Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.10.2004, 17:47   #16
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
Witam serdecznie pewnie nieraz słyszeliście o Windows XP POWER LiTE (...)
skromny to Ty nie jestes, nigdy nie slyszalem o jakims Windows XP POWER LiTE, a nie kupilem kompa w tym roku i nie od wczoraj mam dostep do neta

ale tak na serio to koles, ktory robi ta aukcje to naprawde sk...wiel pier...ny, wie jak sie nie narobic zeby zarobic, taki typowy polaczek, przez takich jak on ten kraj wlasnie tak wyglada, nierob i gnoj.

pewno nie bedzie Ci sie chcialo ciagac kolesia po sadach, bo chyba szkoda Twoich nerwow, i niekoniecznie musisz wygrac, wiec mozesz raczej stracic niz odzyskac SKRADZIONE przez niego pieniadze.

wpolczuje Ci, bo czasem cos napisze i sprzedaje, ale moje aplikacje sa raczej dosyc specjalistyczne, wiec male p-o, ze komus sie zachce to kopiowac, chociaz z drugiej strony, czy mam legalna winde i inne *******y to chyba pisac nie musze.

mozna tu przywolac powiedzenie o Kalim, ale i to jest temat na zupelnie inna dyskusje
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.10.2004, 20:18   #17
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Piter patrz co ten ***** mi napisał:

Cytat:
Napisany przez złodziej z allegro
Posiadam pisemną zgodę autora, więc zgłaszaj co chcesz... Na rządanie allegro ujawniam wszystko co podlega tej licytacji
A Twoj kolega - to jaki program zrobił? Też SPEEDERKA? :/ cos Ci sie pomieszalo... hahahaha...
Więc chyba jest dwóch autorów jednego programu
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2004, 20:28   #18
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No widze ze goscia juz linczujecie ale to wszystko nie jest takie oczywiste jak wam sie wydaje.

Gosc mogl byc uzytkownikiem twojego programu i uzyl rozwiazan ktore ty zrobiles do swojego programu. Jezeli te rozwiazania nie sa opatentowane to sprawa wlasnosci intelektualnej programu jest zakonczona. On ma swoj program, ty swoj tylko pomysly macie podobne.

Jezeli sprzedaje TWOJ produkt (tzn dokladnie to co zrobiles a nie te pomysly jakich ty uzyles zaimplemetowane do jego programu), lub uzywa pomyslow ktore opatentowales to masz prawo do odszkodowania.

Druga sprawa jest opis. Jezeli nie zastrzegles braku mozliwosci kopiowania lub nie jestes w stanie wykazac ze jakas wieksza czesc opisu pochodzi od ciebie to sprawa wlasnosci opisu jest zakonczona.

Jezeli zastrzegles brak mozliwosci kopiowania opisow itp. i jestes w stanie wykazac ze jakas wieksza czesc opisu jest skopiowana od ciebie (obawiam sie ze 1 zdanie nie wystarczy), to rozniez masz prawo zadac jakiegos zadoscuczynienia.

EDIT:

"
PRAWA AUTORSKIE!

JESTEM DYSTRYBUTOREM
Posiadam pełne prawa do programu na podstawie pisemnej umowy z autorem. W razie potrzeby udostępnię kody źródłowe wszystkich tu zawartych plików.



POZDRAWIAM i ŻYCZĘ UDANYCH PRZERÓBEK

Modyfikacja opiera się głównie na plikach rejestru i odpowiednich wpisach do niego. Całość jest zrobiona przeze mnie.
"

Wylapalem pewna niekonsekwencje w opisie ale to tez niestety zaden dowod.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 26.10.2004 o godz. 20:30
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2004, 20:37   #19
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Proces modyfikacji może odbywać się na DWÓCH poziomach:

1) Pierwszy to proces STANDARTOWY - przyspiesza wszystko co potrzeba i to tylko jednym kliknięciem myszy

2) Drugi poziom jest dla zaawansowanych użytkowników - pokazuje on całą masę opcji i Ty wybierasz co chcesz przyspieszyć a czego nie... Dodane są także screeny - CO I JAK? gdyż naprawdę można się w tym wszystkim pogubić.

**

Zmień standartowe ekrany bootowania windowsa na np. takie jakie widzisz wyżej. Lecz wszystko zależy od twojej inwencji
wynikaloby z tego ze to jest program, ale:

Cytat:
Modyfikacja opiera się głównie na plikach rejestru i odpowiednich wpisach do niego.
teraz to juz niezbyt rozumiem,bo mozna to rozumiec ze to jest prog ktory glownie opiera sie na modyfikacjach rejestru, albo jest to kilka plikow .reg jak w przypadku modyfikacji Piterniela
__________________


Ostatnio zmieniany przez DreamCrusher : 26.10.2004 o godz. 20:43
DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.10.2004, 23:07   #20
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
No widze ze goscia juz linczujecie ale to wszystko nie jest takie oczywiste jak wam sie wydaje.

Gosc mogl byc uzytkownikiem twojego programu i uzyl rozwiazan ktore ty zrobiles do swojego programu. Jezeli te rozwiazania nie sa opatentowane to sprawa wlasnosci intelektualnej programu jest zakonczona. On ma swoj program, ty swoj tylko pomysly macie podobne.

Jezeli sprzedaje TWOJ produkt (tzn dokladnie to co zrobiles a nie te pomysly jakich ty uzyles zaimplemetowane do jego programu), lub uzywa pomyslow ktore opatentowales to masz prawo do odszkodowania.

Druga sprawa jest opis. Jezeli nie zastrzegles braku mozliwosci kopiowania lub nie jestes w stanie wykazac ze jakas wieksza czesc opisu pochodzi od ciebie to sprawa wlasnosci opisu jest zakonczona.

