Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Palenie papierosów - dobre strony (https://forum.cdrinfo.pl/f5/palenie-papierosow-dobre-strony-59812/)

ynsiwy 14.03.2006 09:58

to napewno! dajmy na to ceny tych tabletek do ssania ( ktore w moim przypadku nic nie daja ), czy plastrow... juz nie w nikam w ceny bardziej zaawansowanych lekow...

Kris 14.03.2006 10:06

Zastanawiam się, który z Was przepalił już całkiem niezły samochód :D :rotfl:

PS. Coś ode mnie. Nie widzę dobrych stron palenia papierosów:
1. kasa
2. podtruwanie się
3. żółte zęby i paznokcie (śmierdzące!)
4. bierni palacze też obrywają
5. wszędzie pełno petów!!!
6. po wyjściu z pubu ubranie nadaje się do prania... :mruga:

ynsiwy 14.03.2006 10:22

@Kristoferros

masz racje, ale co do 3 punktu troche sie nie zgodze :)

pepperman 14.03.2006 10:34

jak ktos lubi cuchnac gorzej niz szambo

Matievoo 14.03.2006 14:06

Moim zdaniem i moi znajomi też tak uważają, że kto pali ten przepala wszystkie swoje
pieniądze.
I to jest prawda!

pykson 14.03.2006 23:17

Cytat:

Napisany przez Matievoo
Moim zdaniem i moi znajomi też tak uważają, że kto pali ten przepala wszystkie swoje
pieniądze.
I to jest prawda!


eee tam

faktycznie, taka przyjemnosc kosztuje, nie za darmo mozna sie podtruwac, ale

skoro wypalam 3 paczki marlborasow na tydzien, 7x3x4=84 zl miesiecznie
to przy przecietnych nawet zarobkach nie jest taka wielka kwota, niektorzy pala tansze ale pala moze wiecej

zalezy ile i jakie kto pali, ale kazdy jak sadze pali takie i tyle na jakie i ile go stac

Piterniel 14.03.2006 23:24

Cytat:

6. po wyjściu z pubu ubranie nadaje się do prania...
Teraz podobno jak się buduje jakiś klub powinny być pomieszczenia dla palących i tych, którzy nie palą. Odpowiednia klimatyzacja i oczyszczanie powietrza. Oczywiście mowa o normalnych pubach/klubach a nie lokalnych melinach ;p

Ormianin 15.03.2006 06:46

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Teraz podobno jak się buduje jakiś klub powinny być pomieszczenia dla palących i tych, którzy nie palą. Odpowiednia klimatyzacja i oczyszczanie powietrza. Oczywiście mowa o normalnych pubach/klubach a nie lokalnych melinach ;p

To w Wielkiej Brytanii ten przepis wrzucili, ale Angole zaprotestowali bo lubia sobie zadypcic przy kuflu :)

A co do stwierdzenia ze ktos wydajac na papierosy przepala pieniadze, alternatywne moznaby takie samo ujac do piwa albo wina - przepija, do kielbasy - przekielbasza, do prezerwatyw (jesli aktywny) - przegumowuja, do plyt CD-R/DVD-R - przeplytowuja itp. Wiec, nie popadajamy w paranoje

tompol 15.03.2006 11:51

Palenie - jak niedawno domosili w mediach - w prawdzie powoduje raka i choroby serca ale rowniez zapobiega chorobie Alzheimera... Wiec ten pozytyw moze sklaniac do palenia tych ktorzy nie maja ochoty na zmiany mozgowe...

pepperman 15.03.2006 12:24

Cytat:

Napisany przez Ormianin
A co do stwierdzenia ze ktos wydajac na papierosy przepala pieniadze, alternatywne moznaby takie samo ujac do piwa albo wina - przepija, do kielbasy - przekielbasza, do prezerwatyw (jesli aktywny) - przegumowuja, do plyt CD-R/DVD-R - przeplytowuja itp. Wiec, nie popadajamy w paranoje

ale wino czy piwo to produkt spozywczy (w rozsadnych ilosciach). papierosy to w pelnym tego slowa znaczeniu bezwartosciowa uzywka.

M@X 15.03.2006 12:49

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
zeby watku nowego nie .................


Palenie papierosów - dobre strony :spoko:


TANIEJ :fiu: moje ulubione..................

Zgadzam sie - moje rowniez :-). U mnie nawet mozna dostac za 4,25 zl! Az chce sie palic!!!

Dziadek 15.03.2006 13:40

Kurna... tytuł - prowokacja!!! dziesięć lat paliłem, trzy przerwy, znowu trzy palenia - od 2 kwietnia zeszłego roku trzymam się - takie postanowienie, a co :) . Nie ma dobrych stron i już. A wiem, co gadam bo wyczynowo smażyłem...40 sztk/doba :ysz: . A raz w nałogu byłeś - zawsze będziesz. Do dzisiaj śnię smak goldena... Taki palacz niepalący jestem...

Pozdrawiam.

andrzejj9 15.03.2006 14:27

Cytat:

Napisany przez tompol
Palenie - jak niedawno domosili w mediach - w prawdzie powoduje raka i choroby serca ale rowniez zapobiega chorobie Alzheimera... Wiec ten pozytyw moze sklaniac do palenia tych ktorzy nie maja ochoty na zmiany mozgowe...

taa.. chyba w ten sposób, że rak cię zabije, zanim będziesz miał okazję na alzheimera..

Poza tym, jak już koniecznie chce się ktoś przed tą chorobą uchronić, to niech utrzymuje aktywność fizyczną i umysłową do później starości to będzie bezpieczny.

Kris 15.03.2006 14:52

Cytat:

Napisany przez tompol
Palenie - jak niedawno domosili w mediach - w prawdzie powoduje raka i choroby serca ale rowniez zapobiega chorobie Alzheimera... Wiec ten pozytyw moze sklaniac do palenia tych ktorzy nie maja ochoty na zmiany mozgowe...

Jak już to tylko nikotyna zawarta w tytoniu. A wraz z nikotyną za każdym wdechem wchodzi kilkadziesiąt innych związków na pewno dla zdrowia niezbyt korzystnych :>

luminat 15.03.2006 15:54

Cytat:

Napisany przez Piterniel
Teraz podobno jak się buduje jakiś klub powinny być pomieszczenia dla palących i tych, którzy nie palą. Odpowiednia klimatyzacja i oczyszczanie powietrza. Oczywiście mowa o normalnych pubach/klubach a nie lokalnych melinach ;p

Chyba sam nie wierzysz w co mowisz.... Chodze zarowno do malych pubow i do tych gdzie wstep jest za oplata i zawsze ubranie smierdzi papierosami tak samo, zeby nie bylo watpliwosci jestem niepalacym, mimo ze czasami zdarza mi sie zapalic.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.