nie często.
To całoroczne gumy mogą być alternatywą.
Minimalnie słabsze w lecie od letnich, za to w zimie zdecydowanie lepsze , choć słabsze od zimówek.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 08:18   #103
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
no i stało się nawet zimowki nie pomogly całe szczęście drzwi nie są wgniecione.
Dobra a tak n apoważnie to właśnie wczoraj jadąć pod górkę ktoś mi przyp....lił tak mocn w drzwi dosłownie z 2-3 m .( śniegiem, a może nawet czymś innym)
Taką sobie urządzili zabawę.
Nawet ich widać nie było robili to z za krzaków przy drodze.
Chciałem ich zaskoczyć i zawróciłem po przejechaniu gdzieś 200m lecz ich nie znalazłem - jakiś inny kierowca przegonił gnoi.
A swoją drogą dziwne dzwoniłem na 997 bo chciałem bo sprawdzili to miejsce.
Wtedy z wieczora wydawało mi się iż mam wgięcie - tak naprade to teraz rano dalej nie jestem pewien bo przy tej pogodzie drzwi mam obmarznięte i brudne).
czekałem chyba 5 min i nikt nie podniósł słuchawki, próbowałem kilka razy.
Nic z tego nie wyszło
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 09:18   #104
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
****a.
dzisiaj się dosłowieni wściekłewm.
pojchalem do real'a w sąsiednim mieście.
wracając do domu, jeden koleś na parkingu powiedzieał mi, że mam mało powietrza w tylniej prawej oponie.
no nic... po drodze zjechalem do najblioższego zakładu wulkanizatorskiego.
okazłao się, że przy zakładanuiu opny (nowiutki komplecik
) na felgę, lolek uszkodził tam wentyl.
naprawa kosztoewała mnie 10 zł.

tak więc przy zmianie opon zwróćcie na to uwagę.
przy każdej takiej operacji oponę powinno się sprawdzać w specjalnym urządzenkiu wypełnionym wodą, czy przypadkiem nie ucieka powietrze.
olewają to ze względu na czas...

a oppnki sprawują sie leganckio... przynajmniej narazie

Wentyle i tak należy wymieniać co 2-3 lata... Nic nie jest wieczne... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 10:11   #105
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
@BD Dopiero teraz widze twoj post. No wlasnie do toyoty felgi sa nietypowe....i drogie. A uzywek na gieldach praktycznie nie ma.
ech Grzeniu - zrób tak jak ja, czołowy leniwiec w poszukiwaniu felg nietypowych lub rzadko bywających. Kup gazete pt "autogiełda". Weź komórei długopis. Otórz dzial Felgi. Pozwoń - tam ogłaszaja sie nasi bywalcy szrotów w Nieczech, Holandii itp. Zobaczysz, ze felgi kupisz szybko, ja nie maja to ci przywioza, z reguly oni wysyłają je przez seriwsco. Oszczedzasz czas i masz co chcesz
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
opony, opony zimowe, wybor opon


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.