Jezeli zastrzegles brak mozliwosci kopiowania opisow itp. i jestes w stanie wykazac ze jakas wieksza czesc opisu jest skopiowana od ciebie (obawiam sie ze 1 zdanie nie wystarczy), to rozniez masz prawo zadac jakiegos zadoscuczynienia.

EDIT:

"
PRAWA AUTORSKIE!

JESTEM DYSTRYBUTOREM
Posiadam pełne prawa do programu na podstawie pisemnej umowy z autorem. W razie potrzeby udostępnię kody źródłowe wszystkich tu zawartych plików.



POZDRAWIAM i ŻYCZĘ UDANYCH PRZERÓBEK

Modyfikacja opiera się głównie na plikach rejestru i odpowiednich wpisach do niego. Całość jest zrobiona przeze mnie.
"

Wylapalem pewna niekonsekwencje w opisie ale to tez niestety zaden dowod.

Chyba poprosze o te kody źródłowe . Ale mnie jedno zastanawia. Czemu użył moich opisów (zwalił ! co do joty) i użył moich wykresów tylko wyedytował w Paint lub w czymś napis Windows XP POWER LiTE na ten Speederek czy jak mu tam. A co dziewne te opisy są poukładane tak jak ja je ułożyłem. Opis z tymi regami i 2 etapami też się zgadza z moim

Mi tu to śmierdzi


---EDIT---

A jakbym teraz sobie zastrzegł prawa to nie może mi udowodnić, że ich nie zastrzegłem. Musiałby mieć dowody.

Ostatnio zmieniany przez Piterniel : 26.10.2004 o godz. 23:16
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 09:54   #21
imola
>my private watch dog ;)<
 
Avatar użytkownika imola
 
Data rejestracji: 09.04.2003
Lokalizacja: Łódź city
Posty: 673
imola zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel
......
A może by tak kolesiowi koło pióra narobić i pomonitorować troche jego aukcje i każdemu kto u niego kupi wysłać informacje że nie musi oszustowi płacić i może to sobie ściągnąć z netu.
Tylko jest jedno ale, moga się posypać negatywy za niwywiązanie się z umowy i część osób pewnie nie zaryzykuje.
Zgłoś na allegor że nie ma 18 lat na jakiś czas mu konto zablokują i przez ten czas może się wyjaśni co on własciwie sprzedaje.
__________________
Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych.
Twój jest zawsze mniej kompatybilny.



imola@interia.pl
imola jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 13:40   #22
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To dostałem od Allegro. Wiecie może jak ja mam to napisać ?

Cytat:
Witam,

Dziękuję za zgłoszenie.

Uprzejmie informuję, że podjęcie skutecznej interwencji w tej sprawie wymaga przesłania przez Pana listem tradycyjnym kopii
potwierdzającej Pańskie prawa autorskie do programu - modyfikacji Windows XP.

Z poważaniem
--
Izabela Niewiedział
Zespół Allegro
http://www.allegro.pl
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 14:22   #23
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nic raczej nie zrobisz. Nie masz praw autorskich do kluczy rejestru, jak do samego rejestru ani sposobu dokonywania w nim zmian. Nie wymyśliłeś także sam od zera co gdzie należy zmodyfikować - jak nie wziąłeś tego z innych stron www czy programów, to z biuletynów M$. A to co oferujesz to nie program a zwykły skrypt BAT plus klucze rejestu - nie może to raczej posiadać określenia "program".
Nie piszę tego by komuś dopiec. Obiektywnie rzecz biorąc jest jak jest, i na tej podstawie Allegro raczej nie uzna Twojej reklamacji. No ale życzę szczęścia
Pozdrawiam.
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 14:33   #24
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Raczej mam czape ale wycofam to z internetu i zaczne sprzedawać na allegro
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 15:55   #25
cyki
Bojownik Ruchu Oporu
 
Avatar użytkownika cyki
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Polanica
Posty: 348
cyki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie musisz wycofywać z internetu. Ci co kupują programy na allegro na pewno nie znajdą sobie Twojego program w necie
cyki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 16:04   #26
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
wez kup to od niego i daj mu negatywa.
a najlepiej zgłoś, że koleś jest niepełnoletni.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 21:24   #27
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Poniższy screen z aukcji dokonany był z konta autora programu. Niestety wyjechał on za granicę a DYSTRYBUCJĄ zajmuję się ja.
Lite, a gdzie teraz mieszkasz? <lol>...

Co za kretyn... (oczywiście z tego oszusta)
bakupl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 21:31   #28
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
wez kup to od niego i daj mu negatywa...
a najlepiej kup to ,daj mu negatywa a wopisie daj link do strony gdzie to jest za free i zaznacz że gość ukradł ci twoje pomysły,przemyślenia itd...

w ten sposób każdy następny nie kupi już "jego progarmu"

pozdrawiam
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 21:36   #29
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
a najlepiej kup to ,daj mu negatywa a wopisie daj link do strony gdzie to jest za free i zaznacz że gość ukradł ci twoje pomysły,przemyślenia itd...

w ten sposób każdy następny nie kupi już "jego progarmu"

pozdrawiam
Ale zawsze jest możliwość, że ten złodziej założy sobie nowe konto...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2004, 22:15   #30
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
a najlepiej kup to ,daj mu negatywa a wopisie daj link do strony gdzie to jest za free i zaznacz że gość ukradł ci twoje pomysły,przemyślenia itd...

w ten sposób każdy następny nie kupi już "jego progarmu"

pozdrawiam

Allegro wykasuje link z komentarza - to wbrew regulaminowi.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.